عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؛ آخرین میخ بر تابوت تفکر کدخدا پرستیِ

امروز ایرانیان همه پاسدار خواهند شد و از ساحت عزت افرینان میهن اسلامی خود دفاع خواهند کرد و خود را حامی و پشتیبان اقدامات بازدارنده ی پاسداران رشید اسلام می‌دانند.

کد خبر : 9660
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 فروردین 1398 - 12:02

مهر دنا/ بدون تردید خروج یک جانبه امریکا از برجام ِ چند جانبه و قرار دادن سپاهیان قهرمان در لیست گروههای تروریستی ، اخرین میخ هایی بود که امریکا به دست خود ، بر تابوت تفکر کدخدا پرستیِ بعضی سهل اندیشان کوبید !

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهر دنا از یاسوج، ابراهیم نیک‌دل نوشت:

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم وَآخَرینَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ یَعلَمُهُم ۚ وَما تُنفِقوا مِن شَیءٍ فی سَبیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیکُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ

هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با آنها [= دشمنان‌]، آماده سازید! و (همچنین) اسبهای ورزیده (برای میدان نبرد)، تا به وسیله آن، دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید! و (همچنین) گروه دیگری غیر از اینها را، که شما نمی‌شناسید و خدا آنها را می‌شناسد! و هر چه در راه خدا (و تقویت بنیه دفاعی اسلام) انفاق کنید، بطور کامل به شما بازگردانده می‌شود، و به شما ستم نخواهد شد.

مقارن با میلاد با سعادت سرور ازادگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین و روز پاسدار ، در حالیکه سپاهیان قهرمان ایران اسلامی در مناطق سیل زده مشغولِ خدمت به مردم قدر شناس کشور هستند و کمترین فاصله ی عاطفی را با ملت ایران دارند ، امریکا ، همان شیطان بزرگ ِ کوته بین ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در لیست گروههای تروریستی قرار داد تا مصداقی باشد بر ضرب المثل :
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
اگر تا امروز کسانی بودند که با سهل اندیشی ، رابطه با آمریکا را گره گشای مشکلات داخلی میدانستند، اما امروز و در اثر خطاهای خدا خواسته ی امریکا ملت ایران یک دل و یک صدا مرگ بر امریکا را فریاد خواهند زد تا خواب خفتگان خفته را اشفته سازند و در پی راه حل های درونی برای تقویت بنیان های اقتصادی کشور باشند.

بدون تردید خروج یک جانبه امریکا از برجام ِ چند جانبه و قرار دادن سپاهیان قهرمان در لیست گروههای تروریستی ، اخرین میخ هایی بود که امریکا به دست خود ، بر تابوت تفکر کدخدا پرستیِ بعضی سهل اندیشان کوبید !

نامه وزیر محترم امور خارجه به شورای امنیت ملی نوید بخش بازگشت غرب گرایان به دامان انقلاب اسلامی و ایمان به توان داخلی و حمایت از پاسداران رشید اسلام و ایران است.

بدون تردید فصلی نو در اتحاد و انسجام ملی ایرانیان به دست امریکاییان گشوده شده است و این اغازیست بر پایان غرب گرایی و بازگشت به اصل انقلاب خمینی کبیر که تاکنون توسط خلف صالحش، رهبری فرزانه و معظم انقلاب اسلامی ، بر مدار استکبار ستیزی در حرکت بوده است و البته تا ایستگاه پایانی فاصله ای ندارد !

امروز ایرانیان همه پاسدار خواهند شد و از ساحت عزت افرینان میهن اسلامی خود دفاع خواهند کرد و خود را حامی و پشتیبان اقدامات بازدارنده ی پاسداران رشید اسلام می‌دانند.

درود خدا بر شما مسلمان قهرمانانِ وطن دوست ، که هر کجا نیاز اسلام و ایران و انقلاب بوده است از جان و ابروی خود مایه گذاشته اید تا عزت و سربلندی را برای ملت قدرشناس ایران اسلامی به ارمغان آورید .

همه دست به دعا میبریم و از خداوند سبحان سلامتی و سربلندی شما پاسدارانِ اسلام و ایران و انقلاب را طلب می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 2
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حمیدجهان بین سه شنبه , 20 فروردین 1398 - 22:27

احسنت جناب نیکدل جوان فرهیخته ودارای بینش سیاسی بالایست و ازفعالین حوزه های علمی سیاسی اجتماعیست. خداوند عزت وارتقا عنایت فرمائید.

بویراحمد سرافراز شنبه , 31 فروردین 1398 - 7:56

باتشکر / تحصیلات تخصصی ایشان چیست؟ امروز ایرانیان همه پاسدار خواهند شد و از ساحت عزت افرینان میهن اسلامی خود دفاع خواهند کرد و خود را حامی و پشتیبان اقدامات بازدارنده ی پاسداران رشید اسلام می‌دانند.

درود خدا بر شما مسلمان قهرمانانِ وطن دوست ، که هر کجا نیاز اسلام و ایران و انقلاب بوده است از جان و ابروی خود مایه گذاشته اید تا عزت و سربلندی را برای ملت قدرشناس ایران اسلامی به ارمغان آورید .

همه دست به دعا میبریم و از خداوند سبحان سلامتی و سربلندی شما پاسدارانِ اسلام و ایران و انقلاب را طلب می‌کنیم.( این قسمت از مطلب بعقیده بنده شبیه انشاء های دوران مدرسه است و در قاب تحلیل سیاسی نمی گنجد.). امیدوارم سایت محترم از دانش آموختگان علوم سیاسی بهره ببرد تا تبیین گفتمان های سیاسی بخوبی صورت گیرد ان شالله )