ملت ایران بار دیگر مشکلات معیشتی و تحریم را پشت سر خواهد گذاشت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ملت ایران بار دیگر مشکلات معیشتی و تحریم را پشت سر خواهد گذاشت، گفت: رنج مشکلات معیشتی ناشی از نفوذ نااهلان و نامحرمان به انقلاب است.

کد خبر : 17324
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 بهمن 1399 - 22:20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهردنا، محسن رضایی امروز در آیین تجدید بیعت با شهدای دهدشت اظهار داشت: پیروزی انقلاب سرآغاز حیات جدید و تحولات بزرگ بعد از سه قرن عقب ماندگی بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ملت ایران در پیروزی انقلاب راه بزرگی در پیش گرفت، در این مسیر سختی‌هایی وجود دارد اما چون اهداف مهم و بزرگ‌اند دستاوردها خطرات و تلخی و ناملایمات را برطرف می‌کند.

وی با اشاره به وصیتنامه امام مبنی بر حفاظت از انقلاب اضافه کرد: شرط تداوم این است که انقلاب به دست ناهلان و نامحرمان نیفتند.

رضایی گفت: اگر شایستگان و کارآمدگان بر سر کار باشند چرا مردم رنج معیشتی داشته باشند و چرا برای تهیه روغن صف بکشند.

وی منابع ایران را عظیم دانست و گفت: اگر امروز در ایران فقر، فساد و تبعیض وجود دارد قاطعانه عرض می‌کنم به این دلیل است که در بخش‌هایی از اداره کشور بخصوص اقتصاد و فرهنگ از دهه دوم انقلاب نااهلان نفوذ کردند.

فرمانده دفاع مقدس تصریح کرد: امروز در آستانه انتخابات 1400 عده‌ای هیاهو راه انداخته‌اند که چرا نظامی‌ها ورود می‌کنند، اینها از چه می‌ترسند؟

وی ادامه داد: آیا از پاکسازی مفسدین و نفوذی‌هایی که در مقابل ملت ایستادند می‌ترسید یا دلتان برای آزادی ملت می‌سوزد؟

رضایی گفت: همان کسانی که امروز در مقابل نظام و ملت هستند، در ادارات کارشکنی می‌کنند، در بورس نفوذ کردند، درآمد نفتی ما را در کره و دیگر کشورها گروگان گرفتند همان‌ها هستند که در زمان امام جلوی امام ایستادند.

وی ادامه داد: از نظامی‌های ایران می‌ترسید که خرمشهر را آزاد کردند از ورود نظامی‌ها می‌ترسید پس بترسید ترستان واقعی است حق دارید.

وی با بیان اینکه فساد، فقر و عقب ماندگی اقتصادی مربوط به نفوذی‌ها و مفسدانی است که برای استعمارگران کف می‌زنند تا نظام را موریانه فساد بگیرد، ادامه داد: چه بسا خود هم دست داشته باشند. از قوه قضاییه استدعا داریم ریشه‌یابی کند.

رضایی تأکید کرد: هشدار می‌دهم تحریک کنندگان حق دارید بترسید چرا که ما را می‌شناسید و می‌دانید نیروهای انقلاب اگر بیایند دست و پای مفسدین را قطع خواهند کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نیروهای انقلاب اگر بیایند ارزش‌های امام و رهبر را دوباره به زندگی ملت ایران بر می‌گردانند و طومار شما را خواهند پیچید.

وی اضافه کرد: نیروهای نظامی‌ انقلاب به صدام و داعش تو دهنی زدند ترسی ندارند امروز جامعه ایران را سالم سازی کنند.

رضایی با بیان اینکه لایه‌های نفوذی فخری‌زاده ها را شهید و در بورس و بانک لانه دارند، گفت: این نیروها کشف خواهند شد ملت ایران بار دیگر مشکلات معیشتی و تحریم را پشت سر خواهد گذاشت.

وی همچنین ظرفیت‌های کهگیلویه را مورد اشاره قرار داد و گفت: در کهگیلویه بزرگ با وجود سه رودخانه خروشان مردم مشکل آب شرب دارند پروژه‌ها به کندی پیش می‌رود و در شأن انقلاب نیست.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.