عهد شکنی اتحادیه تعاون روستایی در پرداخت حق و حقوقم/تعاون روستایی: تظلم نمایی این فرد کذب است

در تاریخ ۱۸/۵/۶۹ با آزمون وارد اتحادیه تعاون روستایی شدم و زمانی که ما را استخدام کردند به ما اعلام کردند که جانبازان و خانواده شهدا را به صورت رسمی در تعاون روستایی جذب می‌کنند.

کد خبر : 688
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱

مهر دنا/ مقام معظم رهبری در مورد جانبازان می‌فرماید ” ملت ایران با همه‌ وجود مرهون تلاش و مجاهدت این ایثارگران است؛ چه ایثارگرانى که شهید شدند، چه ایثارگرانى که شهید دادند، چه ایثارگرانى که جانباز شدند، چه آنهایى که در بند دشمن جبار جرار اسیر شدند و چه آنهایى که از اسارت برنگشتند و در همان‌جا شهید شدند؛ و چه آنهایى که به جبهه‌هاى جنگ رفتند و خطر را پذیرفتند و جان خودشان را کف دست گرفتند و همه‌ نیروى خودشان را صرف کردند، اما خداى متعال خواست اینها زنده بمانند و برکاتشان براى کشورشان و دنیاى اسلام ادامه پیدا کند”.

یه گزارش مهر دنا از دهدشت، افضل آرانپور یکی از جانبازان شهرستان کهگیلویه که در چندین سال گذشته به خاطر زخم‌های برجا مانده از دفاع مقدس بارها به زیر تیغ جراحی رفته است در گفت و گو با خبرنگار مهر دنا از دردها و بی مهرهای اتحادیه تعاون روستایی می‌گوید.

آرانپور عنوان کرد: در تاریخ ۱۵ مرداد ۶۹ وارد اتحادیه تعاون روستایی شدم و زمانی که ما را استخدام کردند به ما اعلام کردند که جانبازان و خانواده شهدا را به صورت رسمی جذب می‌کنند.

وی با بیان اینکه تا تاریخ ۳۰ آبان ماه ۸۸ در اتحادیه تعاون روستایی مشغول به کار بودم، افزود: بعد با این حرف که اتحادیه در حال زیان دادن است و دیگر نمی‌توانیم حقوق و مزایای شما را پرداخت کنیم و از طرفی بیماری و مشکلاتی که بر اثر ترکش‌های دوران دفاع مقدس داشتم مجبور به بازخرید شدم.

آرانپور با بیان اینکه توسط اعضای هیئت مدیره اتحادیه تعاون روستایی صورتجلسه‌ای تنظیم و مقرر شد که به ازای هر سال کارکرد معادل ۵ ماه حقوق و آن را یکجا به ما پرداخت کنند، گفت: این صورتجلسه توسط اعضای هیئت مدیره و کسانی که بازخرید شدند امضاء شد و به ما گفتند بعد از مدتی همه مطالبات شما یکجا پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه با این صورتجلسه اعتماد ما را جلب کردند و از ما خواستند که تعهد نامه‌ای را امضاء کنیم که دیگر مطالباتی از اتحادیه نداریم، افزود: دو ماه بعد که برای دریافت مطالبات خود مراجعه کردیم به ما گفتند که سازمان تعاون روستایی در استان با دریافت ۵ ماه حقوق به ازای هر سال کارکرد موافقت نکرده( حقوقم ۵۰۰ هزار تومان در ماه بود) و خودشان تصمیم گرفته که به ازای هر سال ۲ ماه پرداخت کنند.

این جانباز دوران دفاع مقدس با اشاره به عهد شکنی اتحادیه در این خصوص، بیان کرد: بعد از این موضوع برای بازگشت مجدد به کار قبلی‌ام سریعا به بنیاد شهید مراجعه و برای دریافت حق و حقوقم آنجا شکایت خود را اعلام نمودم و بنیاد شهید طی نامه‌ای مکتوب از سازمان تعاون روستایی می‌خواهد که طبق ماده ۴ قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان نسبت به بازگشت به کار اینجانب همکاری لازم را داشته باشند.

