‍‍ ‍‍ استعفای مدیران و انتخابات پیش رو

استعفای ناگهانی تنی چند از مسئولان و مدیران بالادستی “چنانچه افتد و دانی”، از وزارت بگیر تا استانداری و…، به بهانه‌ی داوطلبی شرکت در انتخابات پیش روی مجلس، دگر بار نشان از این واقعیّت تلخ داشته و دارد، که این بزرگواران بر خلافِ شعارهایِ دهن پُرکن و صدالبتّه دلفریبِ خدمتِ به مردم!

کد خبر : 10266
تاریخ انتشار : شنبه 18 خرداد 1398 - 21:44

مهر دنا/ علی مندنی‌پور- استعفای ناگهانی تنی چند از مسئولان و مدیران بالادستی “چنانچه افتد و دانی”، از وزارت بگیر تا استانداری و…، به بهانه‌ی داوطلبی شرکت در انتخابات پیش روی مجلس، دگر بار نشان از این واقعیّت تلخ داشته و دارد، که این بزرگواران بر خلافِ شعارهایِ دهن پُرکن و صدالبتّه دلفریبِ خدمتِ به مردم!

بیش و پیش از هر چیز به مصالح و منافع فردی و “گروهی” نظر داشته و به آن اولویّت داده اند و نه مصالح و منافع جمع، آنگونه که در ظاهر از آن دَم زده و تا بوده و نبوده از این فرش قرمز اهدایی مردم، بعنوان نردبان ترّقی بهره گرفته اند، بعبارت دیگر هدف دار و نه برای خدا که برای خرما قدم بدین وادی گذاشته اند! چه، اگر جز این بود، در چنین اوضاع و احوالی فرصت سوزی پیشه نکرده به “مردم ” پشت ننموده، تعهّدات و و عده های خود را به فراموشی نسپرده و تا پایان خطّ، با “مردمِ چشم انتظار” در زیر رگبارِ باران بی وقفه و شلاّقی خواسته ها و نیازها شان باقی می ماندند!

بی تردید ،ایراد از قانون است و بدتر از آن گزینش های سلیقه ای و بدون حساب و کتاب!

بیائید و بیائیم ،به حرمتِ حقوق مردم هم که شده ، در گزینشِ این “عبور موّقت ها” دقّت و تامّل بیشتری بخرج داده و اجازه ندهیم، بیش از این از قِبَل چنین حرکت هایی، چرخِ توسعه جامعه در ابعاد گوناگون کُند شده و در جا بزند!

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.