کد خبر : 10352
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

دهرابپور: اصولگرایان حب و بغض را کنار بگذارند؛ روشنفکر پیروز انتخابات است

این عده متاسفانه براساس حب و بغض های سابق خود اجازه اتحاد و رسیدن به گزینه واحد جریان اصولگرایی را نمی دهند چون خودشان از برخی کاندیداهای مطرح شورای مرکزی اصولگرایی خوش شان نمی آید.؛

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با تشریح آخرین وضعیت اردوگاه جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه ، از بزرگان، ریش سپیدان، معتمدان و تمامی کسانی که در جریان اصولگرایی حضور داشته و یا تمایل به موفقیت این جریان دارند خواست در کوتاهترین زمان ممکن بفکر فراهم نمودن بسترهای اتحاد بوده تا بتوانند بدون دغدغه و نگرانی و بدون هزینه های گزاف با اختلاف بالای آراء، پیروز انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی باشند.

” دکتر کیان دهرابپور ”  گفت:‌ جریان اصولگرایی وارد ” حب و بغض ” شده و متاسفانه بدنبال نتیجه گیری مثبت از انتخابات نیستند و مسائلی خارج از شورای اصولگرایی، دامن این شورا را گرفته و تعدادی از بیرون با نیات فردی و غیر خیرخواهانه این جریان را بسمت و سوی سردرگمی برده اند.

وی بدون اشاره به نام فرد یا افرادی، اظهارداشت:‌ این عده متاسفانه براساس حب و بغض های سابق خود اجازه اتحاد و رسیدن به گزینه واحد جریان اصولگرایی را نمی دهند چون خودشان از برخی کاندیداهای مطرح شورای مرکزی اصولگرایی خوش شان نمی آید.

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت:‌ این تعداد بسیار کم، شعاری شبیه ” هرکس با ما نیست برما است ” را سر می دهند و چون با ” حب و بغض ها ” این شعار را سر می دهند جریان اصولگرایی در بویراحمد و دنا اکنون به حال سردرگمی رفته و اعضای شورای مرکزی نیز از وضعیت موجود بشدت نگران هستند.

باید حب و بغض ها را کنار گذاشت

دهرابپور باتاکید براینکه سردرگمی در بین خواص بطور حتم سبب از هم پاشیدن کامل جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه می شود، خاطرنشان کرد:‌ اگر این جریان همین طور که در حال پیش روی است به جلو برود ممکن است سرانجامی مانند جریان اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ بهمراه داشته باشد.

این فعال سیاسی گفت:‌ این افراد باید حب و بغض ها را کنار بگذارند و به نتیجه اندیشیده و برای شورای مرکزی تعیین تکلیف نکنند که اگر روال کنونی ادامه پیدا کند جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا شاهد شکست قطعی خواهد بود.

وی با اظهار تاسف از چندصدایی شنیدن در اردوگاه اصولگرایان بویراحمد و دنا، تصریح کرد:‌ متاسفانه اکنون چند صدا از جریان اصولگرایی بلند شده و علاوه بر بررسی ۲ کاندیدای ” فرخیانی و روشنفکر”، برخی اعضای شورا می گویند باید همچنان منتظر ماند تا در آینده کاندیدایی انتخاب کنیم که پیروز قطعی شود.

دود سیاه از دودکش اصولگرایان بویراحمد و دنا بیرون می آید/ دکتر فرخیانی مورد استقبال واقع نشد/

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا معتقدست که دود سیاه هم اکنون از دودکش جریان اصولگرایی این حوزه انتخابیه بیرون آمده و بزرگان این جریان باید تدابیر ویژه ای برای سفیدکردن این دود بیندیشند.

دهرابپور در پاسخ به این سوال که آیا در شورای مرکزی جریان اصولگرایی، ” دکتر هدایتخواه ” همچنان مطرح است یا خیر؟ هم اظهارداشت:‌ دکتر هدایتخواه بعید می دانم کاندیدا شود و می توان گفت دکتر هدایتخواه هیچ تمایل و رویکردی برای کاندیداتوری انتخابات ندارد.