اعاده به خدمت جانبازان با استفاده از تسهیلات ماده ۴ قانون تسهیلات جانبازان

به گزارش مهر دنا، به موجب رأی شماره ۱۸۴ هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با موضوع اصلاح عبارتی از رأی شماره ۹۴۱ ـ ۶/۹/۱۳۸۶ هیأت عمومی دیوان عدالت کلیه جانبازانی که از دستگاه متبوع خود منفک شده اند (به استثنای جانبازانی که به دلیل رای مراجع قانونی از کار برکنار شده اند)، فقط برای یک بار می‌توانند با درخواست خود به خدمت اعاده گردند. (رای وحدت رویه شماره ۱۸۴-۱۲/۴/۱۳۹۱ هیات عمومی دیوان عدالت اداری)

آرانپور افزود: اداره کل تعاون روستایی می‌گوید که اتحادیه خصوصی است و به صورت هیئت مدیره‌ای اداره می‌شود و ما در این خصوص جوابگو نیستیم اما چطور زمانی که در اتحادیه بودم هر سال به عنوان یکی از اعضای تیم جهاد کشاورزی( تعاون روستایی از زیر مجموعه های جهادکشاورزی است) در مسابقات کشوری شرکت می‌کردم و هنوز نامه‌های رسمی آن موقع در این خصوص موجود است و از طرفی چرا زمانی که هیئت مدیره ۵ ماه حقوق برای هرسال کارکرد ما در نظر گرفت اداره کل تعاون روستایی آن را تصویب نکرد و به ۲ ماه کاهش داده اما الان آن را جزو دستگاه‌های خصوصی به حساب می‌آورد.

وی با بیان اینکه اگر اتحادیه هم خصوصی باشد با توجه به اینکه بیش از ۲۰ سال در این اتحادیه کار کرده‌ام بر اساس قانون جامع خدمات ایثارگری درخواست بازگشت مجدد به کار را دارم اما متاسفانه هر روز با بهانه‌های غیر قانونی با درخواست من موافقت نمی‌گردد اما در همین مدت چند نفر را در اتحادیه و با ایجاد یک صندوق در شهر دهدشت سه نفر دیگر را استخدام و همه این استخدام‌ها بدون آزمون برگزار شده است.

آرانپور با بیان اینکه در این مدت چند سال علاوه بر اینکه درگیر مداوای خود چند مورد عمل به جهت ترکش‌هایی که در بدنم وجود داشت؛ بودم و از طرف دیگر به دنبال کاغذ بازی و دویدن از تعاون روستایی شهرستان به استان برای اعاده حق و حقوقم برای برگشت دوباره به کار مشغول بودم و نمی‌دانم چرا مسئولان تعاون روستایی قانون را رعایت نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در کمیسیون ماده ۱۶ رسیدگی به شکایات جانبازان اعاده دعوی نموده و منتظر اجرای حکم هستم، گفت: از این می‌ترسم که زمانی که نامه از این کمیسیون به اداره کل تعاون روستایی بیاید با نگه داشتن نامه و عدم اجرای آن بخواهند تا مدتی دیگر مرا بلاتکلیف بگه دارند.

این جانباز دفاع با بیان اینکه متاسفانه در این مدت هزینه‌های زیادی را متحمل شده، عنوان کرد: علاوه بر هزینه‌های درمان و مشکلاتی که برای معالجه ام داشتم، استرس و فشارهایی که بخاطر دوندگی‌ها و بی مهری‌های تعاون روستایی کشیده‌ام روحیه‌ام را چنان تحت تاثیر قرار داده که دیگر زندگی بر من و خانواده ام تنگ شده است.

به گزارش مهر دنا بر اساس ماده ۶۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران داریم:

ماده۶۰ ـ دستگاههای موضوع ماده (۲) این قانون مکلفند حسب درخواست جانبازان و آزادگانی که قبل از تصویب این قانون در خدمت دستگاه بوده و قطع همکاری نموده‌اند صرفاً برای یک بار نسبت به اعاده به خدمت آنان اقدام نمایند.

