آیا سازمان بازرسی کهگیلویه و بویراحمد به آزمون مشکوک و مبهم بهزیستی ورود خواهد کرد؟ 

عده‌ای هماهنگ در مجموعه بهزیستی، نه مطابق قانون بلکه مطابق میل خود و برای رسیدن به مقاصد سیاسی و انتخاباتی، در برگزاری آزمون مرتکب تخلف شدند. 

کد خبر : 15367
تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 خرداد 1399 - 13:51

مهر دنا/ طی تماس عده‌ای از شرکت‌کنندگان معترض به آزمون جذب نیرو توسط اداره بهزیستی شهرستان دنا(پاتاوه) با شورای سردبیری پایگاه خبری مهردنا،‌ مشخص گردید که در آزمون برگزار شده توسط اداره مذکور برای جذب نیرو، ابهامات و سوالاتی وجود دارد که برای روشن شدن واقعیت ماجرا، نیاز است تا اداره کل بهزیستی و سازمان بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به شفاف‌سازی نمایند.

در نامه جمعی از شرکت‌کنندگان در آزمون جذب نیرو توسط اداره بهزیستی شهرستان دنا که برای سازمان بازرسی و این پایگاه خبری ارسال شده است، آمده:

عده‌ای هماهنگ در مجموعه بهزیستی، نه مطابق قانون بلکه مطابق میل خود و برای رسیدن به مقاصد سیاسی و انتخاباتی، در برگزاری آزمون مرتکب تخلف شدند.
آزمون مربوط به جذب نیرو برای اورژانس اجتماعی بخش پاتاوه در شهرستان دنا بود.

خواهشمند است که چاره‌ای اندیشیده شود و هرطور شده جلوی این تخلفات در بهزیستی گرفته شود، زیرا اینان مجموعه‌ای هماهنگ می‌باشند که دل را به دریا می‌زنند و هر کاری را دوست دارند، انجام می‌دهند.

واقعیت موضوع این است که این نیروها با هدف راه‌اندازی اورژانس اجتماعی بخش پاتاوه در شهرستان دنا قرار است جذب شوند؛ که پارسال طی یک آزمون صوری که سوالات توسط آ «ا»از کارکنان سازمان بهزیستی و «ه  س» از معاونان این اداره طرح شدند و با هماهنگی آقای «ع  ر» نیروی حراست سازمان، آقای «ا ب» رئیس وقت اداره بهزیستی شهرستان دنا و آقای « ا ا» مشاور و رئیس ……. سازمان بهزیستی به همراه …….معاون ….. سازمان بهزیستی و با هماهنگی شخص آقای، افراد فوق‌الذکر با مشورت حساب شده، سال گذشته یک آزمون صوری درون‌سازمانی، بصورت غیرقانونی برگزار کردند و سوالاتی که خودشان با هماهنگی طرح کردند در اختیار این ۸ نفر پذیرفته شده قرار دادند.

از میان ۳ نفر از پذیرفته‌شدگان، ۲ نفر از پذیرفته‌شدگان با فامیلی …….، خواهرزاده‌ها(فرزندان خواهر) و یک نفر با فامیلی ….. که فرزند خاله آقای…….رئیس …. سازمان بهزیستی می‌باشند. یک نفر از پذیرفته‌شدگان با فامیلی ……، فرزند خواهر (خواهرزاده) ………….مسئول …… سازمان می‌باشد.

یک نفر فرزند خواهر (خواهرزاده) …… رئیس وقت …….. دنا و رئیس فعلی بهزیستی …….. می‌باشد. یک نفر از پذیرفته‌شدگان نیز فامیل درجه یک آقای ……..مشاور و رئیس …….. سازمان بهزیستی است. یک نفر هم از بستگان نزدیک …….. معاون …… سازمان و دو نفر دیگر هم با معرفی ……. و آقای ……. معاون …..که خودشان کلید و پاسخ سوالات را در اختیار داشتند و در نهایت بصورت یک آزمون صوری قصد داشتند که این نیروهای وابسته به خود را با پارتی‌بازی(رانت و رابطه) و بر محور یک آزمون صوری، وارد بدنه سازمان بهزیستی نمایند.

