«غریب‌پور» نمونه‌ای از فرزندان شایسته و موفق کهگیلویه و بویراحمد

 دکتر خداداد غریب‌پور مدیری ممتاز و از جمله مدیران موفق عرصه اقتصادی و صنعتی کشور می‌باشد که زیرمجموعه تحت مدیریت وی، بازوی درآمدزایی دولت، فرصتی برای جهش تولید و یک بخش اقتصادی مهم برای ایجاد تحول در اقتصادِ اسیر رکودِ این سال‌ها می‌باشد.

کد خبر : 15360
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 19:47

مهر دنا/ دکتر خداداد غریب‌پور مدیری ممتاز و از جمله مدیران موفق عرصه اقتصادی و صنعتی کشور می‌باشد که زیرمجموعه تحت مدیریت وی، بازوی درآمدزایی دولت، فرصتی برای جهش تولید و یک بخش اقتصادی مهم برای ایجاد تحول در اقتصادِ اسیر رکودِ این سال‌ها می‌باشد.

دکتر غریب‌پور که با طی سلسله‌مراتب مدیریتی و در عین شایستگی، به جایگاه معاونت وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت(مدیرعامل ایمیدرو) رسید، امروز نماد و نمونه‌ای از فرزندان مظلوم اما شایسته، توانمند دیار ولایت‌مدار و در حال توسعه‌ی کهگیلویه و بویراحمد است.

دکتر خداداد غریب‌پور با عملکرد قابل تحسین خود نشان داد که فرزندان شایسته‌ی این دیار، اگر فرصت در اختیار آنان قرار گیرد بی‌شک تحولی عظیم در مجموعه تحت مدیریت خود را رقم خواهند زد؛ کما اینکه فرمانداری بویراحمد، شرکت صنایع گلستان، شرکت توسعه کشت و صنعت ملی، سیدکو، پتروشیمی شازند، شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و در نهایت ایمیدرو،‌ گواه این ادعا می‌باشند و تمام این بنگاه‌ها و مجموعه‌های مادر، شاهد توانمندی دکتر خداداد غریب‌پور بوده‌اند و قطعاً اعتماد به او، نشان از موفقیت و کارایی دارد.

برای تحسین توان مدیریتی ایشان لازم است اشاره نماییم که عملکرد درخشان دکتر غریب‌پور، اُلگویی برای فرزندان مستعد و ساعی سرزمین چهارفصل در خودباوری، عزت‌نفس و رسیدن به قله‌های موفقیت می‌باشد. در واقع می‌توان گفت رشد و موفقیت دکتر غریب‌پور هم فرصتی برای افرایش اعتماد به نفس جوانان می‌باشد و هم فرصتی برای توجه ویژه و استفاده از ظرفیت‌های انسانی استان کهگیلویه و بویراحمد است. دکتر خداداد غریب‌پور مدیرعامل ایمیدرو نشان داد که استعدادهای فراموش شده اگر زمینه رشد پیدا نمایند، به خوبی و بصورت چشمگیری در جهت تحقق شعارها و آرمان‌های انقلاب و نظام گام برخواهند داشت.

مدیرعامل موفق ایمیدرو با عملکرد شفاف در نهادها و سازمان‌های تحت مدیریت خود در دوران رکود اقتصادی، سبب ایجاد انگیزه برای جوانان و تدریس درس “خواستن توانستن است” به دیگر مدیران شده و این خودباوری باعث گردیده تا فرزندان شایسته‌ی این دیار با اُلگوبرداری از ایشان، آرزوهای بزرگ بپرورانند و خود را برای تلاش جهت عزت و اقتدار بیش از پیش کشور و رفع محرومیت از رخساره دیار توسعه نیافته کهگیلویه و بویراحمد آماده نمایند.

دکتر غریب‌پور را در بویراحمد، دنا و مارگون بیش از آنکه بخاطر جایگاه معاون وزیر صمت(مدیرعامل ایمیدرو) بشناسند، ایشان را بخاطر عملکرد موفق در زمان تصدی فرمانداری بویراحمد که آن زمان جوان‌ترین فرماندار کشور بود، می‌شناسند. زیرا عملکرد قابل تحسین ایشان مایه‌ی آرامش خاطر سرمایه‌گذاران بومی و غیربومی برای سرمایه‌گذاری مضاعف در شهرستان بویراحمد و سبب ایجاد ذهنیتی زیبا برای مردم دیار خود در دوران مدیریت خویش شد و در زمان تصدی فرمانداری بویراحمد، سبب تحول در فرمانداری گردید، از نبوغ مدیریتی خود رونمایی کرد و به عنوان جوان‌ترین فرماندار دولت اصلاحات،‌ جایگاه و کیفیت خدمت‌رسانی فرمانداری بویراحمد را بصورت چشمگیری ارتقا داد.

ایشان حتی در زمان مدیرعاملی پتروشیمی شازند، عملکردی موفق از خود نشان داد که آن عملکرد موفق در پتروشیمی شازند، سکوی پرتاب ایشان شد و در نهایت در عین شایستگی، تجربه و انگیزه، سبب تحول در بخش صنایع معدنی ایران شد.

بی‌انصافی است اگر حمایت‌های ایشان در کمک به مناطق محروم کشور و بویژه استان کهگیلویه و بویراحمد را فراموش نماییم.
دکتر غریب‌پور در اوج کرونا از مناطق محروم و نیازمند غافل نشد و با موقعیت‌شناسی قابل تحسین، زمینه‌ساز کمک‌های میلیاردی برای جلوگیری از شیوع گسترده، آسیب‌ها و هزینه‌های بیماری کرونا گردید.

برای شخصیت‌شناسی دکتر غریب‌پور می‌توان به خوبی دریافت که ایشان فردی سیاست‌زده نبوده و در مناسبات سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد، هرگز حاضر به جانبداری آشکار و مغرضانه نشده و همواره نگرشی استمدادی به دیار محروم اما ثروتمند کهگیلویه و بویراحمد داشته و در تمام سال‌ها تلاش کرد تا نگاهی عادلانه به مردمان و مناطق کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.

گرچه این فرزند شایسته و توانمند سرزمین چهارفصل گاهی مورد کم‌لطفی یا هجمه فعالان رسانه‌ای قرار می‌گیرد که بر اساس گفته‌ها و شنیده‌ها، فعالان رسانه‌ای مذکور وابسته به برخی مدیران معزول و سیاست‌مداران ورشکسته می‌باشند؛ اما نباید فراموش نماییم‌ که بزرگ‌نمایی رسانه‌ای برای تخریب این چهره موفق مدیریتی، راه به جایی نخواهد برد و دکتر غریب‌پور به عنوان یک سرمایه‌ی انسانی شاخص، در امتداد مسیر موفق خود موجب سربلندی مردمان مظلوم، محروم اما مستعد دیار آریوبرزن، دیاری سرشار از وفاداری، اصالت و شجاعت خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

احمد پنجشنبه , 15 خرداد 1399 - 5:39

خداکنددست پاک ازآب دربیاید.