جناب نماینده!! امروزه چنین حرکات نمایشی نه تنها هنر نیست بلکه نشان از ضعف است

جناب نماینده!! بدانید که امروزه چنین حرکات نمایشی نه تنها هنر نیست و بهاء و خریدار ندارند بلکه نشان از ضعف است و از آن به عوامفریبی و رسیدن به ته خط نیز تعبیر می شود.

کد خبر : 28501
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸

به گزارش مهردنا، سید حسین رهی در یاداشتی آورده است:

پیشنهاد موحد؛ اشتغال پایدار

موحد؛ اعتبارات امسال با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست

بسم الله و هو المستعان

گزیده سخنان نماینده کهگیلویه بزرگ که ظاهراً دیروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان بیان داشته است.

ظاهرا از این جهت که در ابتدا قرار بر علنی بودن جلسه بوده و حتی زمان و مکان آن به اطلاع خبرنگاران جهت حضور رسیده بود اما به یکباره مکان جلسه تغییر و کیفیت آن به غیرعلنی تغییر پیدا کرد که طبیعتاً روابط عمومی استانداری باید رفع ابهام نماید.

بنابراین از آنجاییکه خبرگزاری ها و پایگاه‌های خبری مستقل، محتوای جلسه را پوشش نداده اند در صحت و سقم اخبار منتشره جای تشکیک وجود دارد اما بنا را بر صحه می گذاریم و ذکر چند سوال و شبهه که امیدواریم نماینده محترم کهگیلویه سنت شکنی کرده و پاسخگو باشد.

آنچه که از ابتدای این دوره هرچند وقت یکبار در رسانه ها از زبان نماینده و یا مسئولان ارشد استانی شنیده و خوانده شده است اختصاص فلان مبلغ به فلان طرح و پروژه در اقصی نقاط حوزه آن هم مبالغ درشت. که امیدوار به تحقق هستیم

اما متاسفانه گزارشی از وضعیت میدانی آن مخابره نمی شود و در عمل نیز چیزی عیان نیست بجز اندک پروژه هایی که شدت عملیات اجرایی آنها در دور قبل اظهر من الشمس بود نظیر؛ آب رسانی به 4 شهر و شهرستان بهمئی از سد کوثر، گازرسانی ها و … که اکنون حرکت لاک پشتی آنها علیرغم تبلیغات گسترده در خصوص تخصیص نیز مشهود است، برخی پروژه ها نیز کاملا تعطیل و به اغما رفته اند از جمله؛ باند اضطراری و نیروگاه سیکل ترکیبی و دیگری نیز در حالت مرگ و حیات است (سد آبریز) و …

جناب آقای موحد

عمده دلیل مخالفان شما بی توجهی محض جنابتان به امورات عام المنفعه، زیر ساختی، بلند مدت و پایدار است. همان که اکنون به وجود و لزوم آن اقرار دارید.!!!

نماینده محترم ادوار

جوری صحبت نفرمایید که انگار اولین دوره حضور خود را در مجلس تجربه می کنید!!!

وقتی می فرمایید اعتبارات این دوره (البته بر روی کاغذ) با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست یقین بدانید که در ابتدا نوک پیکان را به سمت خود نشانه رفته اید چرا که 4 دوره (16سال) آنهم به اعتراف همگان در بهترین دوران وفور پول و اعتبار، نماینده مردم بوده اید.

حتما می دانید اکنون نسبت به آن موقع تومنی صد تومن نه، بلکه هزار تومن و بیشتر شده است

آیا پاسخی، توضیحی توجیهی دارید.؟

آیا فکر نمی کنید که باید در پیشگاه خدا و ملت عذرخواه باشید.

جناب نماینده

عکسی از جنابعالی که در حال فریاد زدن هستید بدون از هیچ توضیحی از سوی دفاتر، مشاورین و رسانه هایتان اما از جانب هوادارانتان که معتقدند مطالبه گری در خصوص سد آبریز بوده است فضای حقیقی و مجازی را به ستوه آورده است!!!

حال بفرمایید چرا در آن 16 سال که چنین حرکاتی خریدار داشت افتخار عمل ندادید و در عوض سکوت محض پیشه کرده بودید و هیچگاه نمایش قابل قبولی از خود در مجلس نشان ندادید؟

بدانید که امروزه چنین حرکات نمایشی نه تنها هنر نیست و بهاء و خریدار ندارند بلکه نشان از ضعف است و از آن به عوامفریبی و رسیدن به ته خط نیز تعبیر می شود.

جناب آقای موحد

علاوه بر انتظار پاسخگویی و شفافیت در خصوص موضوعات فوق الذکر، پیشنهاد می شود حقوق متقابل مردم و حاکم را در سخنان ائمه هدی خاصه در تفاسیر قرآن و نهج البلاغه مطالعه و نتیجه گیری بفرمایید.

والسلام علی من التبع الهدی

سید حسین رهی

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.