اما پارسال بعد از اعلام قبولی بستگان مدیران یا متولیان برگزاری آزمون، سایر شرکت‌کنندگان در آزمون به شدت معترض شدند و به سازمان بهزیستی کشور، سازمان بازرسی، اداره اطلاعات و …شکایت و اعتراض کردند و در نهایت با ورود دستگاه‌های نظارتی، جلوی جذب و شروع بکار این نیروها پارسال گرفته شد و با جذب این افراد مخالفت شد.

حال امسال دوباره همین گروه با هماهنگی قصد دارند همان نیروهای قبلی و بستگان خود را جهت راه‌اندازی اورژانس اجتماعی بهزیستی بخش پاتاوه معرفی نمایند و به شدت هم هماهنگ هستند و همدیگر را حمایت می‌کنند و حساب شده جهت دفاع از خود، توجیهات خاصی ارائه می‌دهند.

می‌طلبد رسانه‌ها و دستگاه‌های نظارتی ورود نمایند و مانع رفتار و عملکرد ناعادلانه این اقشار خطرناک در سیستم اداری گردند تا حقی از کسی تضییع نگردد.‌
نکته مهم اینکه حتی یک نفر از این نیروها ساکن و مقیم پاتاوه نیستند و قصد دارند حق بچه‌های بخش پاتاوه را نادیده گیرند و نیروهای وابسته و موردنظر خود را با پارتی‌بازی و خلاف بکار گیرند.

ازطرفی، طبق کدام قانون نیروهای در راس بهزیستی متشکل از بازرسی، حراست و معاون امور اجتماعی، خودشان درون سازمانی سوال طرح نمایند و پاسخ سوالات را در اختیار اقوام درجه یک خود قرار دهند؟

چطور در این آزمون فقط بستگان درجه یک مسئولین بهزیستی قبول شدند؟

آیا نمی‌بایست خارج از مجموعه بهزیستی و با حضور ناظران دیگر سازمان‌ها ازجمله نماینده استانداری و … تصحیح سوالات صورت می‌گرفت؟

اگر فرایند این آزمون بصورت قانونی طی شد، پس چرا پارسال این اورژانس راه‌اندازی نشد و با اعتراض سایر شرکت‌کنندگان جلوی جذب نیروها گرفته شد؟!

چطور در این وضعیت بحرانی بخاطر ویروس منحوس کرونا  قصد دارند بصورت غیرقانونی این نیروها که پارسال  از جذب آنها جلوگیری شد،‌ مجدد قصد دارند آنها را جذب نمایند؟

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 34 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 34
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دلسوز پنجشنبه , 8 خرداد 1399 - 14:46

ازمون دربهزیستی انجام گرفت هرچند که فرمایشی بود اما درجهاد دانشگاهی ازمون که انجام نگرفت هیچ بلکه افراد اخراجی از جاهای دیگرباسن بالای چهل سال استخدام میشوند با هماهنگی حراست

رضایی. پنجشنبه , 8 خرداد 1399 - 19:13

تمام مدارک مربوط به این آزمون در بهزیستی استان موجود است. هر فرد و یا هر نهاد محترمی چنانچه کوچکترین شک وتردیدی به این آزمون دارد ما در بهزیستی استان در خدمت همه هستیم.

بویراحمدی جمعه , 9 خرداد 1399 - 11:28

بابا این حرفا چیه میزنی واسه خودت جا خالی میزاری.
اصلا میدونی این تهمت زدن و مطالب کذب نوشتن خودش. خلافه. این هشت نفر رو برو نگاه کن. تحقیق کن. ببین کجا فاکیل درجه یک یا دو یا حتی سه یا از نزدیکان ریس قبلی دنا هست.
خواهشا با ابروی کسی بازی نکنید .
اگه نیاز مالی دارید یا نیاز بزرگ شدن یا خودنمایی دارید راه درست پ انسانی رو انتخاب کنید.

موافق پنجشنبه , 8 خرداد 1399 - 14:52

اگر به جذب نیرو و تبدیل وضعیت (از قراردادی به پیمانی) در چند سال اخیر در بهزیستی دستگاههای نظارتی ورود کنند تازه عمق فاجعه مشخص می شه .