ماده ۲ دستگاههای مشمول این قانون عبارتند از:

الف – کلیه وزارتخانهها، سازمانها، و دستگاههای اجرائی، مؤسسات و شرکتهای دولتی و ملی شده تحت پوشش و یا مدیریت دولتی اعم از اینکه دارای قوانین و مقررات خاص باشند و یا نباشند، قوه قضائیه اعم از کادر قضائی و اداری و سازمانها و مؤسسات وابسته و تابعه آنها،کانون وکلای دادگستری، کانونهای کارشناسان رسمی دادگستری، قوه مقننه، نهاد ریاست جمهوری ، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران )سازمانهای وابسته و تابعه(، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران )نظامی و انتظامی( نهادها و مؤسسات عمومی غیردولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش وابسته یا تابعه آنها و کلیه سازمان ها و شرکتهایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی دولت استفاده میکنند و یا قسمتی از بودجه آنها توسط دولت تأمین میگردد، بانکها، مؤسسات بیمهای، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شهرداری ها و شرکتهای تحت پوشش آنان و نیز مؤسسات و شرکتهایی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است از قبیل سازمان تأمین اجتماعی، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سازمان صنایع ملی ایران، شرکتهای هواپیمایی، سازمان انرژی اتمی، اعضای هیأت علمی و کادر اداری دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور،مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای نگهبان و دانشگاه آزاد اسلامی

ب – سایر دستگاهها و سازمان ها و شرکتها و مراکز تولیدی و توزیعی و خدماتی که تحت پوشش قانون کار یا مقررات تأمین اجتماعی و قوانین خاص هستند.

مقام معظم رهبری در مورد تکریم و احترام جانبازان فرمود: امروز جانبازها وقتى به طور متمایز و شاخص در جامعه نشان داده بشوند، معرفى بشوند، تجلیل بشوند، احترام بشوند و مورد تکریم قرار بگیرند، این به معناى به میان آوردن و به عرصه آوردن تمثال واقعى ایثار است؛ این خیلى اهمیت دارد.

همه میدانیم که جانبازان ستون این مملکت هستند، آیا باید با این قهرمانان ملی اینگونه برخورد شود، آیا نباید جانبازی که سلامتی اش را فدای راحتی ما کرده؛ آسایش داشته باشد.

جانبازی که باید تنها فکر بحث درمان خود باشد و این ایام را در آرامش بگذراند مجبور شده برای دریافت حق قانونی خود مسافرت های طولانی از شهرستان به مرکز استان و حتی به مرکز کشور با وجود بیماری اش انجام دهد.

حال جای سئوال اینجاست که وقتی یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس که ولی نعمتان این مملکت هستند را اینگونه در کاغذ بازی‌های اداری پیچ و تاب داده و با وجود صراحت قانونی با وی اینگونه رفتار می‌شود معلوم است با سایرین چه نوع برخوردی صورت می‌گیرد؟

به گزارش مهر دنا افضل آرانپور یکی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان است که دردوران جوانی یکی از بازیکنان تیم پیروزی دهدشت بود و الان مربیگری این تیم را بر عهده دارد.

اتحادیه تعاون روستایی بخش خصوصی است/تظلم نمایی افضل آرانپور  کذب محض است

مدیرکل تعاون روستایی نسبت به سخنان این جانباز واکنش نشان داد و گفت: اتحادیه تعاون روستایی به طور کامل بخش خصوصی است و اصلا ربطی به دولت ندارد.

هوشنگ جهانبخش اظهار داشت: این فرد با تقاضای خودش بازخرید شد و تمام مطالباتش را دریافت کرده است و در این زمینه رضایت محضری نیز داده است. تعاون روستایی نمی تواند و اجازه ندارد اتحادیه را تحت فشار قرار دهد تا نسبت به برگشت بکار این فرد اقدام کند.

وی عنوان کرد: آئین نامه بازگشت به کار مربوط به ایثارگرانی بوده که در ادارات و شرکت های دولتی و یا یا هر دستگاه اجرایی و نهادی که از بودجه عمومی استفاده کنند، می باشد و شامل اتحادیه تعاون روستایی به عنوان بخش خصوصی نیست.

جهانبخش با اشاره به اینکه مظلوم نمایی این فرد کذب محض است تصریح کرد: این فر با مراجعه به مراجع و دستگاه های خاصی به نتیجه ای نرسید چون خواسته غیر قانونی دارد.