وی در ادامه به تشریح وضعیت کنونی ” دکتر فرخیانی ” گزینه دیگر جریان اصولگرایی برای کاندیداتوری احتمالی بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی هم اشاره و ادامه داد:‌ هنوز شورای مرکزی اصولگرایان برای انتخاب گزینه نهایی به نتیجه نرسیده اند و هم اکنون در این شورا چند دستگی ایجاد شده است.

این استاد دانشگاه افزود: برخی که تعداد آنان از اقلیت هم کمتر است معتقد به حضور آقای فرخیانی به عنوان گزینه نهایی این جریان هستند اما اکثریت معتقدند که با آقای فرخیانی، جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه به جایی نمی رسد و باید کاندیدایی که قدرت رای آوری بالایی داشته باشد بعنوان گزینه نهایی معرفی شود.

دهرابپور در پاسخ به این سوال که از جمع ۱۷ نفره شورای مرکزی اصولگرایان چند نفر معتقد به معرفی ” دکتر فرخیانی” بعنوان گزینه نهایی جریان اصولگرایی هستند؟ هم اظهارداشت: کمتر از اقلیت.

وی گفت: باور کنید همین ۱۷ نفر هم نظریات شان شفاف نیست و همه آنها منتظر برخی تغییرات در آینده هستند و شاید بتوان گفت این جریان در یک حالت ” سردرگمی ” بسر می برد و واقعا تاکنون به هیچ نتیجه واحدی نرسیده اند.

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا افزود: اکثریت شورای اصولگرایان با احترامی که برای آقای فرخیانی دارند اما می گویند باید کاندیدایی گزینه نهایی معرفی شود که هم قدرت رای آوری بالا، هم حضور مستمر در این میدان ، هم بین مردم بوده و هم در جریان اصولگرایی همواره حضور داشته باشد.

دهرابپور با تاکید براینکه در صورت ادامه روند کنونی فکر می کنم که جریان اصولگرایی با این شیوه به جایی نمی رسد و باید بفکر اتحاد و  وحدت عمومی باشند، خاطرنشان کرد:‌ نظرات اعضای شورا مختلف و تکلیف نهایی نیز مشخص نشده است.

وی گفت: حضور بزرگان اصولگرا برای ایجاد اتحاد در این جریان بسیار ضروری و همه این بزرگان باید در کمترین زمان ممکن راهبردها و راهکارهای اتحاد را تدوین تا پیروز قاطع در انتخابات آینده باشند.

این فعال سیاسی تاکیدکرد اگر جریان اصولگرایی متحد شود بطورحتم هیچ جریانی در بویراحمد و دنا توان رویارویی با این جریان را بدنبال نخواهد داشت.

با دکتر روشنفکر می توان پیروز انتخابات شد/ دکتر روشنفکر تاکنون ریزش آراء نداشته است

دهرابپور با تشریح وضعیت کنونی گزینه دیگر این جریان یعنی ” دکتر مهدی روشنفکر ” در شورای مرکزی جریان اصولگرایی بویراحمد و دنا هم اظهارداشت:‌دکتر روشنفکر  همچنان از کاندیداهای شورای اصولگرایان است و برخی از اعضای شورای اصولگرایان که تعدادشان کم هم نیستند معتقدند که با دکتر روشنفکر بهتر از هر گرینه دیگری می توان پیروز انتخابات بود.

وی شانس دکتر روشنفکر برای پیروزی در انتخابات را بسیار بالاتر از گزینه های دیگر در جریان اصولگرایی عنوان و ادامه داد: استقبال مردمی از ایشان نسبت به انتخابات گذشته بطور چشمگیری تغییر پیدا کرده و  شرایط مناسب تری را نسبت به سایر گزینه ها در افکار عمومی دارد.

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت:‌ واقعیت این است که بعد از اعلام گزینه آقای فرخیانی از سوی برخی آقایان، دوستان ما از این انتخاب نگران شده و به این نتیجه رسیدند که از دکتر روشنفکر حمایت کنند و حتی اعلام آقای فرخیانی سبب استحکام دوچندان تر آرای حامیان دکتر روشنفکر شده است.

