انتصاب ۲ مدیرکل جدید در استان/ حج و زیارت از “ایلام” آمد؛ منابع طبیعی به بویراحمدی‌ها رسید

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۳ ب.ظ
انتصاب ۲ مدیرکل جدید در استان/ حج و زیارت از “ایلام” آمد؛ منابع طبیعی به بویراحمدی‌ها رسید در احکامی جداگانه مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری و همچنین حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد منصوب و در روزهای آینده معرفی می‌شوند.
مهر دنا/ مدیران کل جدید منابع طبیعی و آبخیزاری و حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهر دنا از یاسوج، در احکامی جداگانه مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری و همچنین حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد منصوب و در روزهای آینده معرفی می‌شوند.

رئیس سازمان جنگل‌ها در حکمی غلام‌حسین حکمتیان معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد را به سمت مدیرکل جدید این اداره منصوب کرد که آئین تکریم و معارفه فردا در سالن ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار می‌شود.

همچنین در حکم دیگری رئیس سازمان حج و زیارت کشور حسین‌ نیک‌روش را به سمت رئیس سازمان حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد که گفته می‌شود این مدیر جوان سوابقی از جمله معاون حج و زیارت ایلام، سرپرست سازمان حج و زیارت ایلام و معاون ستاد حمل و نقل زائران در مکه را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است، بعد از انتصاب الیاس تاج الدینی به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون دو مدیر در ادارات زیر مجموعه به پیشنهاد وی به عنوان مدیرکل تعاون روستایی و منابع طبیعی و آبخیزداری معرفی شده که هر دو بویراحمدی بوده‌اند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار