هراس در اردوگاه مخالفان و رقبای روشنفکر

فضای سیاسی بویراحمد خیلی زودتر از همه جای کشور انتخاباتی گردیده است.
کد خبر : 30972
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵

گروه سیاسی مهردنا _ فضای سیاسی بویراحمد خیلی زودتر از همه جای کشور انتخاباتی گردیده است و هر نامزد و جریانی سعی می‌کند به گونه‌ای خود را از همین امروز مطرح کند که این شروع زود هنگام بیشتر از همه به سود مهدی روشنفکر شده است و بسیاری از حامیان ایشان در چنین شرایطی که باید مهدی روشنفکر مطالباتشان را پیگیری کند بیخیال مطالبات خود شده اند.

مهدی روشنفکر که به گفته کارشناسان بسیار زیرک و حاضر جواب است و کارنامه نسبتا قبولی چه در اجرا و چه در مجلس در این شرایط تحریمی کشور دارد در اقدامی پیش دستانه از رسانه ملی و رسانه های استانی خواسته فضایی برای گفتگو و مناظره با نامزدهای انتخاباتی آمده کنند تا حداقل مردم از بسیاری از واقعیات اطلاع پیدا کنند و قیمت افراد مشخص گردد تا مردم آگاهانه انتخاب کنند.

این پیشنهاد مهدی روشنفکر به این دلیل که در قدرت است و در موضع نقد قرار دارد به جای اینکه با استقبال رقبا مواجه شود متاسفانه رقبای ایشان یقین پیدا کرده‌اند و احتمالا ستون پنجم این افراد در جریان ندای وحدت به این افراد خبر رسانده‌اند روشنفکر بدون دلیل چنین پیشنهادی نداده است و با دست پُر به پای میز مذاکرات و گفتگوها خواهد امد از همین امروز دچار ترس و لرز شدید شده اند و به دلیل هراس از مناظرات انتخاباتی و رو شدن دستشان برای مردم انهم در مقابل کارنامه مهدی روشنفکر اقدام به امنیتی سازی فضا کرده اند تا به مراجع امنیتی بگوییند مناظرات و گفتگوهای انتخاباتی می‌تواند باعث ایجاد مسائل امنیتی گردد. در حالی مراجع امنیتی و قضایی استان در هفت هشت سال اخیر کاملا فضای رسانه را رصد میکنند و متوجه حجم عجیب توهین‌ها، تهمت‌ها، شایعات علیه مهدی روشنفکر و حامیان ایشان بوده‌اند و با این وجود یک شکایت و یک انتقام جویی و یک گلایه تا به امروز از جانب مهدی روشنفکر مشاهده نکرده‌اند.

بنابر این باید مردم از خود بپرسند چرا رقبای روشنفکر از مناظره و گفتگو با روشنفکر هراس دارند؟؟ و چرا در تلاشند رسانه‌های استان موفق به انجام مناظرات و گفتگوهای انتخاباتی نگردند؟؟

اگرچه بعد از این مطلب رقبا احتمالا از سر اجبار امادگی خود را برای مناظرات اعلام می‌کنند اما مردم نیز فهمیده اند رقبا از مناظرات ترسیده‌اند.

چرا اگر به گفته رقبا روشنفکر جایی فسادی دارد خیانتی مرتکب شده است ناکارامد است از مناظرات و گفتگوها استقبال نمی‌کنند تا دست روشنفکر و فسادهاییش را برای مردم رو کنند؟

رقبایی که البته از دوم اسفند ۹۸به بعد، به جای همکاری با مهدی روشنفکر، فضا را انتخاباتی کرده بودند و از آن روز تا به الان شاهد انواع تخریب، تهمت و ادعا از جانب برخی حامیانشان بودیم!! که هیچگاه هیچ یک از ادعاهایشان ثابت نشد. و همیشه نتیجه عکس گرفته اند.

حالا باید دید نتیجه پیشنهاد گفتگوها و مناظرات مهدی روشنفکر به کجا خواهد رسید و آیا مناطرات سکوی پرتاب مجدد مهدی روشنفکر خواهد بود؟؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.