دهرابپور، مهمترین دستاورد اعلام دکتر فرخیانی بعنوان گزینه جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را بنفع دکتر روشنفکر ارزیابی و تصریح کرد: بعقیده من و با وجود احترام فراوانی که برای آقای فرخیانی دارم اما ایشان نمی تواند حتی آرای ایلی را مانند دکتر روشنفکر جمع آوری کنند.

وی گفت:‌ آرای دکتر روشنفکر در دور گذشته حدود ۴۰ هزار رای بوده و البته آرای کنونی ایشان نسبت به دور گذشته بیشتر شده و ” ریزش ” در آرای گذشته دکتر روشنفکر مشاهده نشده است و اگر جریان اصولگرایی بتواند آرای ۴۵ هزار رایی ثابت خود را به سبد ایشان بریزد بطور حتم دکتر روشنفکر پیروز قطعی انتخابات خواهد بود.

این فعال سیاسی در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌ باید بپذیریم استقبالی از آقای فرخیانی بعنوان گزینه نهایی جریان برخی آقایان نشد و بعقیده من شرایط دکتر روشنفکر قابل مقایسه با آقای فرخیانی نیست و از سویی تا زمان انتخابات قطعا ” رویش ” آرای دکتر روشنفکر نسبت به سایر کاندیداهای احتمالی بیشتر و با فاصله خواهد بود.

زمینه پیروزی برای دکتر روشنفکر فراهم است/ اصولگرایان اگر متحد شوند پیروز قطعی انتخابات دکتر روشنفکر است

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت:‌ واقعیت این است که شرایط کنونی برای پیروزی دکتر روشنفکر در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی نسبت به سایر کاندیداهای جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه بهتر است.

دهرابپور تاکیدکرد:‌ جریان اصولگرایی بایستی بر روی تمام گزینه ها بحث و بررسی ها را انجام داده و البته در بین کاندیداها بیشتر از همه بر روی ” دکتر روشنفکر ” این بحث و بررسی ها را ادامه دهد و حب و بغض ها را هم کنار بگذارند.

وی تاکیدکرد: دکتر روشنفکر نباید از گود خارج شود و با وجود احترامی که برای آقای فرخیانی داریم اما باید برخی واقعیت ها را باید پذیرفت زیراکه نپذیرفتن واقعیت ها بطور حتم ضربات مهلکی در آینده برای جریان بهمراه خواهد داشت.

انتهای پیام/
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 38 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

احسن براین تفکر بی کین وبی بغض واقعیت گرای آقای دکتر کیان دهرابپور

نگین تاج یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

درود درود درود
ندای وحدت و خدمت جریانیست که در نزد همگان مقبولیت دارد

زارع پیروز انتخاباته.خودتون خسته نکنید یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

زارع پیروز انتخاباته.خودتونو اذیت نکنید

ع یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

از شما بعیده لااقل نون میخوری نمکدون نشکن

ناشناس یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸

اتفاقا آرای…..ریزش بالا داشته،

ناشناس یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

جریان اصولسواری دقیقا کیی و کجا بر اساس مرام و مشی اصیل و فلسفی سیاسی خود عمل کرد‌. یه هدایت خواهی بالغ بر بیست ساله طمع بر اریکه قدرت کرد نه خودش عرضه داده قبول بشه نه اجازه میده به فرد تازه نفسی وارد میدان بشه هدایت خواه باید بداند که دیگر بازنشسته شده است و بهتر از در مساجد دانشگاهها در بخش فرهنگی فعالیت بکند .

