کد خبر : 9485
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷

در آئین تکریم و معارفه بخشدار مارگون مطرح شد؛

بخشدار جدید مارگون: نماینده بویراحمد و دنا «لرکه زن» ندارد؛انتقاد دانشی‌نسب از خط کشی‌ها توسط مدیران

تشکر ویژه می‌کنم از نماینده سخت کوش، پرتلاش، خستگی ناپذیر ، همیشه در صحنه آشنا به قوانین و مقرارت که هم مجبور است تلفن کودک مناطق محروم را به رسم ادب پاسخ دهد و هم در تهران پیگیر امورات مردم از طریق مسئولان باشد.

مهر دنا/ بخشدار جدید مارگون با بیان اینکه از تلاش و اعتماد نماینده بویراحمد و دنا تشکر می‌کنم، گفت: نماینده بویراحمد و دنا لرکه زن کمتر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهر دنا آئین معارفه احسان دانشی بخشدار جدید مارگون و تکریم علی ملکی بخشدار سابق با حضور فرماندار بویراحمد برگزار شد.

احسان دانشی بخشدار جدید مارگون در این آئین گفت: تشکر ویژه می‌کنم از نماینده سخت کوش، پرتلاش، خستگی ناپذیر ، همیشه در صحنه آشنا به قوانین و مقرارت که هم مجبور است تلفن کودک مناطق محروم را به رسم ادب پاسخ دهد و هم در تهران پیگیر امورات مردم از طریق مسئولان باشد.

وی ادامه داد: از دوست، همکار، برادر ارزشمند و ارزشی و جوان بسیار پرتلاش و با انگیزه دکتر کناری فرماندار بویراحمد، که امیدوارم بتوانیم اعتماد و محبت ایشان در زمینه معرفی اینجانب را به جای آوریم و بتوانیم در مراحل بعدی از ازمون سربلند، موفق و پیروز باشیم

دانشی تصریح کرد: استقرار نمایندگی برخی ادارات، تشکیل کمیته حل اختلاف، تشکیل کمیته نخبگان، تعامل و همکاری با ائمه جمعه و جماعات که ما مشهوربودیم به نور چشم ائمه جمعه و جماعات، تلاش برای حضور مسئولین شهرستانی و استانی در بخش، نشست مداوم با شوراها و دهیارها و شناسایی نقاط قوت و ضعف روستاها از جمله برنامه‌ها و اولویت‌هایم است.

انتقاد دانشی‌نسب از خط کشی‌ها توسط مدیران

رئیس شورای شهرستان بویراحمد نیز در این آئین با بیان اینکه مدیران و مسئولان دو گروه هستند، گفت: گروه اول کسانی هستند که خود را نماینده نظام اسلامی انقلابی و آرمانهایش می دانند و سعی می کنند وامدار آرمانهای امام و رهبری و شهدا باشند.

محمد دانشی‌نسب با اشاره به اینکه این گروه تحت عنوان مدیران انقلابی و جهادی و میدانی و مردمی و خاکی نه ماشین بیت المال دارند برای سفر های درون و برون استانی، افزود: این گروه نه خط کش دارند که مردم را با آن اندازه بگیرند بلکه همه مردم مثل دانه های شانه برایشان یکسان است یعنی اینکه نه چراغ سبز برای عده ای خاص و چراخ قرمز برای عده ای دیگر، مدیران جهادی و انقلابی شاهدشان رسول است و حاکمشان خدا و محکمشان قیامت و جلسه تودیع و معارفشان شب اول قبر.

وی ادامه داد: دسته دوم کسانی هستند خویش را نماینده دولت و حزب و جناح و گروه و طایفه و فامیل و نور چشمان ایام انتخاباتی می دانند. شاید کسی عنوان کند که دولت نیز کارگزار نظام اسلامی می باشد و دولت و نظام از هم جدایی ندارد. بله بنده نیز تأیید می کنم که در حقیقت دولت نماینده نظام و قعطا این نظر نیز درست است.

سخنگوی شورای شهر مارگون بیان کرد: ولی در جاهایی دیده می شود که نگرش ها و نگاه ها؛ تصمیمات و رویکرد ها و عملکرد ها بوی حزب می دهد بوی جناح می دهد بوی طرفداری خاص می دهد.

دانشی‌نسب خاطرنشان کرد: آنقدر این پدیده نامیمون و شوم و بد و خطرناک در برخی جا رنگ لباس مقدس مدیریتی و بلاسری به خودش می گیرد که برخی از مدیران به عنوان مدیر عامل شرکت سهامی خاص به نام حزب و جناح و طایفه است با خط کش حزب گرایی و نگرش مدیریت سهام محوری مردم را به دوسته تقسیم می کنند ۱-وفادار به حزب ۲-منتقد و غیر وفادار به حزب.

وی با بیان اینکه در این بزنگاه هاست که ما شاهد چالش ها هستیم، اظهار داشت: برخی از این چالش ها در ایام انتخابات خود را نشان می دهد، چینش ها گزینش ها در کارگزاران صندوق ها و آراء، به عنوان مثال وقتی ایام انتخابات فرا می رسد بعضا یک مدیر و مسئول که دیدگاه حزبی و صرفا دولتی و جناحی دارد به گونه ای مهره چینی می کند که از لحاظ ظاهر کارش بدون عیب است.

