کد خبر : 9459
تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 فوریه 2019 - 16:56

چاپلوسی برای نماینده مجلس؛ طنز تلخیست!

کارنامه سیاه نماینده و تمامیت خواهی ده خانوار خاص شهرستان بهمئی که نماینده محصور آنهاست، از اذهان مردم پاک نمیشود!!

مهر دنا/ عباس عابدی-دانشجوی مهندسی صنایع نوشت: کارنامه سیاه نماینده و تمامیت خواهی ده خانوار خاص شهرستان بهمئی که نماینده محصور آنهاست، از اذهان مردم پاک نمیشود!!

به گزارش مهر دنا، اشخاصی امروز به جوانی عدالتخواه و مطالبه گر_که چندین سال فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی ایشان ورد زبانهاست و بر همگان مبرهن است_ انگ غرایض شخصی در بیانیه نقد به نماینده مجلس را می زنند که امثالشان معروفند به “بادمجان دور قاب چین مسئولین” از جمله نماینده ی کنونی مجلس!!!!

*خنده دار نیست*؟!!
کسی که خود پیمانکار است و دنبال گرفتن پیمانهای ظابطه ای، یک نخبه ی علمی_دانشگاهی را که دارای سوابق روشن مطالبه گری و فعالیتهای اجتماعی در سطح شهرستان و استان است را متهم به درخواست و توقع از جناب نماینده کند؟؟

جناب آقای عباس مشیری را بیش از آنچه تو و امثال تو بخواهند توصیف نمایند جوانان انقلابی و نوجوانان ولایی تربیت شده دست او میشناسند،مطالبه گری آقای مشیری در عرصه های مختلف شهرستان ازجمله مشکل اراضی املاک مردم،حق مردم بهمئی از نفت،دفاع از مردم مستضعف،و….به درستی و به راستی در چندسال اخیر برای همه نمایان است و کارنامه ی او در چند سال اخیر روشن است!!

*او به درستی تشخیص میدهد و به درستی قلم میزند،نه چاپلوسی میکند و نه اهل تملق است…*

البته اگر من نیز به واسطه جناب نماینده دو برادرم را در پتروشیمی بکار گیری میکردند همینطور سیاه نمایی و برای نماینده مدیحه سرایی میکردم!!!

*جناب نماینده و لیدرهای ایشان،بجای عذر خواهی از مردم، برچسب زنی و خشونت را درپیش گرفته اند!!*
بی شک مردم فهیم دیار ما خود آگاهن و قضاوت می کنند!!!

ما جوانان مطالبه گر پیش بینی هر گونه تهمت و برچسب از طرف منفعت طلبان تازه به دوران رسیده را کرده ایم و با در نظر گرفتن همه ی جوانب بر عزم خود راسخیم..اما شما بدانید این شیوه های نخ نما شده دیگر جواب نمیدهد!!

اگر لازم باشد در بیانیه های بعدی اسامی فرزندان و برادران ده خانوار تمامیت خواه که نماینده را محصور کردند و حق مستضعفین را پایمال کردند را عنوان میکنیم!! *(مطلع باشید که این سلسله مطالب انتقادی قسمتها و زوایای متعددی در پیش دارد و تازه اول راه است!!!!!!)*

آقایان مطلع باشند که این حق اجتماعی جوانان بهمئیست که مطالبه گر و منتقد باشند و در این مسیر آنچه تکلیف و حجت بین خود و خدا ببینند دریغ نخواهند کرد!!!

مستضعفین علیه *اشرافیت سیاسی و اقتصادی* با چنین برچسب های بیهوده سرخم فرو نخواهند کرد وهمچنان که در *بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب* بر جوانان و حضور آنها تاکید وافری داشته اند ، افراد ضعیف النفس که برای مطامع چند روزه دنیا حاضرند در برابر جوانان مومن، پاک و انقلابی بایستند و خودنمایی کنند *بدانند که شکست آنها به لطف خداوند بزرگ قطعی است…*

اگر تاکنون شکی داشته ایم که مواضع آقای مشیری حق است یا نه، اما امروز از مقابله کنندگان و طرف مقابل ایشان که ارتباطی با حمایت از مردم،آرمان های انقلاب و حق گویی ندارند متوجه شدیم که باید از مواضع ایشان که در راستای حمایت از مردم و آرمان های انقلاب است حمایت کنیم…

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

برم الوان شنبه , 23 فوریه 2019 - 18:47

آقایی که علیه نماینده محترم افسار گسیخته حرف میزنی خدا وکیلی و بینی بین الله و وجدانا تا کنون چه کار عملی برای رفع مشکلات مردم کردی حتی به اندازه یک متر جاده یا یک شغل یا یک شعله گاز یا حتی یک قرص نان پس آقای محترم تو که کوچکترین کاری برای مردم نکردی چرا جلوی خدمات مردم و نماینده و بقیه را میگیری حرف پیک و تو خالی چه اثری دارد مگر اوضاع استان و خصوصا گچساران را نمی بینی چرا آب به آسیاب دشمن میریزی روزی خواهد آمد که آرزوی امروز و این نماینده را خواهید داشت