ایرانی بویراحمدی یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

احسنت و تبارک اله به امید خدا و حمایت شما مردم عزیز چهره مردمی و فرهنگی به مجلس راه پیدا خواهد کرد. یا مهدی

امیر هادی صالحی یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

درود بر برادر عزیز جناب دهرابپور . به حق و با کمال منطق صحبت کردید و واقعا تمامی صحبتهای شما بدون غرض و بی طرفی بوده. اقای روشنفکر از ارای بالایی برخوردار است وداگر دیگر اصولگرایان غرور کاذب خود را زمین بگذارند به حتم پیروز انتخابات است

فرخ یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

د بر برادر عزیز جناب دهرابپور . به حق و با کمال منطق صحبت کردید و واقعا تمامی صحبتهای شما بدون غرض و بی طرفی بوده. اقای روشنفکر از ارای بالایی برخوردار است وداگر دیگر اصولگرایان غرور کاذب خود را زمین بگذارند به حتم پیروز انتخابات است

ناشناس یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰

فقط ……اگه ایشان نیاد بطور حتم همه برخلاف بقیه این جریان به …… رای میدهیم چن دلیل نیامدن ایشان عرض اندام کردن بقیه اصولگراها بوده ونا هم خلافشون رای میدهیم

فلاحی ازچیتاب یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

وقتی ۱۷ نفر خودشان نظراتشان مختلف ورویه وحدت نداشته باشند چه انتظاری از مردم دارند. که ازانها تبعیت کنندوانگهی ماچیتابیها امسال رای نمیدهیم چون نه اصول گرا ونه اصلاح طلب دردی را برایمان دوا نکردند و شهرمان چیتاب ازنظر جاده ارتباطیدربن بست فاقد اب.شرب است چهل ساله ازانقلاب میگذره وشهرما به جای اینکه روبه پیشرفت باشد همچنان روبه پسرفت وعقب مانده است .وتمایلی به امدن پای صندوق رای نداریم جزاینکه مشکلات مارا حل کنند ومشکلات ما سخت نیستند واکثرا جزیی جز قضیه ساخت. سد که یه امرملی وکشوری است

میلاد ج یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳

درود خدا بر برادر واقع بین و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیرو خط امام احسنت بر تحلیل بدون غرض که حرف درون افکار عمومی را بیان کردن به خدا اگر همه ما واقع بین باشیم پیروز قطعی انتخابات هستیم انشالا با همت حاج مهدی روشنفکر و حمایت همه جانبه حضب اصول گرا و مردم اسفند ۹۸ روز باشکوهی برای استان ال خصوص بویراحمد و دنا خواهد بود یا مهدی۰۰۰۰

پاتاوه یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

اگه جناب دکتر هدایت خواه لطف نماید در انتخابات شرکت نکند مطمئن باشد برنده انتخابات دکتر روشن فکر است اگه هر دو وارد صحنه شوند شکست این طیف ۱۰۰/ می باشد

ناشناس یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

درود بر دکتر کیان دهراب پور

جاودان سیرت یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

کل سابقه هدایت خواه بر میگرده به دو دوری ای که در مجلس حضور داشتن و رفتن ایشون به مجلس فقط به خاطر اختلاف سلیقه حاج دهراب پور و حاج زارع و اختلاف شدید حاج دهراب پور با حسینی بوده و قبل از آن فقط در کسوت معلمی بودن و هیچ سابقه خاص سیاسی و اجتماعی نداشتند ،کل فعالیت ایشان درحوزه فرهنگی آن هم در حد هئیت های مذهبی بوده .البته هدایت خواه را باید در زمه خوش شانسترین افراد بحساب آورد ، چون با اختلافی که فی مابین بزرگان اصولگرایی در حوزه بویراحمد بوجود آمد قرعه فال بنام ایشان درآمد و به مجلس راه یافتند و با پیروزی احمدی نژاد که باز هم مدیون امثال دهراب پور در سراسر کشور بود توانستند عرض اندامی کنند .سابقه ، صداقت ، فعالیت و اعتقاد و اعتبار و تعهد هیچ کسی در جریان اصولگرایی به پای حاج محمدرحیم دهراب پور نمیرسد.