گزارش از امیر رضا برنگ پور

انتهای پیام/


 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 21 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 21
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دهدشت پنجشنبه , 9 دی 1395 - 0:27

مدیر تعاون روستایی ایا قانون خدمات رسانی به ایثارگران را مطالعه نموده ایی?ایا ماده ۲ بند ب که شامل سایر دستگاها و سازمانها و شرکت ها و مراکز توزیعی وخدماتی که تحت پوشش قانون کار یا مقررات تامین اجتماعی و قوانین خاص هستند را می دانی که خیلی سریع و بدون از اگاهی جواب میدهی ایا عواقب ان را هم می دانی

بلاد شاپور پنجشنبه , 9 دی 1395 - 0:40

طبق ماده ۶۰ دستگاهای موضوع ماده ۲ بند ب قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نسبت به اعاده کار جانبازان و ایثارگران قانونیست و چنانکه دستگاهی از تصمیمات مزبور سرباز زند قابل تعقیب در مراجع ذی صلاح میباشد

پرسپولیس پنجشنبه , 9 دی 1395 - 0:49

اگر خصوصی خصوصی خصوصی است به قول مدیر تعاون روستایی چرا شما که دولتی هستین نظارت داریدبراتحادیه وشرکتها ولی قانون نظام جمهوری اسلامی راکه شامل جانبازان وایثارگران است قبول نداریدو……. میکنید

افضل آرانپور پنجشنبه , 9 دی 1395 - 6:55

باسلام خدمت مدیر توانمند وتنها تصمیم گیرنده سازمان تعاون روستایی که توانست بدون مجوزوهماهنگی با افرادی که هیچ گونه صلاحیت استخدام نداشتن اقدام به روی کارآوردن نیروهای کاربلد وآشنا به مسایل تعاونی ازیاسوج وسبسخت تا چرام ودهدشت وشرکتهای تعاونی واتحادیه اقدام نمود ودرجواب هرپرسشی یک پاسخ بدون مدرک داره آقای جهانبخش که شما میفرمایید اتحادیه خصوصیه شماچرادستورتشکیل جلسه میدیدوافرادی که وابستگی دارن به شما وطبق سلیقه خودت انتخاب میکنی شما که دولتی هستی چکار شرکتهای خصوصی داری اگرمنافع شما درآن نیست وچرافقط ازیک طایفه یا یک بخش خاص سر کارمیارید بنده تعهد دادم ولی شما به تعهدتان عمل کردید نه چرا صورت جلسه اولی که سالی پنج ماه بود ومن امضاء کرده بودم راسازمان تعغییر داد وسالی دوماه کرد بدون ازاینکه من خبرداشه باشم اگرخصوصیه وتحت پوشش شمانیست ونظارت ندارید چرا بابرگشت به کار وسنوات بیشتر موافقت نکردید لطف کن قانون جدیدخدمات رسانی جامع به ایثارگران رامطالعه بفرما واینقدر …….. نکن سازمان روزی که تعهد گرفته یک ریال به من نداده وبعد ازچندماه ودرچندمرحله پول به من داد اون هم نه کامل ومن هم همان زمان به بنیادمراجعه کردم وجواب درستی ندادسازمان وشما مدیرشدید که باترفنداینکه نیرومیخواستی بیاری ودرجواب من دستگاهایی که پیگیر بودن با کلمه ها وبخشنامه ها بازی میکردی وبه طریقی ردشان میکردی ولی حال آقای جهانبخش ماده ۱۶ که صادرشد شما که سهله هیچ مرجع قانونی نمیتونه جلو ی بازگشت به کارمن رابعنوان یک جانباز که قانون تصوبب کرده واصلاحیه آن سال ۹۱تایید ودرسال ۹۵ به تصویب نهایی مجلس شورای اسلامی رسید ومجمع تشخیص مصلحت نظام هم تآیدش کرد شما که نیروی زیردست اوناید مطمعآباش من کل خسارتی که شما به عمد مرانگذاشتید برگردم وخسارتهای دیگه ازیاسوج وتهران ووکیل دیوان راازشخص شماخواهم گرفت چون شما مقصرید وبه عمداین کارها راکردید مرغداری اتحادیه که بالای سیصدمیلیون ارزش داشت ودربهترین جای شهرستان بود ببین با چه قیمتی فروخته شده ومغازهای اتحادیه که بیش ازچهارساله وپول پیش ازمردم گرفتن ببین مغازه داران قبلی که بودن وآلان هم عهده ای رفتن وعهده ای ماندن پول اینا به چه حسابی واریز میشه یادستی میگرن یا اینکه به حساب میره شما که ازجیبتان نمیخواهی چیزی بدی حداقل قانون نظام راقبول داشته باش زمان خان وکدخدامنشی گذشت که خان یاکدخدابه تنهایی تصمیم بگیره.سودوزیان شرکتها واتحادیه های استان وشهرستانه ببین تاکجا رفته چقدردرامددارند مدیرتوانمدوناظربرشرکتهاواتحادیهای خصوصی اگرخداخواست همین روزها رأی ماده شانزده که بهت رسید که نوشت بلامانع است بعدمیبینی که نظام جمهوری اسلامی قانون داره نه اینکه شما براثراینکه ازشخصی کینه داری هرطوردوست داشتی برخوردکنی اون هم جانباز واقعی که زمان جنگ کمیسون پزشکی رفته به هرصورت شما بهترمیدونید ولی ازهمون آقایونی که ازت حمایت کردن بگو تا حمایت کنن ومقاومت کن تا لااقل بگن شما آدم خوبی هستید ونامه إقای گهرگانی راهم دارم که اونها راباحکمها ونامه های سازمان دررابطه باورزش فوتبال جهادکشاورزی میبردن ومینوشتن که اتحادیه جزءشرکتهای وابسته است ونامه هایی که ازطرف سازمان دارم هم داخل خبرگزاریها وسایتها خواهم زد به خاطر اینکه خبربعدازنیم ساعت زده شد وشما جواب دادید واقعآکه مدیرحاشیه ای ……… هستی شما شرکتها واتحادیه داره باسرمایه مردم که بیش ازشصت درصدش از حوزه جنابعالی نیست ولی استخدام کردن نیروها فقط حوزه استحفاظی جنابعالی است .باشد به امید روزی که دربالاترین پست سازمان مرکزی ایران قراربگیری که خیلی هم دیرنیست ومن فهمیدم که سازمان ازروزاستخدام من تا زمان شما فقط بامن که جانبازبودم بایدمثل دوستانی که رسمیشون کردیت رسمی میشدم چون این راهم قانون گفته نه شما.فعلأکه هرچی حق آب وگله تواین استان وشهرستانها فقط شما دارید وفعلأهرکاری دوست داری کن که یه وقت خدای نکرده پشیمون نشی چون پشیمونی سودی نداره فعلآبه قول خودت پشتت خیلی قویه خیلی هواته دارن وواقعأ همین طوره چون هرکاری دوست داری میکنی وآب ازآب هم تکون نمیخوره ازصبایه که باید جوابگوی خیلی ها باشی محکم باش.خداپشت وپناهت باشه هرکجا باشی.بدرود

