مهندس محمد علی آروس:

به شایعه ها توجهی نکنید / با قدرت تمام در صحنه انتخابات حضور دارم

در پی بروز برخی شایعه سازان مبنی برکناره گیری محمدعلی اروس ازانتخابات،ستاد این کاندید دربیانیه ای اعلام کرد مهندس آروس باقدرت درصحنه حضوردارد و برای فتح پارلمان شهری دهدشت با استقبال شایسته مردمی عزم خود را جزم کرده است.

کد خبر : 19495
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 خرداد 1400 - 15:10

به گزارش مهردنا، در پی بروز برخی شایعه سازان مبنی برکناره گیری محمدعلی اروس ازانتخابات،ستاد این کاندید دربیانیه ای اعلام کرد مهندس آروس باقدرت درصحنه حضوردارد و برای فتح پارلمان شهری دهدشت با استقبال شایسته مردمی عزم خود را جزم کرده است.

متن بیانیه بدین شرح است:

بنام خدا
به دنبال سلسله رفتارهای غیرانسانی عده ای منفعت طلب و سودجو که همواره سعی در تمرکز قدرت و جدایی مردم و نظام دارند، به انحا مختلف علیه فرزندان نظام و خدمتگزاران صدیق جامعه هستند تا رشد و توسعه ی نیروی انسانی نخبه و جوان، ممانعت نمایند.
بنابراین کسانی که از شائبه های قبلی مأیوس شده و نتوانستند در اراده مردم و حمایت های گسترده از مهندس آروس خللی ایجاد کنند، شیطان صفتانه، اقتدار نظام و همبستگی عمومی را هدف کینه خود قرار داده اند.
لذا همانگونه که پیش بینی می شد، دسیسه های منافقانه ای صورت گرفته و اخیرا شایعه ای در فضای مجازی منتشر شده که جناب آقای مهندس محمدعلی آروس از ادامه رقابت انصراف داده است.

به شایعه سازان و تفرقه افکنان گذشته و حال اعلام میداریم که حضور قدرتمندان جناب مهندس آروس و استقبال آگاهانه ی مردم از ایشان همچنان ادامه داشته و لحظه به لحظه حمایت های گروهی، طایفه ای و محله ای از اقصا نقاط شهر دهدشت ادامه دارد. بنابراین مردم شریف و وارسته ی دهدشت، فرزند خود را قاطعانه حمایت کرده و همگان براین امر واقفند که به حول و قوه ی الهی، جناب آقای مهندس آروس، برنده انتخابات ششمین دوره شورای شهر دهدشت خواهد بود تا روسیاهی به زغال بماند.

ستاد انتخاباتی مهندس محمد علی آروس

 

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.