تحقق یک آرزوی دیرینه؛ هندبال فرازبام با ستارگان بومی در لیگ برتر هندبال

نشست هم اندیشی مدیران و کادر اجرایی و فنی باشگاه فرازبام خائیز با رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی با محوریت حضور مجدد در لیگ برتر هندبال برگزار شد. “مهر دنا”؛ در ابتدای این نشست مجید پارسایی گفت : رسانه ها یار هشتم فرازبام بوده و هستند و قطعا یکی از سیاست های کلی

کد خبر : 32090
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰

نشست هم اندیشی مدیران و کادر اجرایی و فنی باشگاه فرازبام خائیز با رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی با محوریت حضور مجدد در لیگ برتر هندبال برگزار شد.

مهر دنا”؛ در ابتدای این نشست مجید پارسایی گفت : رسانه ها یار هشتم فرازبام بوده و هستند و قطعا یکی از سیاست های کلی هندبال در شهر حضور هندبال در بطن جامعه شهرستان بوده و خوشحالم به لطف خدا، کار مستمر ومدد رسانه ها این مهم تحقق یافت و بعد از یک حضور سه ساله در لیگ برتر و بعد از وقفه ای کوتاه با تیم نو و راهبردی تازه با حضور بازیکنان بومی شروع تازه داشته باشیم.

 

پارسایی ادامه داد: هماهنگی یک تیم و به نتیجه رساندن کار برای رسیدن به هدف کاری سخت، زمان بر و پر هزینه است و تلاش وافر میخواهد که با طراحی نقش راه با همکاری دوستان تا امروز به لیگ برتر رسیدیم وتازه اول کار هستیم و سقف آرزوهای هندبال در دهدشت کوتاه نیست.

 

پارسایی ضمن تقدیر از صدرا محقق هنرمند فعال حوزه شبکه های مجازی و رسانه هم استانی گفت: آرزوی ما حضور هندبال ایران در المپیک لس انجلس با حضور ستاره های هندبال دهدشت است همان وعده ای که در مستند تهیه شده توسط صدرا محقق وعده ان را داده بودیم.

 

پارسایی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگار فقید زنده یاد علی صادقی گفت: در حوزه خبر ظرفیت بالایی در شهرستان وجود دارد و قدردان تک تک رسانه های همیشه همراه فرازبام هستیم وجا دارد از خبرنگار فقید و همراه مجموعه فرازبام زنده یاد صادقی تشکر کنم.

پارسایی افزود: در لیگ برتر امسال با اتخاذ رویکرد بومی گزینی در مسابقات حضور داریم و ستارگان شهرمان در قالب تیم با بزرگان هندبال ایران رقابت خواهند کرد.

مجید پارسایی گفت: مهدی ازاد منجیری سرمربی تیم ملی نوجوانان به عنوان سرمربی، دکتر امید کاظمی از نخبگان پزشک ورزشی کهگیلویه به عنوان پزشک تیم و کادر بومی راهی مسابقات خواهیم شد و در این مسبر نیازمند همراهی رسانه ها و مردم دیارمان هستیم.

مهدی ازاد منجیری سرمربی تیم لیگ برتری فرازبام گفت : دو سال اخیر در رده های سنی در دهدشت هستم وانچه در توان داشتم برای فرزندان کهگیلویه گذاشتم و برای حضور در سطح بالاتر هندبال و مسابقات آسیایی برای حضور در مسابقات جهانی روی سکو بریم.

آزراد منجیری افزود : هندبال در دهدشت به سبب کار مدرسه ای ،اموزشی فرازبام و حمایت های باشگاه آموزش داده میشود و استعداد های خوبی در هندبال کهگیلویه وجود دارد که تلاش میکنیم با کار و تمرین رشد کنند.

دکتر کاظمی پزشک تیم فرازبام خائیز در لیگ برتر گفت : به لطف پارسایی و هندبال در کهگیلویه حضور دارم و امید دارم با همراهی سایر عزیزان برای موفقیت هندبال گام و قدم بر داریم.

ابوصالح دانشفر پیشکسوت ورزش کهگیلویه ضمن تقدیر از مجید پارسایی گفت : رسانه ها صدای مردم و بازتاب دهنده اتفاقات شیرین ورزش هستند و دنیا و تمام رویداد های ان به لطف رسانه کوچک شده و این خاصیت پر ارزش رسانه است.

پیشکسوت ورزش کهگیلویه گفت: فرازبام خائیز فخر ورزش استان و نام بلندی برای معرفی ورزش استان است.

دانشفر ادامه داد: فرازبام خائیز معرف استانی است که همیشه محروم بوده و دیدیم در مسابقات جهانی با حضور آیندگان هندبال جهان پسران کهگیلویه با حمایت باشگاه فرازبام و مجید پارسایی درخشیدند ونام نیکی به یادگار گذاشتند.

دانشفر گفت : هندبال کلمه شیرین ورزش استان است و امروز در خانواده ها هندبال حضور دارد و این به مدد سرمایه گذاری و دلسوزی مجید پارسایی است که با دست خالی در میان قدرت های اقتصادی هندبال ایران افتخار افرینی کردند.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.