نقدی بر عنوانِ هم اندیشیِ حامیان ” بویراحمد سفلی”  با یکی از نامزدهای بویراحمد و دنا

مفتخریم که جریان مردمی ،انقلابی و حداکثریِ ” “ندای وحدت ” با عبور از مرزبندی های جغرافیایی و قومی ، اکنون تمامِ مناطق دو شهرستان بویراحمد و دنا را ، مامن و ماوای خود ساخته و بر تفکرات قومی ” مُهر بطلان ” زده است!

کد خبر : 12204
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 بهمن 1398 - 17:51

مهر دنا/ کلثوم دیده‌ور دانشجوی علوم سیاسی نوشت: آورده اند که چهار هندو بهر طاعت وارد مسجدی شدند.موذن آمد و بانگ اذان سر داد’ هندوان که مشغول نماز بودند’ یکی به موذن گفت : آیا وقت اذان شده است که بانگ گفتی؟ دومی گفت : نمازت باطل است’  بین نماز صحبت کردی’ سومی گفت : نماز هر دو باطل است، چون صحبت کردید.چهارمی گفت: شکر خدا که من صحبت نکردم که نمازم باطل شود! پس نماز هر چهار هندو… ”

در این روزهای سرنوشت ساز برای ملت ایران ، که “انتخابات” و حضور حداکثری در این میعادگاهِ وحدت ، آرزوی دوست داران نظام ‌اسلامی می باشد’ آیا مرزبندی ، آن هم از نوع” سفلی و علیا” زیبنده هست؟؟ آیا همه ی ما ‘ فرزندان یک بویراحمد واحد نیستیم؟؟ آیا ارتباطات گسترده ی مردم’ در روزگار کنونی، این قبیل مرز سازی و مرزبندی ها را به محاق نبرده است؟؟

اگر از اردوگاهِ ” ندای وحدت ” این صدا به گوش می رسید، واکنش مدعیانِ اخلاق ، چه چیزی می توانست باشد؟؟

مفتخریم که جریان مردمی ،انقلابی و حداکثریِ ” “ندای وحدت ” با عبور از مرزبندی های جغرافیایی و قومی ، اکنون تمامِ مناطق دو شهرستان بویراحمد و دنا را ، مامن و ماوای خود ساخته و بر تفکرات قومی ” مُهر بطلان ” زده است!

مفتخریم که اتاق های هم اندیشیِ جریان” ندای وحدت” معجونی است از تمامِ سلیقه ها و تفکرات هم راستایِ با نظامِ اسلامی!

مفتخریم که در گروه ها و تشکیلات این جریان ، کسی از حزب ، گروه، خط و باند ، سخنی به میان نمی آورد. بلکه همه از همدلی و وحدت ندا سر می دهند!

مفتخریم که رقابت سالم با سایر نامزدهای محترم انتخابات را ‘ نهادینه ساخته و در اوج بدگویی ها و بد بینی ها ‘ محکم و استوار’ به افقِ بلند خویش،چشم دوخته ایم و حرمتِ همه جریانات و افراد را ، سرلوحه ی برنامه های خویش قرار داده ایم’ چرا که همه ی ما’ فرزند یک جغرافیای بزرگ به نام ایران هستیم!

خدایا چنان کن’سرانجامِ کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 10 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 10
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس یکشنبه , 6 بهمن 1398 - 19:47

واعظان که جلوه در محراب ومنبر میکنند ….اینها از همبنزبنگو !هستند جز تزویر چیزی برای عرضه نداشتند وتدارند

تاا یکشنبه , 6 بهمن 1398 - 21:02

اتفاقا خیلی دست وپاه زدین فایده نداشت برادر فردا اگه حزبی نباشی تو مجلس غیر از اینکه برین ی گوشیی بنشینین

الهی یکشنبه , 6 بهمن 1398 - 22:08

حاج منتظریان به هیچ وجه به خط کشی و صف بندی بین مردم اعتقاد نداشته و ندارد. حتی بین مردم زادگاهش هم صحبت از رای طایفه ای نکرده است و تا الان بارها اعلام کرده است که مردم دقیقا بررسی و مطالعه کنند و هر شخصی را شایسته دیدند انتخاب کنند و حتی با تاکید گفته اند که هر اسمی از صندوق بیرون بیاید برای ایشان قابل احترام است و ضمنا تاکید داشتند که ما انقلابی ها اینجوری نیستیم که قهر کنیم و هر جایی از این مملکت نیاز باشد افتخار می کنیم که خدمت کنیم…همایش های هم اندیشی که الان برگزار می شود و توسط همه کاندیداها هم برگزار می شود توسط مردم پیشنهاد می شوند و به احترام مردم به صورتی که خودشان پیشنهاد میدن برگزار میشود و به خاطر سهولت در ایاب و ذهاب و احترام به نظر مردم هست که به این صورت برگزار می گردد و گرنه به هیچ وجه بحث صف بندی در کار نیست…آقای حاج منتظریان اگرچه به لحاظ خط و مشی سیاسی با بعضی احزاب اختلاف نظر دارند اما از لحاظ تواضع، اخلاق، مردم داری و حتی شایستگی های کاری مورد تایید کامل اصلاح طلبان و احزاب مختلف است✌️

ناشناس سه شنبه , 8 بهمن 1398 - 0:33

برادر الهی عزیز قبیله گراترین گروه در استان همین ها هستن وجای توجیه نداره بیش از ٨٠درصد مردم بریراحمد اینها را دیگه شناختند

جلیل دوشنبه , 7 بهمن 1398 - 0:19

درود بر خانم دیده ور ‘ حقیقت همین است که فرمودی

لوداب دوشنبه , 7 بهمن 1398 - 0:25

درود بر لوداب و فرزندان باهوش و سیاسی اش.. آفرین

ندای وحدت دوشنبه , 7 بهمن 1398 - 0:26

آخ چه جوابی!!
آفررررررین
اینا همیشه ما را به طایفه گرایی و سفلی گری متهم میکردند.
حالا خودشان ببین چکار می کنند!!

حامی حاج مهدی دوشنبه , 7 بهمن 1398 - 0:27

لذت بردم. زیبا بود.
کوتاه و رسا نوشتی .آفرین

محمد دوشنبه , 7 بهمن 1398 - 0:38

درود بر خواهر عزیزم خانم دیدور درسته ندای وحدت یعنی صدای مردم بویر احمد ودنا فرق نمی کند از چه طایفه یا حزب یا بویواحمد سفلی و علیا باشی مهم صدای مردمه اون هم مردم زجر کشیده ای که سالهاست قربانی یه عده سود جو که فقط موقع انتخابات دیده می شوند اون هم با پولهای کثیف که وضع مردم را به چنین روزی کشانده اند پس با انتخاب دکتر روشنفکر خط باطل بکشیم به چنین وضعیت موجود‌.به امید آینده بهتر برای استانمان🤝

تیرتاجی دوشنبه , 7 بهمن 1398 - 2:53

دکتر روشنفکر مرزهای قومیتی راشکست و کلمه ندای وحدت رادر عمل ثابت کردند.