بویراحمدی از دیار آریوبرزن یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

انسان باید خیلی نجیب و شریف باشد که در حق گویی و بیان واقعیات بی پرده سخن براند. جناب دکتر دهرابپور با این تحلیل دقیق نشان دادند خیلی نجیب و شریف هستند.. درود به شما مرد بزرگ.. قطعا این مصاحبه تاریخی در اذهان مردم بویراحمد و دنا ماندگار خواهد بود.. شک نکنید اگر خودخواهی و منیت ها را کنار بذاریم صدرصد دکتر روشتفکر پیروز قطعی انتخابات خواهد شد..

امیرحسین محبتی یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

درودبرفرهیخته واندیشمندسیاستمدار جناب دکترکیان دهرابپور،عالی بود

محمد پرتوی یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

زنده باد دکتر دهرابپور… کاش همه صداقت شما رو داشتند … سپاسگذاریم از این تحلیل زیبای شما

مهدی یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹

سلام درودبرشمابرادرعزیزوارزشمندجناب دکتردهرابپور

محمدی بی طرف یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳

آقای دهراب پور شما سنگ خودت را به سینه بزن جای دیگران تصمیم نگیر تو که نتونستی انتقال خون که یک اداره ی کوچک بود نتونستی اداره کنی میخوای یه شهرستان و مرکز استان را میخوای اداره کنی وسلام

گل محمدی یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷

جنابعالی خودت را جز اکثریت میدانی ببخشید آقای هدایت خواه حآقای حسینی حاج آقا پناهی حاج آقا شجاعی و غیره جز اقلیت هستن

محتبی دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۱۵

شجاعی و پناهی و مسعود حسینی روی هم ۱۰۰ عدد رای ندارند بعدش هم دکتر دهراب پور انتقال خون را از یک دفتر به مدیر کلی ارتقا دادن و به پاس خدمات ارزنده ای که انجوم دادن ایشان را به سفر یک ماه به المان و ایتالیا فرستادند
این چرتا چیه که شما میگین

ناشناس دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

آخ و بختمو خیلی عقبیم باید همیشه آدم بیسواد بفرستیم مجلس آدمی که ۶۶ نفر از نخبگان استان در پرواز تهران به یاسوج نتونست تو مجلس آقای وزیر را بخواد خودش را پنهان کرد که از شون سوال نکنه یا پل سوم بشار که به آقای نجاتیان واگذار کرد و دو هفته از افتتاحش نگذشته بود ریزش کرد
و چندین پروژه ی دیگه

A دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹

حرف همه عزیزان متینه …ولی خوبه یه کم اون ذهنتون رو به چالش بکشبد…توی این وضعیت هر کدوم از اصولگراها به مجلس برن فرقی نداره ولی فرقش اینه که دکتر ………از لحاظ شخصیت و کاریزما نمیتونه مثل دکتر ……از پس این گرگ بازیهای سیاسی بربیاد و دوباره همون اش هست همون کاسه که این ۸ سال داشتیم پس بیایید بدور از غرض ورزی و تفکر ……..به فکر منافع ملی و پیشرفت و توسعه شهرستان بویر احمد و دنا باشیم

تامرادی دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹

نمیدونم اقای دهرابپور بر چه اساسی میگویند دکتر فرخیانی از محبوبیت و مقبولیت کمتری از دکتر روشنفکر هستند.اگر نمی‌دانید لااقل تحقیق و بررسی بفرمایید.
دکتر فرخیانی علاوه بر ایل بزرگ تامرادی در سایر ایلات از جایگاه ویژه و ارای حداکثری برخوردار هستند.
همچنین جریان اصولگرا بعد از چند دوره ناکامی به دنبال گزینه‌ای همه چیز تمام میباشند چ از نظر ارا چ از نظر سواد و بار علمی و مطمئنا دکتر فرخیانی چنین پتانسیل هایی دارد و حتی بیشتر…
لطفا واقع گرا باشید.

