فرافکنی برای فرار از پاسخگویی

چرا برخی از نامزدها که طی این ۸ سال سرشان مثل کبک زیر برف بود و کاری برای مردم محروم استان نکردند، حال انتظار رای دارند؟

کد خبر : 13059
تاریخ انتشار : دوشنبه 21 بهمن 1398 - 20:51

مهر دنا/  ارجمند نوشت: این روزها متاسفانه برخی از نامزدهای انتخاباتی که می‌دانند در سراشیبی شدیدی قرار گرفتند، قافیه را باخته‌اند و ترس از شکست وجودشان را فرا گرفته، سعی می‌کنند با تضعیف کردن ندای وحدت که این روزها به شدت قدرت گرفته است خود را از مهلکه نجات دهند؛ نجاتی که با آگاهی مردم این روزها بعید یا حتی غیرممکن به نظر می‌رسد.

برخی از نامزدها که سوابق اجرایی نزدیک به یک دهه را دارند چرا برای جمع کردن آرا از عملکرد خود صحبت نمی‌کنند؟

چرا آنها حرفی برای گفتن ندارند؟

چرا به جای فرافکنی به قوم‌گرایی خود در انتصابات پاسخ نمی‌دهند؟

چرا آنها به جای تخریب دیگران، به استخدام‌های فامیلی و فله‌ای پاسخ نمی‌دهند؟؟

چرا برخی از نامزدها که طی این ۸ سال سرشان مثل کبک زیر برف بود و کاری برای مردم محروم استان نکردند، حال انتظار رای دارند؟

چرا برخی از نمایندگان تنها به فکر لابی‌گری در وزارت‌خانه‌ها بوده تا اینکه منافع سرمایه‌داری خود و فامیل خود را تامین کند و حالا دیگران را متهم به قبیله‌گرایی می‌کنند، این چیزی جز ترس از شکست نمی‌تواند باشد.

مردم شریف بویراحمد و دنا بدانند که اگر آنها حرفی برای گفتن داشته باشند، بجای مغلطه‌کاری از عملکرد خود دفاع خواهند کرد. این تنها بخش کوچکی از انزوای این نماینده است و دیگر نامزدی که سابقه‌ی اجرایی در شهر یاسوج را داشته نیز عملکردی مشابه داشته است.

دیگر نامزد انتخاباتی بویراحمد و دنا که سوابق ایشان جز ولخرجی‌های بیت المال نبوده، حالا دم از قانون می‌زند. کاندیدی که بعد از او بدهی‌های سرسام آور در سازمان او سال‌هاست که آن سازمان تاوان عملکرد اشتباه این نامزد را می‌پردازد.

آیا این نامزد انتخاباتی، پول بیت‌المال را خرج شهرت شخصی‌اش نکرد؟ ایشان حتی حقوق کارگران زحمتکش خود را نزدیک به ۸ ماه پرداخت نکرده بود حالا می خواهد نماینده عموم شود؟؟

خلاصه اینکه مردم آگاه و هوشیار باشند که کاندیدهایی که هزینه‌های هنگفتی برای انتخابات متحمل می‌شوند، اینها هیچ تلاشی برای مردم محروم نمی‌کنند.

مردم یقین داشته باشند نمایندگانی که با رانت و پول‌های هنگفت در تلاش برای جمع آوری آرا هستند قطعاً جز به فکر جیب خود و بازگشت سرمایه از دست رفته، کاری نخواهد کرد.

مردم مظلوم و شریف بویراحمد و دنا آگاه باشند پشت سر این‌ها لابی‌های سرمایه‌داری است که با حمایت این نمایندگان تنها به فکر افزایش ثروت‌اندوزی هستند و به هیچ منطقه‌ی محرومی فکر نخواهند کرد.

مردم مظلوم بویراحمد و دنا باید مصمم‌تر از همیشه فردی را انتخاب نمایند که صالح، پاک و از جنس خود مردم باشد.

مردم باید روشنفکرانه مردی را انتخاب نمایند که زجر کشیده کوهستان و جنگل‌های بویراحمد و دنا باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.