سال نحس 59 و امتحاني بزرگ براي فرزندان روح الله (ره)

ملت شريف ايران بايد بصيرانه متوجه اين موضوع باشند كه تحميلِ جنگهاي بيولوژيكي ، نظامي ، فرهنگي و … ، بر دوول اسلامي ، هنوز از طرف شياطين اكبر و اصغر در جريان هست و جز اتكا به خداوند و اتكا به توان معنوي و داخلي نميتواند جلوي گردن كشي انان را گرفت.

کد خبر : 15257
تاریخ انتشار : شنبه 3 خرداد 1399 - 18:02

مهردنا/ناصر نیکدل

اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم

در ابتداي تشكيل و انسجام يك نظام نوپا ، كه گَردِ پوتينِ پاي فرزندانش هنوز بر گردن استكبار اكبر بود ، طعمه ي جديد مستكبران ديكتاتور نسل چندم عراق شد ، و سعي كردند چشم ناپاك آن (مغضوب عليهم ) را به چارقد خاكي سرزمين مقدس ايران بدوزند .
ملت ايران كه از يك انقلاب عظيم دروني به تازگي عبور كرده بودند به هيچ عنوان طالب ، آمادگي و حتي پذيرش جنگي، مليتي را نداشتند .
جمهوري اسلامي با تحميل جنگ بر ملتشان خود را در جنگي تمام عيار ديدند .
صدام حسين كه حربه استفاده شده ي اسرائيل در جنگ ١٩٦٧ عليه اعراب (مصر ، اردن و سوريه ) را متصور بود ، و با خيال خامِ اينكه چند روزه ملت ايران را به حجله عراق درمياورد با تمام قوا و با حمايت غرب و اروپاي غربي (آلمان و …) حملات هواي و زميني را اغاز كرد .

جهان رسانه با معادلات روايت شده نظامي و مالي ايران را شكست خورده حتمي ميدانست ، در واقع هم همينطور بود، بر روي كاغذ ايران اسلامي ملتي نوپا بود كه بسياري از فرماندهان كار كشته اش در دوره پهلوي جنگي نديده بودند و و عده ي كثير از فرماندهان در زمان انقلاب به اروپا و امريكا فرار كرده بودند و از لحاظ لجستيكي هم ، همان انبار ادوات پهلوي بود و همه اين ها در برابر حمايت هاي لجستكي ، موشكي و مالي امريكا و اروپا از صدام ، شكست ايران را محتمل ترين گزينه ميدانستند .

اما در اين ميان و با استمرار جنگ ، معادلات و چيدمان پازلِ از پيش تعيين شده غرب بهم خورد ، دليل اين بهم خوردگي ، پنج ويژگي منحصر به فردي است كه جمهوري اسلامي را ، از ( ايران پهلوي ) در برابر باج خواهي مستكبران متمايز ميكند …

١- اعتقاد به قدرت معنوي افزون بر قدرت سياسي ، اقتصادي و نظامي

٢-مديريت به سبك اسلامي رهبر فرزانه انقلاب امام روح الله خميني

٣-اهتمام روحيه انقلابي و عزت نفس و جان فدايي براي خاك ، مال ، ناموس و تماميت ارضي ملت ايران

٤-استفاده و اعتماد به فرماندهان جوان و تلفيق نيروي علم تئوريك اين جوانان با تجربه عيني رهبران و فرماندهان ، تحت لواي حضرت روح الله

٥-عدم ايجاد افتراق بين احزاب و ديدگاهاي سياسي در بحبوحه جنگ و ايجاد موج همدلي براي خروج از بحران

اين پنج ويژگي ، جريان ساز ِتحولاتِ درونيي بود كه ملت را از هر رنگ و قوميتي به اين وا داشت كه خود را در درياي دلدادگي و آزادگي مغروق ببيند ، كه جانبهاي اين تفكر ، ايستادگي در برابر ادوات سنگين و گاها مواد سمي و شيمايي ممنوعه در منازعات بين الملل بود .

جمله حضرت روح الله كه فرمود ؛ خرمشهر را خدا ازاد كرد ، به ظن بنده بر گرفته شده از پنج خصيصه اي بود كه در فوق به آن اشاره شد.

به راستي كه دشمنان قسم خورده ايران از ان زمان تا كنون ، جاهلانه دست از خصامت عليه ملت شريف ايران برنداشته اند و با تحريم و تهديد و ترور عيله كشور و ملت هاي ازاده به دنبال امپرياليسم جهاني اند .

ملت شريف ايران بايد بصيرانه متوجه اين موضوع باشند كه تحميلِ جنگهاي بيولوژيكي ، نظامي ، فرهنگي و … ، بر دوول اسلامي ، هنوز از طرف شياطين اكبر و اصغر در جريان هست و جز اتكا به خداوند و اتكا به توان معنوي و داخلي نميتواند جلوي گردن كشي انان را گرفت.

بنده به عنوان فرزند كوچكي از ملت ايران به تمامي مردمان سرزمين هاي اسلامي به خصوص به ملت شريف ايران پيشنهاد ميكنم كه پنج ويژگي فوق الذكر را به صورت مبسوط تفسير و تفاسير را در مويرگ هاي سيستمي ، سياسي ، عقيده اي و سازماني خود قرار دهند .
برادران و خواهران خرمشهر هاي داخلي و خارجي فراواني در پيش روست و جز با ولايتمداري و اتكا به قدرت معنوي نميتوان از اين گذر گاها به سلامت عبور كرد …

الحمدالله كه با لطف حضرت بقیة الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء) پير فرزانه انقلاب بعد از خود ما را از وجود شريف رهبر معظم انقلاب امام خامنه اي (حفظ الله ) بهره مند كردند ، ان شاإلله كه با بينش انقلابي و حكمت مدبرانه معظم له و هچنيين سلامت مالي و تفكراتِ علي گونه ي ساير مسئولين ، از اين بحران هاي داخلي و خارجي ب سلامت ميگذريم و انقلاب اسلامي را به نحو احسنت به صاحب اصلييش حضرت حجت(عج) تقديم ميكنيم .

وسلام عليكم
ناصر نيكدل

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.