بی طرف سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۲۷

تورا به خدا قسم تحقیق کن ومطلب بزن وخودت هم می دانی که فامیل نزدیک ونزدیک فرخیانی به ایشون هم رای نمی دهند چه رسد به تیرها وطوایف چون هیچ یک ازایتم های یک نماینده را ندارد نظر سنجی کنید وببیند که حتی یک نفر ایشان را انتخاب نمی کند چون آدم این کار نیست نه محبوبیت نه مقبولیت نه توان کار نه تجربه ونه جربزه نه سلامت جسمی نه بیان ونه توان پس بزرگ نمایی نکن مردم همه چیز را خودشان تشخیص می دهند کل آرای ایشان از دو هزار تجاوز نخواهد کرد

بی نام سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۳:۵۱

نمیدانم شما از کجا اب میخوریت اما واقعا با جوک های خودتان خنده‌یتان نمیگرد.
ایل بزرگ تامرادی ماشالا اینقدر تحصیلکرده و ادمهای باشعور دارد که میتوانند درک کنند کدام گزینه اصلح تر هستند.
مطمعن باشید اگر پای سخنان دکتر فرخیانی بنشینید از گفته‌ی خودتون پشیمون میشید.

دلسوز سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

اخ تا قیونت سی تحلیلگر مااا
برادر عزی بیا مثل یه مرد تحلیل کن نه از حسادت ووو
اولا که حساب بیاد دستت و هنه بدونن که میدونن هم و میفهمن هم به زودی.
کل اقوام چه از نزدیک و دور همه پیمان بستند که تا اخرین لحظه کنارش باشن و یکی از بزرگترین طایفه ها هم هست بدون از یک نفر مخالف .
دوما شما گفتن ایتم نمایندگی فکر کنم اصلا نمیدونید ایتم چیه بعدش دکتر فرخیانی دکترای دانشگاه شهید بهشتی که یکی از بهترین دانشگاهای جهان هست رو داره که کسی که دکترای این دانشگاه رو داشته باشه دیگه جای بحث نداره . بعدش هم دکتر فرخیانی تو این چند سالی که که دستگاه قضا تو استان بود قریب به همههه مردم شجاعت و پاکدستی و به لیقات و قدرت اون پی بردند.
دکتر فرخیانی یکی از چهره های جوان و نخبه که با فن سخنوری و بیان بسیار بالا هستند .
اما جمله خوبی گفتی اخرش که مردم خودشون انتخاب میکنند
مردم ما این دفعه انتخابشون راحت تره و میدونن باید کسی رو انتخاب کنند که هم قدرت کافی هم سواد و علم کافی و هم جوان و خستگی ناپذیر و هم ارای حزب و طوایف رو داشته باشه .
وسلام انشالا که رهنمایی درستی کرده باشم .

دلنشحو سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

شما الان خیلی تحقیق کردین که به این نتیجه رسیدین بنظر من اول شما مقدم ترین که تحقیق کنید بعد مطلب بزارین اگر واقعا مردم خودشان میتوانند تشخیص دهند پس بهترین گزینه را انتخاب میکنند کسی که از فن سخنوری بالایی برخوردار باشد و درمجلس بتواند از حق مردمش دفاع کند

دلسوز سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

واقعا خجالت اورو نامردیه و بی وجدانی هست که همه نظرات رو ثبت نیکنین

محسن سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳

دوست نامحترمی که نوشتی فرخیانی محبوبیتی نداره و سواد نداره حرفی نمیشه با شما زد انصاف هم از شما به دور هست حداقل در بین حقوقدانان به نام استان یه تحقیق کنید که بعید میدونم شعور و شان این کار از عهده ی شما بیاد اگر حق رو ناحق کردن جربزه است بنده میگم نداره

مورزرد سه شنبه , ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۳

اقای روشنفکر بنا به چند دلیل که مهمترینشون جهت گیری ایشون در انتخابات شورای شهر یاسوج و نداشتن پشتیبانی حزبی هست به شدت ریزش ارا دارند

بویراحمدی چهارشنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

روشنفکر در دور قبل در زیلایی ماشمی رای نداشت الان خیلی از طرفداران هدایت خواه وزارع از او اعلام حمایت کردند می توانید سوال کنید