کد خبر : 9678
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

دفاع از اظهارات دلسوازنه امام جمعه دیشموک؛ آموزش و پرورش صورت مسلئه را پاک نکند!

همه ما مدعی هستیم که مسئولیت در حوزه فرهنگ و تربیت امانتی است الهی که اهمال ولا پوشی درآن خسارتی است جبران ناپذیر…

مهر دنا/ احمدروستایی نوشت: چند روزی است که پس از اظهارات مسئولانه و دلسوزانه امام جمعه محترم دیشموک درخطبه های نمازجمعه ۱۶فروردین ۹۸دال برمشکلات مدارس این منطقه من جمله ، ترک تحصیل دانش آموزان روستایی بخش به علت عدم دسترسی به مدارس متوسطه وخوابگاه‌های شبانه روزی بخصوص فقرخانواده ها همچنین انتقاد از عملکرد آموزش وپرورش استان؛ فضای مجازی ازاظهار نظرهای مسئول وغیر مسئول ملتهب شده و در این میان مدیران و کارشناسان آموزش وپرورش هم بیکار ننشسته وبا عناوین تکذیبیه وجوابیه به جای پیگیری و جستجوی راه حل برای مسئله درصدد پاک کردن صورت مسئله شدند.

حال سوال اینجاست که سکانداران آموزش وپرورش استان آنقدر که در پی مصونیت صندلی خود هستند چه تعهدی در قبال این امانت را دارند.

همه ما مدعی هستیم که مسئولیت در حوزه فرهنگ و تربیت امانتی است الهی که اهمال ولا پوشی درآن خسارتی است جبران ناپذیر…

عالیجناب مدیرکل !!! اینقدر که فرصت درفضای مجازی برای تکذیبیه وجوابیه میدهیدخوب بود یکبارهم نا پرهیزی می کردیدوبه دیشموک می آمدیدتا اندک اطلاعی ازسرگچ ورودسمه ، پای پره که اکنون درمعرض سیل هستندقرارمی گرفتید؛

آیابراین باور نیستیدکه ائمه محترم جمعه دغدعه مشکلات مردم رادارندواگرمطالبی را تذکر میدهندازروی دلسوزی است نه هوای نفس ومنفعت شخصی؟

چرا با پاک کردن صورت مسئله اجازه نمی دهیدصدای مشکلات مردم یک بارهم گوش مسئولین کشور را بخراشدیابنوازد….؟؟؟؟!!!

چرا باوجود قراین وشواهدمتقن ازجمله اسامی تارکین تحصیل وگواهی والدین آنهاگفته های امام جمعه محترم را کذب محض می خوانید.؟؟؟

علیجناب مدیرکل وهمکاران ستادی!!! میدانیدکه امام جمعه تنها به یک نقطه ازمنطقه اشاره کرد بیایید به بقیه روستاها نگاه کنید که ترک تحصیل در آنها از پای پره بیشتر است بیان رود سمه نمونه ی مشتی ازخرواراست…

بیاییدیک بارهم که شده بگذاریم وبگذریم . می خواهیم نسل اتی کشورمان را تربیت کنبم ؛ هروقت به مشکلی برخورد می کنبم ناگهان ذهنمان متوجه اسلاف می شودغافل ازاینکه اخلاف نسبت به ما چه خواهند گفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.