در آموزش و پرورش بویراحمد چه خبر است!

جناب رئیس صداقت سیری چند؟/بی محابا پای تغافل بر رخسار زیبای راستی و صداقت نهاده‌اند؛ صدور ابلاغ مدیران با هماهنگی « س-م»

مگر عملکرد نخ نمای شما و زخم‌های ناسور بر تن رنجور و سیاست زده آموزش و پرورش جای پنهان کاری دارد؟ هیچ می دانید کدام مدارس تان علی رغم گذشت ماه مهر، مورد بی مهری بی معلمی قرار گرفته اند؟

کد خبر : 11303
تاریخ انتشار : شنبه 4 آبان 1398 - 17:43

مهر دنا/ رضا محمدی نوشت: چه جملاتی رنگین و چه مفاهیم سنگینی از لسان سکاندار تعلیم و تربیت شهرمان شنفتیم عجیب بود و به سان یک رؤیا.

آنهایی که از نزدیک دستی بر آتش این کانون انسان ساز دارند باورشان نمی شد که بیدارند و اینگونه عبارات پرقدر و ارج را می‌شنوند.

«قومیت گرایی باید حذف شود» و” بنده به مسائل سیاسی دامن نمی زنم”.مزید استحضارتان” باید و نبایدها “فقط در فضایی آرمانگرا و اتوپیا تعریف می‌شوند که در این مقوله معلم فاعل و مدرسه اتمسفر کاشت و برداشت آرمانهاست اما به کدامین عملکردتان قید «باید» را به کار برده اید؟ شاید به دیگران موعظه کرده‌اید و رویکرد خود و دو تن از معاونین را مستثنی شده اید؟.

“اتامرون الناس بالبر و تنسون انفسکم”

آقای رئیس مگر در دکان سیاست بازی شما شایستگی و قابلیت بهایی دارد؟ راست حسینی چند درصد از مدیران را فارغ از دالان تاریک سیاست و یا بدون هماهنگی با رییس اتاق فکرتان (س_م) ابلاغ سپرده اید ؟شما که واضع سیاست دیوارترامپ بودیدودم خروس تان بیرون زده “لم تقولون مالاتفعلون”
“سبویی که سوراخ باشدنخست به موم وسریشم نگردددرست”

مگر عملکرد نخ نمای شما و زخم‌های ناسور بر تن رنجور و سیاست زده آموزش و پرورش جای پنهان کاری دارد؟ هیچ می دانید کدام مدارس تان علی رغم گذشت ماه مهر، مورد بی مهری بی معلمی قرار گرفته اند؟

هیچ مطلعید این افسار گسیختگی و غش کردگی در دامان سیاسی کاری در بزنگاه‌های جبران ناپذیر رخ می نماید. کاش شان و شکوه معلمی را به پای جغد بد شگون سیاسی بازی ذبح نمی‌کردید.

بله جناب حسن زاده را می گویم که هم مفتخر به طواف خانه ابراهیمی مکه گردیده و هم دردانه برادری از تبار فداکاران به نام شهید حسن زاده را به پای آرمان ها و وطن تقدیم حضرت دوست نموده‌اند و اکنون این چنین بی محابا پای تغافل بر رخسار زیبای راستی و صداقت نهاده‌اند و دیر یا زود زمام ریاست را بر کوهان کرسی اش باز خواهند گذاشت و ملجا و مرجعی جز وجدان خویش ودل‌های مردم نخواهند داشت.

یا رب مباد کسی پاسخگوی بی جواب وجدان خویش باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 14 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 14
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

یاسوجی شنبه , 4 آبان 1398 - 18:52

اضافه بفرمایید ابلاغ های صوری برای نورچشمی ها و هم باندی ها. آوپ یاسوج تبدیل شده به ستاد انتخاباتی نماینده. و مدیریت ها و معاونت ها فقط با موافقت دفتر نماینده، صادر میشه.

ناشناس شنبه , 4 آبان 1398 - 19:11

اموزش وپرورش بویراحمد محیطی به دور از اخلا ق

188_288 شنبه , 4 آبان 1398 - 19:11

درمملکتی که از ورزش کوهنوردی ساده تا برجامش حول سیاست می چرخد اینگونه بی محابا اتهام وارد کردن خلاف اخلاق است
برادر یا همشهری عزیز ایشون مگه کی هستند
که اینگونه برچسب سیاسی کاری می چسبونید.
اتفاقا حاضرم دریک فضای آرام وباحضورایشان
تک تک مدیران ومسئولین مدارس راهم ازنظر خط وبینش سیاسی داخلی شهرستان وهم قومیت گرایی به نقد بگذاریم و پرسش گر شویم تا واقعیت عیان گردد
فضای رسانه ی این چنینی مجال پاسخ گویی
نیست وگرنه مطالب زیاد است.
سپاس از توجه وپوزش از تصدیع

یعقوب زارع

فرهنگی شنبه , 4 آبان 1398 - 19:29

همه می دانند که آموزش و پرورش بویراحمددیگر یک مکان فرهنگی نیست و بدترین بی حرمتی ها به مدیران و معلمین در دوره حسن زاده شده است مرکز تعلیم و تربیت را به ستاد انتخاباتی تبدیل کرده اید که این مسائل در شآن این مکان تعلیم و تربیت نیست بیایید حرمت ها را حفظ کنیم و بیشتر از این به دانش آموزان و آینده سازان این مملکت ظلم نکنیم.