محسن شنبه , 11 دی 1395 - 23:51

من آقای آرانپوررامیشناسم آدم صادقیه واهل کلک ودروغ واین جورچیزها نیست وازبستگانم هستن وخودش بازخریدکرد وقانونأمیتونه برگرده به کار وکسی هم درسال۸۸ فریبش نداده مدیرکل باید طبق قانون خدمات رسانی به ابثارگران ماده ۲بندب عمل کنه وبخواهد که اجرایی بشه.البته یکی ازبهترین ومعروف ترین ومشهورترین ورزشکاران این استانه که من هم دوست دارم برگرده سرکار قبلیش

علی پنجشنبه , 9 دی 1395 - 18:27

بابا این ……………….. هرکسیکه نماینده میشه با اونه. تواتحادیه همین …….. یه فرد بی کفایت به نام …. که از بستگانش هست را به کار گرفته اصلا. از اساسنامه شرکتها واتحادیه های تعاون روستایی خبر نداره ونمیدونه کارش چیه ولی چون …..بوده باید بیاد واونجا مدیر عامل بشه شما برید از هئیت مدیره اتحادیه بپرسید وبگید با چه فشاری …. را این آقای …. به شما تحمیل کرد. ازش بپرسید باجناقش. را در شرکت سررود جنوبی چطور به کار گرفت ایشون باجناقش را به عنوان انبار دار وارد شرکت سررود جنوبی کرد بعد از چند ماه مدیر عامل این شرکت را به اتحادیه استان برد وایشان را مدیر عانل سررود جنوبی کرد. …… طلبش آقای آرانپور را دستور بده به اون ….. ……. تا بپردازه. همیشه روی اون ثندلی نیستی یه روز باید جواب پس بدی

علی پنجشنبه , 9 دی 1395 - 18:37

متاسفم برای استانداری که این یکی از مدیرانشه. جناب استاندار استخدام های فله ای را اصلا پیگیری کردید درباره خونه خودش که اونو داده اجاره. ودر خونه اتحادیه تعاو ن روستایی ساکن شده چی

