کد خبر : 9497
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۹:۳۵

آقای کاظمی اندازه دوغت پنبه میزنند !؛

نمی‌دانم چرا سال‌هاست یک مدیر را تحمل می‌کنیم/ پاسخگوی فروریختن دستک‌های پل سوم بشار باشید/ با کدام پشتوانه فراتر از قانون تشر می‌زنید!

خوب است بفرمایید اساسا نقش دفتر امور شهری در اداره شهرها چیست ؟ کدام تسهیلات و تمهیدات را به منظور امکان افزایش خدمات به شهرداری ها داده اید؟!

مهر دنا/ نیکبخت ابراهیمی نوشت: سال های سال است شما را به برکت وجود عاملی مجهول و نامعلوم در مسئولیت دفاتر مختلف استانداری ، تحمل میکنیم که نه بهره ای از تخصص دارید و نه تاکنون منشا خیری بوده اید!

هر از چند گاهی به پشتوانه ان عامل نا معلوم که موجب استمرار حضورشما در دولت های مختلف و همکاری با استانداران متعدد بوده است با تشرهایی فراتر از اجازه ی قانون و حوزه ی اختیارات ، در فضای رسانه ای خودی مینمایید تا شاید دلیل استمرار حضور خود را توانمندی نداشته معرفی کند !

کیست که نداند ان زمان که جنابعالی در دفتر فنی مشغول به خدمت بودبد و مسئولیت نظارت بر حسن اجرای پروژه ها را داشتید تنها به هیاهویی بسنده میکردید و خودی مینمودید تا تیتر یک مطبوعات را تصاحب کنید ، و بعد از ان بهر دلیلی مهر سکوت بر لب میزدید تا در بر همان پاشنه قبل بچرخد.

امروز از نتایج خسارت بار ان تندروی و کندروی های بی موقع جنابعالی ، فروریختن دستک های پل سوم بشار و ترک های ساختمان بیمارستان شهید جلیل است!
و کیست که نداند در کمسیون ماده پنج چه بلاها که بر سر طرح تفصیلی شهرها نیامد و چه حق ها که تضییع نشد ! شما که بیش از ۶ سال مدیرکل دفتر فنی بودید باید پاسخگوی ساخت و سازهای غیر مجاز باشید نه آقای شهر دار که کمتر از دو سال بوده سکان دار مدیریت شهری است.آیا قبول دارید قبل از آقای مقدم ۹۰ درصد ساخت سازها غیر مجاز بوده و بعد از وی این میزان کاهش یافته است.

اکنون هم جناب مهندس !
از کشتار غیر مجاز دام در دشتروم میگویید بی انکه حوزه وظایف خود را بدانید ،
صرفا با هدف تیتر شدن و اثبات توامندی های نداشته !

غیر مودبانه و با ادبیاتی سطحی بر شهردار مرکز استان میتازید که چرا در جلسه ی به ریاست من شرکت نکردید ؟!
و به این جرم ، قصاص پیش از جنایت میکنید که اگر چنین نشود چنان خواهم کرد !

جناب مهندس !
خوب است بفرمایید اساسا نقش دفتر امور شهری در اداره شهرها چیست ؟ کدام تسهیلات و تمهیدات را به منظور امکان افزایش خدمات به شهرداری ها داده اید؟!

مگر جناب مهندس نمیدانند که قدم به قدم شهردار و خدمات شهری پول نیاز دارد ؟!
ایا شرکت در جلسات تکراری که نه به منظور حل مشکلات مبتلا به شهروندان که غالبا با هدف ابراز وجود و اعمال قدرت مدیریت و برای خوش امد فرادستان انجام میگیرد مهمتر است یا حضور در کف میدان خدمت به مردم !

ایا حضور شهردار محترم تا ساعت ۳ شب ، در برف و بوران و پیش گیری از وقوع بحران مهمتر است یا شرکت در جلسات دفتری که بود و نبودش هیچ تاثیری در کیفیت خدمات رسانی به شهروندان ندارد !

اقای کاظمی بدان که برای هر کس اندازه دوغش پنبه میزنند !

نمیشود که شما نتوانید هیچ گرهی از مشکلات مالی شهرداری ها باز کنید و توقع داشته باشید همه بله قربان گوی شما باشند !

هر چقدر پول دهید همان قدر اش میخورید جناب کاظمی !

پذیرفتنی نیست که در سکوت منفعلانه و محافظه کارانه ی شما ، اعتبار مرکز استان از دیگر مراکز شهرستان ها کمتر باشد ولی خدمات در سطح کلان شهرها را مطالبه کنید !

نگارنده اساسا مخالف حضور شهردار محترم در این جایگاه بودم لکن نجابت ایشان باعث شد نتوانم چشم بر من منم شما بپوشم که اینگونه به قصد اعلام وجود تشر میزنید و غیرمنصفانه و با اطلاع از وضعیت اقتصادی امروز ، از عملکرد شهردار انتقاد میکنید !

این وجیزه اعتراض و البته هشداریست که نام و نان خود را در تحقیر دیگران و تحمیق ملت نپندارید !

انشالله که تکرار نگردد که اگر شد این قلم تیز تر از امروز خواهد نگاشت !

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آق سه شنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

اقا کی باشن معرفی بفرمایند

احسان سه شنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴

همچین انسانهای فقط میخوان خوشونو معروف کنن نه دلسوز شهرند نه شهرودند

نترس سه شنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵

درود بر شرفت که حرف دل خیلیا را زدی

با ولایت تا شهادت سه شنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

درود بر رسانه مهر دنا نترس و جسور.
یکی گیر اومده بگه آقای کاظمی بزرگترین هنر کاری جنابعالی دستمال را از دستمال کاغذی ورداشتن و بعد جلسه رانی خوردن هست .
آیا از خودت پرسیدی که معنای اصلی پست و سمت جنابعالی چی هست.
فقط جلسه بدون خروجی که زنهای روستایی هم گل گل ماسک بازی می‌کنند آخرش نمیدونن چه شده.خواهشا بزارین مدیری که کاردان و شایسته هست با شوق و ذوق کارش را انجام دهد نه اینکه بشینی و سخن‌چینی الکی تحویل برخی رسانه ها بدی.

احمد چهارشنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۹:۲۳

با سلام . آنچه را در متن نوشته شده توسط نگارنده مطالعه نمودم چیزی نبود جز عقده ای دیرینه که ناشی از ضعف توانمندی شما و عدم توانایی در مواجهه با آقای مهندس کاظمی میباشد . همه میدانند که کنترل ساخت و ساز و مساعل مربوط به شهر سازی میبایست توسط شهرداریها صورت گیرد و اینکه جنابعالی قصور و کوتاهی عملکرد شهرداران را متوجه آای کاظمی میدانید ناشی از غرض ورزی شما نسبت به ایشان میباشد و به نوعی حمایت از شهردار محترم . افرادی مثل جنابعالی فقط مثل طبل توخالیند که صدای گوش خراش آنها زیاد است و بی خاصیت . تخریب بیجای شما هیچ گونه ضرری به توانمندی و مدیریت آقای کاظمی وارد نخواهد کرد .