انقلاب لاکچری ها یا انقلاب پا برهنه ها؟!

چهل سال است که باور کردیم کت و شلوارهای اتو کشیده را با شعار “گفتمان” امام مستضعفین ولی از زندگی های لاکچری آنان غافل بودیم!

کد خبر : 13161
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 بهمن 1398 - 0:51

مهر دنا/ مجتبی محمدی نوشت: مدعیان انقلابی گری ما را شرمنده شناسنامه هایمان کرده اند!
چه معصومانه اعتماد کردیم به شمشیر های خطا و خنجرهای جفا!

چهل سال است که باور کردیم کت و شلوارهای اتو کشیده را با شعار “گفتمان” امام مستضعفین ولی از زندگی های لاکچری آنان غافل بودیم!


چهل سال است که پشت سر انقلابیون لاکچری، با مهره های مدیریتی در تقابل با گفتمان امام و رهبری درافتادیم و طنز و تلخند شان را به حساب ” تکلیف گرایی” گذاشتیم!

لاکچری های انقلابی! از سر درماندگی، در چهل و یکمین سال انقلاب، هر مستضعف و پابرهنه ی شیدای تکلیف گرایی را با انتشار عکس های در آغوش گرفته متعرضین به گفتمان امام به تمسخر گرفتند و خود را بر خاکستر ذلت نشاندند!

ما را شرمنده شناسنامه هایمان نکردند بلکه هویت سیاسی خود را چشمک زنان در کوچه های بی حیایی دنیای سیاست به تماشای مردم گذاشتند که انقلابی های لاکچری با لاکچری های مخالف دیروز خویش به راحتی چفت و بند می شوند!

پس از چهل و یک سال پوست اندازی کرده اند و خود را به مردم نمایاندند، آنگاه که آغوش به آغوش نامحرمان دیروز گشودند!

اکنون تکلیف انقلاب و جریان انقلابی مشخص شده است. جریان انقلاب دو گروه شده اند! جریان مستضعفین و پا برهنه ها با گفتمان اصلی امام و رهبری و دیگر جریان لاکچری مدعی انقلابی گری و حامی اشراف و پیمانکارانی که تا دیروز نامحرمان لقب یافته بودند!

صف محرومین از صف زر اندوزان و کاخ سازان کت و شلوار اتو کشیدهِ دوست نمای تمامیت خواه جدا شده است.
نبرد واقعی توده های مردمی با انقلابی های لاکچری از صندوق های انتخابات شروع می شود تا گفتمان امام و رهبری از مظلومیت خارج شود.

لاکچری ها، نسبتی با گفتمان امام و رهبری ندارند، چرا که با پوست اندازی جدید در قاب عکس های ذلت بار برون آمده از فرصت فضای مجازی، فرصت طلبی خود را حقیرانه به معرض دید عموم گذاشتند!

اینک مائیم و گفتمان انقلاب در میدان رزم انتخابات و در مصاف با انقلابی نماهای لاکچری !

شاخصه های انقلابی را در منظر افکار عمومی با کاندید فرهیخته ای که برخاسته از میان پابرهنه ها، خانواده شهداء، زندگی شفاف مالی و اقتصادی و خادم بی ریای محرومین و مردم است به لاکچری های انقلابی معرفی می کنیم تا با گفتمان امام و رهبری، نامحرمان انقلاب را اشتباه نگیرند!

شاخصه اول:

خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشورما پشت کردن به دفاع از محرومین و رو آوردن به حمایت از سرمایه دارها گردد و اغنیاء و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار شوند. معاذ الله که این با سیره و روش انبیاء و امیرالمومنین و ائمه معصومین علیهم السلام سازگار نیست.

شاخصه دوم:
اسلام ناب، اسلامی است که باید ابوجهل ها از آن بترسند. اگر اسلامی بود که ابوجهل ها و ابوسفیان ها از آن نترسیدند و با آن دشمن نبودند، باید در اسلام بودنش شک کنیم.آن اسلامی هم که طبقات مستضعف و محروم به آن امیدوار نباشند و دل ندهند، اسلام نیست. اسلامی که نتواند آرزوهای خفته و فرو کشته قشرهای محروم را در سطح دنیا- نه فقط در سطح کشور خودمان- زنده و احیاء کند، شک کنید در این که این دین، اسلام باشد.

شاخصه سوم:
هر چه داریم به برکت اسلام ناب و اسلام انقلابی است، اسلامی که به فکر طبقات مستضعف و محروم است، نه اسلامی که در خدمت قدرتمندان و اغنیاست.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.