جابر سیتی پنجشنبه , 9 دی 1395 - 21:09

اقای مدیر تعاونی روستایی قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در سال ۹۵ دارای شد و اعاده بکار جانبازان هر دستگاه اعم از دولتی خصوصی کشوری لشکری و اداره کاری و قوانین خاص باشند بلا مانع است.با خانواده ی شهدا و جانبازان اینگونه برخورد می نمایی وای به حال دیگر اقشار مردم که کارشان در رابطه با تعاونی روستایست

حسین پنجشنبه , 9 دی 1395 - 21:25

مگر در این استان جهاد کشاورزی که تعاونی روستایی زیر مجموعه اش می باشد نیست یا استانداری یا تخلفات اداری و یا دیوان محاسبات در این استان نیست که با چنین مدیری برخورد شود چرا جهانبخش مدیر تعاونی روستایی با پیچاندن بعضی از افراد شاخص استان …. را قبول ندارد..مدیر باید برخورد اسلامی و بدون تنش داشته باشد

جواد پنجشنبه , 9 دی 1395 - 21:39

مگر تعاونی روستایی خصوصی است که هرکه را دوست دارد استخدام میکند مگر این استان نماینده ندارد یا قطع الرجال است که تعاونی روستایی چنین مدیری دارد

فرشاد پنجشنبه , 9 دی 1395 - 21:57

تعاونی روستایی منحصربه فرداست وباید چنین مدیری بااین شهامت را ارتقاع پست دهند چون برای هر مشکلی یک راه حل ساختگی وبدون منطق ودلیل دارد وقریب دوسال ازاین موضوعات بی عدالتی و…….. مدیر می گذرد ولی هرروز بهترازدیروزظاهر میشود آیا دست چه کسانی پشت پرده است که حمایت یک جانبه میکنند خدا میداند.ولی چرارسیدگی نمیکنند نمایندگان ومدیران بالادستی مثل استاندار وجهادکشاورزی وتا کی هرج ومرج استخدام فامیلی مگردراین استان بجز جهانبخش نیروی دیگری نیست که بتونه دغدغه مردم راکمتر کند مدیری که قانون جانبازان وایثارگران را زیر پا میگذارد با مردم عادی چطوروچگونه برخورد میکند هم خدا میدونه

پیروزی پنجشنبه , 9 دی 1395 - 22:16

حرفهای جهانبخش دررابطه با اعاده بکارجانبازان طبق قانون کذب محض است واستخدامهای ی……………………..چطورصورت گرفته هم تصمیم شخص خودش میباشد وهیچ کس دخالت ندارد وإقای آرانپورازنظرقانونی میتونه شکایت شخصی نماید چون مشخصه که جهانبخش ازقبل …. داشته.ولی درعجبم که چطورآقای گهرگانی مدیرجهادکشاورزی هنوزبعدازدوسال هیچ عکسل العملی نشان نداده جریان چیه نماینده گان پیگیری نکردن چرا.با مردم روراست باشید آقایان مدیر فردا هم یکی دیگه سرجای شما مینشینه ………

راحیل جمعه , 10 دی 1395 - 12:29

ای بابا افضل خان پولتو گرفتی حالا میخواهی برگردی اگر قانون بنفعت رای میده پس چرا با سایتها مصاحبه میکنی! خب رای تو ببر تا اجرا کنند. متاسفانه همین جناب مدیر را آقای نماینده کهگیلویه پیشنهاد داده برای ریاست جهاد!دلتون خوشه شما هم.همه چی زد وبنده

ریحان جمعه , 10 دی 1395 - 13:33

باسلام خدمت دوستان. عزیزان من فکر میکنم اصلا با توجه به نکته هایی که از گفته های عزیزان فهمیدم اصلا هیچ نطارتی بر کارهای جناب آقای …….. نیست به همین دلیله. که استان ما درهمه آیتم ها در کشور از همه استانهاعقب تریم بابا به این استاندار بگید ……

مجید جمعه , 10 دی 1395 - 16:42

دوست خوب که بنام راحیل نظر دادی.قانون اعاده بکار جانبازان قانونیه وشامل آقای آرانپور هم میشه حالا خصوصی باشه یا دولتی ماده ۶۰ دستگاهای موضوع ماده ۲ بند ب به صراحت اعلام کرده مربوط به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران که میتونن برگشت به کار شوند واین قضیه دیگه حاشیه نداره آقای جهانبخش این قانون راقبول نداره .ودررابطه با اینکه میخوان بزارنش مدیر جهادکشاورزی شایعه است واگه اینطور باشه پس نمایندگان هم مقصرن این هم ثابت میشه تا سه روز دیگه معلومه