پاتاوه جمعه , 9 خرداد 1399 - 2:47

بهزیستی جای تنبل هانیست

کارشناس پنجشنبه , 8 خرداد 1399 - 19:41

من نمیدونم سردبیر این خبرگزاری کیه ولی کاش یه کم کاوش میکردین بعد مطلب میزاشتین اون آدمی که این اراجیف رو به شما گفته پائین ترین نمره رو آورده ومیدونه که از نظر قانونی راه به جایی نمیبره مجبوره با کمک کورکورانه شما آزمون رو ببره زیر سوال نمیدونی بدون سوالا از تهران ارسال شدن….

یاسین پنجشنبه , 8 خرداد 1399 - 23:21

هشت سال هست که بختک سیاسیون برپیکره بهزیستی افتاده واین اداره علمی و خدمت رسان را از ریل خود خارج نمواه است که نتیجه این عقب افتادگی رشد اعتیاد ،طلاق،خودکشی و دیگر آسیبهای اجتماعی میباشد و لی هیچ یک از دستگاه های نظارتی هم جوابگو نیستند .خدا به داد جامعه برسه

سهیل جمعه , 9 خرداد 1399 - 11:33

اگه از جایه دیگه میسوزید خب دلیل نداره از هر طریق بخاید خودتون رو خنک کنیید .
سر دبیر این خبر هم برای خودنمایی و کسب درامد راه های انسانی رو.انتخاب کنه .
برید تحقیق کنید اگه میون این پذیرفته شده گان اگه کسی از اینا حتی فامیل درجه پنج ریس وقت .شدن اونوقت بزارید .
یه عده بی ظرفیت که عادت کرده بودن به پارتی بازی. اینا رو.میگن.

محسن جمعه , 9 خرداد 1399 - 1:40

تمام مدارک در بهزیستی موجود است یعنی چی؟! بله هست ولی صوری. سوالات که همون لحظه آزمون نرسید. و در آخر سازمان بهزیستی!!! یعنی کل فامیلای کارکنان بهزیستی همه باسواد و باهوش و تحصیل کرده بودن بقیه که آزمون دادن همه بیسواد وکم هوش و ..متاسفم برای فاسدترین سازمان و اداره کشور. یه روزی همه این بی عدالتی ها تاوان داره. درهمیشه رو یه پاشنه نمیچرخه.

بویراحمدی جمعه , 9 خرداد 1399 - 11:27

بابا این حرفا چیه میزنی واسه خودت جا خالی میزاری.
اصلا میدونی این تهمت زدن و مطالب کذب نوشتن خودش. خلافه. این هشت نفر رو برو نگاه کن. تحقیق کن. ببین کجا فاکیل درجه یک یا دو یا حتی سه یا از نزدیکان ریس قبلی دنا هست.
خواهشا با ابروی کسی بازی نکنید .
اگه نیاز مالی دارید یا نیاز بزرگ شدن یا خودنمایی دارید راه درست پ انسانی رو انتخاب کنید.

ناشناس جمعه , 9 خرداد 1399 - 12:04

بازرسی هم ورود خواهد کرد و برایتان ثابت میشه که هیچ گونه تخلفی صورت نگرفته و در همین رسانه مهر دنا تمام گفته هایش رو پس میگیره و به مردم عزیز شهرپاتاوه و مدیران پاک دست عذر خواهی باید کنند

بی نام جمعه , 9 خرداد 1399 - 14:45

متاسفانه برخی از هم شهری ها ما صبح تا شب بجای اینکه تلاش کنند برا بجایی رسیدن فقط دنبال کذب دیگران و نون بریدن دیگران هستند هیچ آزمونی بدون مجوز و مستندات برگزار نمیشه معمولا بعد از آزمون هم مستندات رو نگه میدارن برا همچین برنامه هایی کسی مشکلی داره از راه قانونیش وارد بشه پیگیری کنه بجای اینکه فقط دارین دنبال مردم حرف میزنید حواستون باشه حق الناس نیفته گردنتون مدیر رسانه هم لطفا هر کی هر حرفی نمیزنه بدون دلیل و مدرک نزنه تو سایت

حق جمعه , 9 خرداد 1399 - 15:07

این سایت مال کیه؟؟شما چرا اشاع خلاف میکنید؟؟اگر اثبات کردین بعد هر کاری خواستین کنید،اگه نه باید تاوان این کار بدین و جواب گو باشین، رسالت یک رسانه بیان حقایق بر اساس مدارک مستند می باشد به کجا میروین؟؟؟مدیریت سابق بهزیستی دنا مدیری صادق،مدبر،توانا،مردم دار و برتر می باشید که انچنان خدمت کرده که تحسین دوست و دشمن را به همراه داشته،برادر عزیز شما نمیتوانید با بیان دروغ و خلاف واقع از بزرگی مردی که نماد خدمت به مردم بوده و هست کم کنید ، بروید و طلب استغفار کنید و تا دیر نشده مطالب خلاف واقع خود رو بر دارین

