فرماندار چرام:

اطمینان می دهم که آرای مردم را صیانت می کنیم

فرماندار چرام گفت: اطمینان می دهم به شما که رای مردم را صیانت خواهیم کرد و اطمینان می دهم که به قیمت جان هم که باشد نخواهیم گذاشت رایی از آرای مردم کم و زیاد شود.

کد خبر : 33839
تاریخ انتشار : شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۹:۴۴

به گزارش مهردنا، فرماندار شهرستان چرام در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهر چرام گفت: همه زیرساخت ها و بسترها برای برگزاری مهم ترین رویداد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ملت بزرگ ایران در 11 اسفند ماه امسال فراهم شده است.

سید عبدالرحمان توفیقیان با بیان اینکه از همراهی ها و حضور مردم در همه صحنه های انقلاب تشکر می کنم افزود: تقریبا یک هفته دیگر داریم تا این ماراتن دوستانه در فضای کاملا امن و سالم در بستری مناسب و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود و آنچه را خداوند بر دلهای مردم می نشاند از دل صندوق های رای بیرون می آید و به عنوان منتخب مردم انتخاب شود.

وی ادامه داد: تعداد 32 نفر به عنوان کاندیدای انتخابات در این مرحله حضور دارند که از فیلترهای مختلف عبور کرده اند و در نهایت 30 نفر به عنوان نامزدهای انتخاباتی در این مرحله تبلیغات را در حوزه شهرستان های کهگیلویه بزرگ دارند و طبیعتا اینها باید خود را به نمایش بگذراند و انتخاب را به شما مردم واگذار می کنند.

توفیقیان با بیان اینکه ما قریب 2 هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری دوازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری را از میان همین مردم انتخاب کردیم و در کنار اینها دستگاه های اجرایی، قضایی، امینیتی و انتظامی همه پای کار هستند که این امنیت را فراهم کنند، عنوان کرد: امنیت انتخابات، مشارکت، رقابت و سلامت انتخابات چهار مولفه ای است که مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب به ما بیان کردند ان شاء الله در سایه امام زمان (عج) که این رزوها متعلق به ایشان است و همراهی همه دستگاه ها و دست اندرکاران این اتفاق در صحت و سلامت اتفاق خواهد افتاد و برگ زرین دیگری در صفحات سراسر درخشان تاریخ نظام جمهوری اسلامی افزده خواهد شد.

وی با بیان اینکه این روزها بحث از امنیت انتخابات است، امنیتی که بخشی از آن سازوکارهای اجرایی و دست اندرکاران اجرایی انتخابات است، تاکید کرد: اطمینان به شما مردم عزیز می دهم و اعلام می کنم که خدشه ای به آن وارد نخواهد شد.

توفیقیان افزود: با کمال افتخار عرض می کنم همه افرادی که به عنوان دست اندرکاران و برنامه ریزان و متولیان برگزاری انتخابات هستند باورشان یز این هست که انتخابات لیله القدر نظام جمهوری اسلامی است، انتخابات شب اول قبر فرماندار و همه مجریان است که در این رابطه هم قسم هستند، در روزی که هر کس از برادرش فرار می کند و هیچ کس جوابگوی او نیست.

وی با بیان اینکه خط قرمز ما هرگز افراد و جریان های سیاسی نیستند، تصریح کرد: خط قرمز ما خط سرخ شهادت شهدانی است که امروز بر رعمال و رفتار ما گواهی می دهند.

توفیقیان گفت: هیچ کس را از بالا سفارش نکرده اند و هیچ کس را نه به ما و نه به مردم توصیه نکرده اند، هیچ کس سفاشی نیست و هیچ کس توصیه ای نیست و هرکسی ادعا می کند کسی را از بالا خواسته اند هرگز اینطور نبوده است و تنها اراده و خواست مردم است که تحقق آن در پای صندوق های رای اتفاق می افتد.

فرماندار چرام بیان کرد: به عنوان خادم شما از همه تقاضا دارم کسانی که این روزها در فضای مجازی و حقیقی بحث از مهندسی انتخابات می کنند، این واژه نامناسب را از لسان مبارک خارج کنید، هرگز اینطور نیست که دست اندرکاران و اعضای برگزاری ستاد انتخابات، شورای تامین شهرستان و هیئت های اجرایی و نظارت در این رابطه نقشی داشته باشد تا مسیر انتخابات را از آنچه که قانون مشخص کرده خارج کند.

وی با بیان اینکه اطمینان می دهم به شما که رای مردم را صیانت خواهیم کرد، تاکید کرد: اطمینان می دهم که به قیمت جان هم که باشد نخواهیم گذاشت رایی از آرای مردم کم و زیاد شود.

وی عنوان کرد: کسانی که امروز چنین موضاعاتی را مطرح می کنند ناخواسته در مسیر دشمن و آب در هاون دشمن می کوبند، حواسمان به این نکته ها باشد.

فرماندار خطاب به کاندیداهای انتخاباتی گفت: عزیزان مردم هیچ گناهی ندارند که به جان هم بیفتند، درد دل هایی افزون بر دردهایی که اکنون بر سینه دارند اضافه نکنیم، جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به آرامش دارد.

توفیقیان افزود: آرامش و امنیتی که ما برقرار می کنیم بخش عمده ای از آن است که ما به عنوان دست اندرکاران اجرایی ایجاد می کنیم اما جاهایی از تریبون های رسمی و فرصتی که نظام برای شما فراهم کرده و ابزاری شد برای ابرزا وجود شما خدای ناکرده این را عرصه انتقام نکنیم انتخاب را موقعیتی برای ایجاد التهاب در جامعه نکنیم، مردم ما نیاز به آرامش دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.