جوانان بیکار قربانی بی کسی شده‌اند

اگر دلسوز کشور و انقلاب هستیم باید طوری عمل کنیم که نور امید در دل مردم بویژه جوانان روشن شود تا خدایی ناکرده زحمات خویش را بی فایده و عبث ندانند.

کد خبر : 144
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

مهر دنا– فعال سیاسی اصلاح طلب نسبت به استخدام‌های فله‌ای و فامیلی برخی مدیران استانی واکنش نشان داد و گفت: در این شرایط بغرنج بیکاری در استان، مساله‌ای که دامن گیر قشر جوان شده و بر معضلات آنها افزوده است، بحث استخدام‌های بی ضابطه و غیرقانونی است که این روزها نقل محافل سیاسی، اجتماعی و رسانه ای استان است.

محمد بهرامی ابراز کرد: مسئولین استانی دولت تدبیر و امید در این خصوص بایستی به گونه‌ای عمل کنند که عدالت به معنای واقعی کلمه رعایت شود تا جوانان بیکاری که از مراکز قدرت به دوراند قربانی این بی کسی نشده و جز درد بیکاری، غصه مضاعف بی عدالتی، نداشتن ارتباط و رانت را نخورند.

وی بیان کرد: بهتر است مسئولین تدبیری بیندیشند تا مسائل سیاسی و وابستگی های قومی و قبیله ای کمترین تاثیر را بر روی مساله استخدام ها داشته باشد و در واقع ضوابط را بر روابط ترجیح دهند.

این کاندیدای مجلس دهم لیست امید در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: وارد کردن خارج از قواعد و فله‌ای نیروی انسانی به دستگاه‌ها  که گاها برای پرداخت حقوق ایشان نیز مشکلات و محدودیت‌های مالی وجود دارد، نه تنها هنر نیست بلکه کارایی سازمان را نیز تا حدود زیادی کاهش می‌دهد.

بهرامی افزود: هنر مدیریت این است که از پتانسیل‌های بالقوه متعدد و مغفول مانده استان در راستای اشتغال زایی استفاده کرد و با نگاهی توسعه محور و اتخاذ سیاست‌های اقتصادی مناسب از منابع خام و داریی های استان به سود جوانان تحصیلکرده و بی کار بهره جست.

وی خاطرنشان کرد: درست نیست ، در شرایطی که دلواپسان از هر فرصتی برای تخریب و مخدوش جلوه دادن چهره، سیاست‌ها و عملکرد دولت تدبیر و امید استفاده می‌کنند و بی رحمانه بر دستاورد های غیر قابل انکار دولت یازدهم می تازند با روی دادن چنین اتفاق های ناپسندی بهانه برای تهاجم بیشتر به آنها داده شده و اصطلاحا آب به آسیاب آنها ریخته شود؟

بهرامی گفت: بهتر است که  نمایندگان دولت در استان با چاره اندیشی و تدبیر، از تهدید پیش آمده فرصت بسازند و مانع سیبل قرار گرفتن دولت شوند؟

وی تصریح کرد: علاوه بر این وجود و بروز مسایلی از این دست خصوصا در استان محروم کهگیلویه و بویراحمد، سبب بدبینی مردم نسبت به دولت محترم شده و زحمات دولت را در حوزه های مختلف زیر سوال برده و تلاش‌های دولتمردان را عملا بی فایده جلوه می‌دهد.

بهرامی ابراز کرد: در این شرایط جا دارد که استاندار محترم به عنوان شخص اول اجرایی و نماینده ارشد دولت در استان به صورت مستقیم به مساله ورود کند، به پالایش مدیران ناکارآمد بپردازد و با ساماندهی اوضاع جلوی چنین موارد هزینه زا و غیرضروری را که جز آسیب به دولت و نامیدی و نارضایتی مردم ثمری ندارند بگیرد تا خدایی نکرده عواقب کج سلیقگی و بی قانونی‌هایی از این دست که یقینا مورد نکوهش دولت مکرم قرار دارد به پای دولت و مسئولین نظام نوشته نشده و دامن گیر آنها نشود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اگر دلسوز کشور و انقلاب هستیم باید طوری عمل کنیم که نور امید در دل مردم بویژه جوانان روشن شود تا خدایی ناکرده زحمات خویش را بی فایده و عبث ندانند.

انتهای پیام/فصل نو

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.