عیسی جمعه , 9 خرداد 1399 - 15:21

من هم جزء آزمون دهندگان بودم و نمره نیاوردم ولی نمیبینم بلند شم پشت سر اونایی که نمره اوردن حرف و حدیث دربیارم و تهمت بزنم به کسی.تا جایی که من میدونم این آزمون قانونی برگزار شد و نماینده فرماندار وقت در جلسه حضور داشتن.خواهش میکنم از سردبیر محترم یکم تحقیق کنن بعد مطلب بزاره.

Zainab abdefar جمعه , 9 خرداد 1399 - 16:01

عرض سلام و ادب هم‌ به دوستان معترض و هم مسئولین محترم خبرگذاری مهر دنا ،بنده به عنوان قبول شده نفر اول این آزمون به اطلاع شما میرسانم که همه روند این آزمون (از فراخوان تا برگذاری آزمون مصاحبه و گزینش)همه طبق موازین قانونی صورت گرفته و همه مستندات و گزارشات همه در واحد حراست موجوده و این آزمون هم با نظارت کامل نماینده فرماندار ،بازرسی و حراست و نیروی انتظامی انجام گرفته و این امر هم کاملا طبیعیه که در هر آزمون ی تعداد انگشت شماری معترض باشند و آنها میتوانند برای اثابت شکایات خودشون مراجعه و مستندات مشاهده کنند.و اما خطاب به خبرگذاری مهر دنا شما برای آینده شغلی و کاری و جایگاه خبر گذاری خودتون نباید بدون تحقیق و سلیقه ای و براساس احساسات خبری را ثبت و تکثیر کنید و در آخر هم‌اعلام میدارم بنده ن هیچ یک از اعضای خانواده و ن فامیل و ن طایفه ام شاغل در هیچ جای سازمان بهزیستی نیستند .

H شنبه , 10 خرداد 1399 - 17:49

شما ک سواد نداری تو نوشتن همین متن پیداست

میرزایی جمعه , 9 خرداد 1399 - 16:19

سلام. تمام افراد قبول شده بومی شهرستان دنا هستن. دنا هم شامل سیسخت و پاتاوه میشه. توقع میرفت حداقل متن عاقلانه تر نوشته میشد و نه فقط بر اساس ادعای اشتباه یک شخص که مدتهاست تخیلاتشو به افراد میقبولونه. ودر ضمن امتحان در حضور نماینده های استانداری و با نظارت کامل برگزار شده. قرار نیست هر کسی رد شد ادعای تخلف کنه. و قبل از درج خبر برای جلب اعتماد اول مطمئن شوید. الان این خبرگزاری رو به خبرگزاری دروغ و شایعه شناساندیت

ناشناس جمعه , 16 خرداد 1399 - 21:51

درود بر شما واقعا پارتی بازی شده و نمیدونم کی ازمون برگزار کردن و کی قبو شدن و همه از اشنایان کارمندان بهزیستی و رییس بهزیستی بودن

د.ر جمعه , 9 خرداد 1399 - 16:23

لطفا اول بررسی کن بعد شایعات و دروغ رو منتشر کنید. به خاطر پول انسانیت رو زیر پا نذارید.

ناشناس جمعه , 9 خرداد 1399 - 16:53

کاش اول یه تحقیق میکردین ببینید که آیا این نسبت فامیلی که گفتین درسته یا نه بعد خبر رو میزدین. شما نباید صرفا بر اساس ادعای یک شخص معلوم الحال رسانه خودتون رو زیر سوال میبردین

منتقد شنبه , 10 خرداد 1399 - 12:08

یعنی مسئولین نظارتی واقعا بدون جانبداری واقعیت را روشن می کنن……….