علی شنبه , 4 آبان 1398 - 20:40

چه بی انصافی شده به مدیر ارزشی ولایت مدار آموزش وپرورش بویراحمد…آیا اطلاع دارید تنها آموزش وپرورش کشور هست که باتوجه به جمعیت دانش آموزی ومهاجرپذیر بودن کمبود معلم نداره…ایا اطلاع دارید از مجموع ۴۰۰۰معلم ..تقریبا هزار نفر از آنها متقاضی مدیر معاون هستن؟؟؟؟؟!!!!!این روز ها هرکس را بخواهی از میدان بذر کنی..یابایدبگوییم اخلاق نداره.یا ضدولایت.یا باندبازی….باورکن وباورکنید حسن زاده مرد ارزشی ولایی اخلاق مدار و عدالت را رعایت کرده درحالی که میدانیم انسان ها جایزالخطاست هستن.بی جهت آبروی کسی راتبریم

مهرانی شنبه , 4 آبان 1398 - 22:04

حاج حسن زاده جلیلی است.
باصداقت و یک رو….
طایفه جلیل اثبات شده اند آن هم از نوع اخلاق مدار

ناله شنبه , 4 آبان 1398 - 22:06

انصافا یه مطلب درست تا الان نزدی خودته اصلاح کن

اندیشه مند شنبه , 4 آبان 1398 - 22:48

اولین شرط لازم برای یه مدیر حوصله و سعه صدره که متاسفانه ایشون نداره و الا هرکسی جای حسن زاده باشه نمی تونه همه رو راضی کنه / اصلا ادبیات ایشون در قواره یه مدیر سطح پایین هم نیست

زهرا یکشنبه , 5 آبان 1398 - 9:48

به جرس قاطع در این دوره اموزش وپرورش نماد کامل اخلاقیات و انسانیت تبدیل شده انصاف داشته باشیم

اله کرم اشنود یکشنبه , 5 آبان 1398 - 13:37

اموزش وپرورش کجاش رابطه وپارتی نیست بگیدمندستشان رامی بوسم

شهروند آزاده سه شنبه , 7 آبان 1398 - 19:00

شما و نویسنده در خواب غفلت مطلق به سر میبرید مدیرکل استاد سیاست بازی و فامیل بازی و به قهقرا بردن آموزش و مهارت و پیشرفت اداره و خبره در قوم گرایی است آن وقت شما همدیگر را لت و پار میکنید لطفا از خواب بیدار شوید

فرهنگی زخم خورده شنبه , 11 آبان 1398 - 23:53

خدا یا دنیا را رها کن و بیا و به یاسوج که یک نقطه کوری است و از این نقطه کور سری به آموزش و پرورش بویراحمد بزنید و ببینید چه خبر است . واقعا این مطلب کمر منو شکوند .
من نمیدانم ملت چرا در خواب هستن و متاسفانه جامعه فرهنگیان که دنیا را علم می آموزد خودش در غفلت و خاموشی به سر میبرد.

فرهنگی جمعه , 17 آبان 1398 - 15:11

معلومه در پازل مدیرکل قوم گرایی پارتی باز حرکت میکنی و کرم درخت هستی

بهلول یکشنبه , 12 آبان 1398 - 19:27

مدت هاست که درب های قفل پشت بسته ادارات شده مکان قسم دادن مردم توسط مسولینی که مدت ها پشت سنگر انتخابات آقای زارع کمین کرده و بودندو ادارات دولتی را به ستاد های خاموش مبدل نمواه اند و پنهانی دور از چشم مسولین و نهاد های امنیتی صندوق سرنوشت مجلس دور جدید را رقم میزنند.
متاسفانه آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد شده مکان اصلی این پدافند نابخردانه و جای تاسف دارد برای دستگاه های امنیتی که چشم و امید مردم به آن شده.
رحم به کودکان در گهواره خفته کنید.
در اداره شهرستان بویراحمد موضوع از سیاست چپ و راست هم پیشی گرفته و کمر منطقه سفلی را به زاویه ۹۰ درجه نزدیک کرده.

این متن کلمه به کلمه آن تفاسیر جالبی دارد که امیدوارم ملت بیدار شوند و واقعا تیتر جالبی هم خورده.

جناب رییس صداقت سیری چند؟