ماه چهره خلیلی: همسرم می‌خواست زیرآب از من خواستگاری کند!

ابراهیم اشرافی راجع به پیشنهاد ازدواجش به ماه چهره خلیلی می‌گوید: به رسم معمول پیشنهاد از طرف من مطرح شد. به گزارش مهر دنا ، ماه چهره خلیلی در ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۳ با ابراهیم اشرفی، فیلمبردار کشورمان ازدواج کرده است. ابراهیم اشرافی راجع به پیشنهاد ازدواجش به ماه چهره خلیلی می‌گوید: به رسم معمول

کد خبر : 944
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۷:۲۷

ابراهیم اشرافی راجع به پیشنهاد ازدواجش به ماه چهره خلیلی می‌گوید: به رسم معمول پیشنهاد از طرف من مطرح شد.
به گزارش مهر دنا ، ماه چهره خلیلی در ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۳ با ابراهیم اشرفی، فیلمبردار کشورمان ازدواج کرده است.

ابراهیم اشرافی راجع به پیشنهاد ازدواجش به ماه چهره خلیلی می‌گوید: به رسم معمول پیشنهاد از طرف من مطرح شد. مدت‌ها بود که تصمیم خودم را گرفته بودم و می‌خواستم موضوع ازدواج را مطرح کنم. ماه‌چهره تهران نبود و در شهرستان مشغول فیلمبرداری بود که حلقه نامزدی سفارش دادم و منتظر فرصت خوبی بودم تا به شکلی خاص از او خواستگاری کنم.

ماه چهره خلیلی می‌گوید: ابراهیم خیلی سنتی جلو رفت. من در جریان سفارش حلقه نبودم. از طرف دیگر، جالب است بدانید که ابراهیم پیش از سفارش حلقه، بدون این‌که من مطلع شوم با پدر و مادرم صحبت کرده بود و از آن‌ها اجازه خواسته بود تا از من خواستگاری کند.

اشرافی ادامه می‌دهد: ماه‌چهره از شهرستان برگشت و من هم دنبال فرصتی بودم که بتوانم خواستگاری خاصی از ماه‌چهره داشته باشم. حتی یک بار که به همراه ماه‌چهره، خواهرش (گلچهر) و باجناقم (بهنام) به کیش رفتیم، تصمیم گرفتم زیر آب و با لباس غواصی حلقه را به ماه‌چهره بدهم و از او خواستگاری کنم که البته خوب شد این اتفاق نیفتاد… (خنده).

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.