کارمند شنبه , 10 خرداد 1399 - 12:11

تورا خدا بحث افزایش 50 درصد حقوق 98 کارکنان و تفاوت ها را چک کنید ببینید تا کجا تفاوت و

هوشمند عرفانی شنبه , 10 خرداد 1399 - 17:46

با سلام من در این ازمون شرکت کردم و خیلی خوب به سواالات پاسخ دادم…از نظر مدرک که کارشناس ارشد بالینی بودم و معدل و دانشگاه و دیگر شرایط خیلی بهتر بودم ولی جز پنج نفر برتر بودم ولی براحتی ردم کردند….اونایی رو که پذیرفتن حتی شمایل و تیپشون بدرد مشاوره و مدد کار نمیخورد.متاسفم برای سازمانی که با انتخاب بد میخواهد بهزیستی برای مردم داشته باشد

مارگون یکشنبه , 11 خرداد 1399 - 8:09

چرابه سایرادارات وشرکت هاورودنمی کنی……دانشگاه علوم پزشکی وآب ها

امیر ارسلان یکشنبه , 11 خرداد 1399 - 20:48

متاسفم برا کسانی که برا منافع خود براساس تعصب و احساسات با آبروی سازمان بازی میکنن شما که رسانه نیستی از قبل الان دنبال منافع شخص خاصی داری مطلب می زنی این نشان از ضعف و عدم توجه به قوانین و مقررات است اولا درطول تاریخ بهزیستی اولین آزمونی که بر اساس قانون ودر سلامت کامل برگزار شد این بود دوم همه افراد بومی شهرستان دنا هستند ومطمنا چون در آزمون کتبی و گزینش موفق شدندنشان دهنده توانمندی آنهاست سوم شما ……… چون هیچ وقت نتوانستید نمره علمی رو کسب کنید و ظاهرا نفر آخر بودید بلند شدید این مطلب نوشتید ولی جهت تعیین افکار عمومی اسناد و مستندات آزمون موجود است همه میتواند برن نگاه کنن

پدرام سه شنبه , 13 خرداد 1399 - 17:14

جالبه!!! آبروی سازمان بهزیستی؟؟؟!!! فاسدترین سازمان شده با آبرو ترین سازمان. امیدوارم سازمان بازرسی و ارگانهای مربوطه به همه قسمت ها و معاونتهای بهزیستی ورود کنند تا همه چیز برای همه مردم مشخص شه که فساد دراین سازمان فاجعه بار است. کاش بحث آزمون بود. دزدی،حق خوری،رابطه،فساد،رشوه، باندبازی،مستندات صوری و …

محسن سه شنبه , 13 خرداد 1399 - 17:19

جالبه!!! آبروی سازمان بهزیستی؟؟؟!!! فاسدترین سازمان شده با آبرو ترین سازمان. امیدوارم سازمان بازرسی و ارگانهای مربوطه به همه قسمت ها و معاونتهای بهزیستی ورود کنند تا همه چیز برای همه مردم مشخص شه که فساد دراین سازمان فاجعه بار است. کاش بحث آزمون بود. دزدی،حق خوری،رابطه،فساد،رشوه، باندبازی،مستندات صوری و …

لر چهارشنبه , 28 خرداد 1399 - 18:54

شما اگه عقل داشتی، با اسمهای مختلف یک پیام را منتشر نمیکردی دوست عزیز. خدا به حالت رسیدگی کند

پدرام سه شنبه , 3 تیر 1399 - 19:29

شما اگه عقل داشتی از یه سازمان فاسد دفاع نمیکردی. مملکتو چهارتو مث تو به اینجا رسوندن

پدرام سه شنبه , 3 تیر 1399 - 19:56

کسی که از یه سازمان فاسد دفاع میکنه مشخصه که چی تو مغزشه و چی میگذره تو مغزش. امیدوارم ادمای این شکلی هیچ وقت حالشون خوب نشه وبیشتر برن تو لجن چون مطمعنا کسی که یه بار لقمه حروم خورد دیگه درست بشو نیست

پدرام سه شنبه , 3 تیر 1399 - 20:02

باید برای مملکت گریست که جنابعالی روشنفکرشی

ناشناس سه شنبه , 3 تیر 1399 - 20:05

خوش به حال مملکتی که تو عقل دارشی

پدرام سه شنبه , 3 تیر 1399 - 20:06

خوش به حال مملکتی که تو با عقلشی

پدرام سه شنبه , 3 تیر 1399 - 20:11

مطمعنا خدا رسیدگی میکنه ولی اول به حال مفسدا