ضرورت ورود نخبگان به عرصه شوراها و سیاست گذاری

شوراهای شهر به عنوان یک عنصر از مدیریت شهری در اداره شهرها در سطح محلی نقش مهمی بر عهده گرفته است و تشکیل شوراهای اسلامی شهرها، می تواند نقطه عطفی برای مدیریت مشارکتی در ایران باشد

کد خبر : 17550
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 اسفند 1399 - 21:12

میلاد پردل فعال سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با ارسال مطلبی به تحریریه مهردنا نوشت:

مدیریت شهر بعنوان یک رویکرد نوین در حل معضلات و مشکلات بوجود آمده در جامعه نقش مهمی به عنوان یک حکومت محلی در عرصه زندگی شهری ایفا می‌نماید.

شوراهای شهر به عنوان یک عنصر از مدیریت شهری در اداره شهرها در سطح محلی نقش مهمی بر عهده گرفته است و تشکیل شوراهای اسلامی شهرها، می تواند نقطه عطفی برای مدیریت مشارکتی در ایران باشد

تا زمانی که نخبگان خودشان وارد عرصه سیاست گذاری و اجرا نشوند نمی‌توانند اهداف ذهنی شأن را به منصه ظهور بگذارند.

استاد غلامرضا پردل با ثبت نام در انتخابات شورای شهر طلایه دار این مطلب هست که در لباس شاگردی با به شوق آوری، تشویق و پشت گرمی شاگردانش موظف و وظیفه دار انجام تکلیف و مشق خود برای خدمت به مردم پایتخت طبیعت ایران همان گنجینه نایاب یاسوج گردیده است.

استادی فرهیخته،مطیع،مدبر و توانا که سالیان سال اندوخته و آموخته های خود را برای شکوفایی،پیشرفت،ترقی و توسعه آینده شاگردان خود و شکل گیری یک نسل متفاوت،بر اساس وظیفه خود تعلیم و تربیت داد،الان در لباس شاگردی با به شوق آوری، تشویق و پشت گرمی شاگردانش موظف و وظیفه دار انجام تکلیف و مشق خود برای خدمت به مردم پایتخت طبیعت ایران همان گنجینه نایاب یاسوج گردیده است.

نگاهی به صاحب وجودی و شرافت استاد پردل

با مطالعه شرافت و شخصیت استاد پردل می توان به خوبی درک کرد که ایشان نه تنها بر جنبه های معنوی انسان،اخلاقیات تقوای افراد و رابطه ی انسان با خدا تاکید داشته،بلکه عنایت زیادی به روابط اجتماعی،حقوق شهروندان و دفاع از حقوق شهروندان میان مردم و اداره امور جامعه داشته است،
در حوزه معرفتی و مردم داری استاد پردل با زبان بیانی قانونمندانه،سخندان و سخنوری، شخصیتی اصلح و صالح، مدبر و توانا،شایسته سالاری،مردم سالاری و مردم داری را می توان از خاص ترین و منحصر به فرد ترین سر سبدها ی صاحب وجودی این شخصیت دانست.
در حوزه مدیریتی استاد پردل، شاگردی از یاران و دوستداران برجسته ی انقلابی که در تراز مسئولیت پذیری،تدبیر گرایی و عمل پذیری را با چاشنی شجاعت در چهار چوب خدمتگزاری به مردم از ارکان اصلی خدمت خود به مردم می داند.
و….

مقام معظم رهبری:
در تبیین خصایص سپهبد شهید سلیمانی، «شجاعت» و «تدبیر» را دو ویژگی برجسته او برشمردند و یادآوری کردند: برخی شجاعت دارند اما تدبیر و عقل لازم را برای به‌کار بردن شجاعت ندارند و برخی اهل تدبیرند اما اهل اقدام و عمل نیستند و دل و جگر کار را ندارند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

صمدپردل سه شنبه , 26 اسفند 1399 - 21:41

آفرین وخداقوت بشمامهندس پردل که همیشه بدورازهرگونه مرزبندی با توکل بخدای سبحان وجودوقلم وشخصیت ونیزاصالتتون تاثیرگزاربرهرمحفلو انتخابی بوده واست.