کد خبر : 9089
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲

هشدار به فتنه گران؛حرف آخر را اول می‌زنیم

از سویی دیگر، شخصیت‏ زدگی در طول تاریخ، اندیشه و وجدان مردم را تحت‏ الشعاع قرار داده و چهره‏ های به ظاهر حق به جانب، دست‏مایه ایجاد شبهه و تلبیس امر بر مردمان ساده‏ لوح شده‏ اند.

مهر دنا/ محمدرضا مصلحی نوشت: سخنم را با کلامی از رهبر عزیزمان امام خامنه ای آغاز میکنم که فرمودند: باید حواسمان را جمع کنیم بفهمیم که :«من نام لم ینم عنه»؛ اگر ما اینجا خواب برویم جبهه دشمن پشت سنگر خودش معلوم نیست خواب رفته باشد، او بیدار است، علیه ما توطئه خواهد کرد به نظر من فتنه سال ۸۸ هم همین بود برای ما یک زنگ بیدار باش بود.

همانگونه که استحضار دارید غربی ها و صهیونیسم روز به روز از پیشرفت های مدیران انقلابی ما بیشتر احساس خطر میکنند و درصد این هستند که از راههای غیر نظامی و با ایجاد اغتشاش و نارضایتی بین مردم تفرقه بیاندازند و بهره برداری های پلید خود را انجام دهند که دشمن کارش همین است و هیچ جای نگرانی نیست .

اما در این مهم ناراحتی مردم از وجود افرادی لیبرال صفت داخلی است که با پول بیت المال به نان و نوایی رسیده و فرزندان خود را برای تحصیل و زندگی به کشور های بیگانه میفرستند و در همین حال به کشور خود نیز خیانت میکنند.

فتنه گرانی که بعضاً لباس پیغمبر به تن دارند تبعه و جیره خوار غرب اند و آمار و اطلاعات مهم استراتژیک کشور را به آنها میدهند که یکی از ریشه های فتنه از صدر اسلام تاکنون دنیا طلبی و دنیا گرایی و حب مقام بوده ،به گونه ای که جانباز جنگ صفین تبدیل می‌شود به قاتل امام در عاشورا .

در کشور ما نیز عده ای از افراد سرشناس و با پیشینه انقلابی به دلیل مقام و جایگاه و نداشتن بصیرت دچار ریزش شده اند و در صف دشمنان انقلاب در سال‌های ۷۸ و۸۸و ۹۲ که فتنه اقتصادی بود ایستادند.

در این زمان هاست که مشخص میشود که چه کسانی بابصیرت هستند لذا مسلمانان برای به سلامت گذشتن از فضایی که به سبب آمیخته شدن حق و باطل، غبارآلود و گم‏راه‏ کننده شده است، باید عوامل به وجود آورنده چنین فضایی را بشناسند تا بتوانند خود را از معرکه نجات دهند.

عوامل متعددی در ایجاد فضای شبهه‏ آلود مؤثرند. گاهی با نیرنگ و فریب و با ظاهری آراسته، به انحراف در دین و در هم آمیختن حق و باطل می پردازند و در اعتقادات مسلمانان شبهه ایجاد می کنند و گاهی با بوجود آوردن شرایط حاد معیشتی و ریاضت اقتصادی سعی میکنند مردم را به خیابان ها بکشانند و در هیاهوی اعتراضات به مقاصد پلید خود برسند.

از سویی دیگر، شخصیت‏ زدگی در طول تاریخ، اندیشه و وجدان مردم را تحت‏ الشعاع قرار داده و چهره‏ های به ظاهر حق به جانب، دست‏مایه ایجاد شبهه و تلبیس امر بر مردمان ساده‏ لوح شده‏ اند.

از جمله شیوه‏ های تربیتی، شناخت درست و به موقع فتنه ها در زندگی و راه‏های گریز از آنهاست. که مردم بصیر ایران اسلامی در دی ماه ۸۸ به خوبی به دشمنان نشان دادند که پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده اند و هر جا نیاز باشد جان خویش را فدا می‌کنند.

لذا به ایادی استکبار اعلام میداریم که ایران کشوری نیست که بتوانید در آن انقلاب رنگی به پا کنید و با وجود رهبری مدبرانه امام خامنه ای و مردم همیشه در صحنه هیچگاه آرزوی شوم تان برآورده نمی‌شود و در پایان توصیه به فتنه گران و لیبرال های داخلی *همانند حاج احمدمتوسلیان خطاب به بنی صدر حرف آخر را اول می‌زنیم* در صورت ادامه این روند و تحریک و تشدید اعتراضات مردمی با هدف براندازی نظام در سال ۹۸؛ نا امن ترین نقطه ایران یقینا دفاتر کار و منازل شما خواهد بود نه خیابان انقلاب و حوالی بیت رهبری *
*شروع براندازی با شماست اما پایان آن را پابرهنگان انقلاب رقم خواهند زد*

محمدرضا مصلحی از فعالان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد

انتها پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کارشناس اقتصاد شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳

درود بر جوانان انقلابی

رییس بیکاران مجازی شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵

الحق و الانصاف که در این روزها داعشی های وطنی قصد نابودی کشور را دارند و باید عمارهای انقلاب بیدار باشند

عدالت شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵

احسنت بر شما . نیاز روز جامعه روشنگری است

ریجستری شنبه , ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷

سلام و درود محضر جناب مصلحی . خداوند جوانان حزب اللهی را برای نظام محفوظ نگه دارد و عزت روزافزون نصیبتان گردد