دانشی‌نسب ادامه داد: صورتجلسات منظم- دقیق به گونه ای که مو لای درزش نمی رود ولی عملا چینش ها و گزینش ها طوری مدیریت می شود که خروجی آن این می شود چه دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا
امیداوریم در مارگون شاهد نگرش ها و نگاه های نظام اسلامی و انقلابی باشیم.

وی تصریح کرد: در پایان برای جناب آقای ملکی آرزوی توفیق دارم و از زحمات چندین ساله اش تقدیر و تشکر می نمایم و امیداورم در هر نقطه ای در آینده مشغول شود قرین بهروزی و سعات و خوشبختی باشد و برای بخشدار مارگون جناب آقای دانشی نیز آرزوی سلامتی و توفیق در امر خدمت رسانی به مردم دارم و همین جا اعلام می دارم که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی آماده هر نوع همکاری با ایشان هستیم و ما مجموعه اداری و در حقیقت خادمان این مردم نجیب و دوست داشتنی با صدای بلند اعلام می کنیم که هویت و شخصیت اصلی هر و مدیری و ما در نوکری و خدمت رسانی به شما امت حضرت امام هستیم.

دانشی‌نسب با تشریح انتظارات احاد مردم از بخشدار جدید مارگون گفت: پاسخگو نمودن مسئولین به مردم،
موتور محرکه توسعه بخش در همه عرصه ها بخشدار میباشد و بر طبق قانون واحدهای اجرایی موظف به ارائه گزارش و عملکرد دوره ای خویش به بخشدار میباشند لذا انتظار میرود بخشدار عملکرد مدیران را رصد و مطالبات مردم را به انها گوشزد نماید و به مدیران کم کار و غیر مسئول تذکر بدهد.

وی یکی دیگر از انتظارات را پرهیز از نگاه های سیاسی دانست و بیان کرد: یکی از مهمترین موانع و چالش های توسعه در بخش مارگون نگاه های حزبی و جناحی میباشد و مردم بزرگترین قربانی این امر هستند. همگرا کردن همه نیروهای موثر مذهبی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در بخش از مهمترین مسئولیت های بخشدار میباشد لذا انتظار میرود بخشدار محترم فارغ از نگاه های سیاسی و کلیشه ای در راستای خدمت به مردم اقدام کند.

دانشی‌نسب یکی دیگر از انتظارات را عملیاتی کردن پروژه هایی که وعده و قول انها به مردم داده شده عنوان کرد و افزود: وقتی قولی از سوی مسئولین به مردم داده میشود سطح توقع و انتظارات انها میرود و درصورت عدم براوردن نیاز انها نارضایتی از وضع موجود بوجود میاید پروژه هایی بسیاری در سطح بخش مارگون به مردم وعده داده شده است که انتظار میرود با عملیاتی کردن انها در راستای خدمت به مردم‌گامی برواشته شود

وی خواستار مهاجرت مسئولین بخش از‌متن به حاشیه شد و عنوان کرد: متاسفانه در نزد برخی از مسئولین بخش در عمل این‌تصور وجود دارد که بخش فقط شامل محدوده شهر میباشد و از حاشیه شهر مارگون و روستاهای اطراف غافل میباشند درصورتی‌که مناطقی در حاشیه بخش وجود دارد از‌جمله سیلاب کلوار و زیلایی که از حداقل امکانات زندگی از جمله اب اشامیدنی و راه محروم و اسیب های اجتماعی همانند اعتیاد بشدت انها را تهدید میکند، از طرفی این‌مناطق بخاطر اب و هوای مناسب فرصت خوبی برای سرمایه گذاری میباشد
لذا انتطار میرود مسئولین به این امر توجه جدی کنند.

دانشی‌نسب یکی دیگر از انتظارات را هدفمند کردن عملکرد دهیاران و شوراها عنوان کرد و ادامه داد: متاسفانه بدلیل نگرش های قومی و طایفه ای به شورا و دهیار نگاه های تعصب الود یکی از مهمترین موانع پیشرفت روستا از طرف اینها میباشد لذا انتظار میرود عملکرد شوراها هم در زمینه مالی و هم در زمینه اجرایی رصد و کنترل شود و انها ملزم به پاسخگویی در حیطه عملکرد خود به مردم شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رضاحق بیان یکشنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹

پس خودت براش لورکه بزن

مردم دوشنبه , ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷

احسان جان شدی حذب باد تا دیروز که برا هدایت خواه سینه پاره میکردی حالا شدی سبنه چاک حاج زارع بدبخت به ما مردم نمیدونیم قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس رو

امید پنج شنبه , ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶

درود بر مهندس دانشی امیدوارم در سمت بخشدار مارگون موفق باشی .

امید حسنی پنج شنبه , ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷

درود بر آقای دانشی امیدوارم در بخشداری موفق باشی .