احسان جمعه , 10 دی 1395 - 17:40

ای داد وبیداد. بااین جماعتو ونماینده هاشون باید چیکار کرد. وقتی نماینده ها ازش حمایت میکنند پس دیگه داد امثال آرانپور فاییده نداره تو را به خدا ول کنید این قضیه را. به قول دوستومون باید فاتحه این استانو …………………. خوند. اتفاقا من از جایی شنیدم حالا راستو ودروغشو نمیدونم که ……. ازش حمایت قاطع میکنه

کسما جمعه , 10 دی 1395 - 23:32

موضوع ایشان یک بحث حقوقی است.مباحث حقوقی باید در محاکم قضایی حل وفصل شوند.توی این استان رسانه ها دارند جای دادگاه و محکمه را میگیرند. برخی کامنتهای منتشر شده ذیل این مطلب توهین وافترا محسوب میشوند ودر صورت شکایت باید دادگاه بررسی کند. این برادر جانباز عزیز چرا با ورود اینچنینی به موضوع کار را خرابتر کرده است. اگر حکمی برای ایشان صادر شده که هیچ مدیری نمیتواند مانع آن شود پس حتما خدشه ای بر آن وارد است. آبروی مومنین بسیار مهمتر است از مدعیات یک مومن دیگر. قضاوت باخداوند و قضات دادگستر است.

jr شنبه , 11 دی 1395 - 19:06

جهانبخش مدیر اخلاق مداری است. ایشان از بسیجیان فعال استان در حوزه جنگ و رسانه نیز هست. متاسفانه گاهی خیلی خشک ومقرراتی میشود.من نمیدونم موضوع این جانباز عزیز دقیقا چیه ولی براش پیگیری میکنم. اما اینکه سال ۸۸ فریبش دادند اونموقع که جهانبخش کاره ای نبود

ps شنبه , 11 دی 1395 - 23:28

دوست عزیز اگه قرارباشه مدیری قانون رارعایت نکنه وبگه مربوط به دوران من نیست .این که نمیشه ومگرزمانی که یک مدیر بجای مدیر دیگه میاد باید گذشته ها را ول کنه و اینطوری که شما میگویید بایدکارمندان گذشته وقبل ازخودش راهم اخراج کنه وبگه مربوط به مدیرقبلیه وبری دادگاه تا حل وفصل بشه.پس حراست ادارات . تخلفات ادارای .دیوان محاسبات.استاندار ونمایندگان و………بقیه چکاره اند که دارند حقوق میگیرند ودرضمن هردستگاهی خودش حراست ونماینده حقوقی داره.

اکبر دوشنبه , 13 دی 1395 - 0:52

بازگشت به کارآقای آرانپور قانونی است وهیچ شخص یا گروهی ازنظرقانونی نمیتونن سنگ اندازی کنه وجلوش رابگیرن چون پیگردقانونی داره

ولی الله شنبه , 18 دی 1395 - 2:26

گویا بعضی اظهارنظرها راکه مربوط به تخلف آقایونه مدیره که قانون راقبول ندارن نسبت به اجرا نکردن قانون رانمینویسند ویا حذفش میکنند رسانه باید بیطرف باشن وبدون از درنظر گرفتن خط یا باند به وظیفه شان عمل کن که هما نا اطلاع رسانی مردم نسبت به استخدامهای رابطه ای وبدون قانون میباشد وخود این سایت باید دیگه به نتیجه رسیده باشه که اجرانکردن قانون واستخدامهای رابطه ای ……..باهمکاری بعضی ها که یک شبه میخواهندره صدساله را پیمایند ولی عدالت اسلامی رارعایت نمیکنند برخوردقانونی بشه وعزا وانفصال بخورن تا حداقل درس بشه برا سایر مدیرانی که صلاح خودشونو میزارن تودست یه کس دیگه که خیلی ادعاش میشه.اگروجدان کاری باشه ورعایت قوانین نظام مقدس اسلامی رعایت بشه رضایت همه راجلب میکنن و به امیدروزی که حق را ناحق نکنند مدیران عزیز