املاک و اموال دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مستندسازی می‌شود

تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۵ ب.ظ
املاک و اموال دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مستندسازی می‌شود امین‌الله بابویی با اشاره به اهمیت مستند سازی اموال، املاک و مستغلات دانشگاه تاکید کرد: باید مشکلات و موانع مورد بررسی قرار گیرد تا هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب برسیم و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

مهر دنا/ سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اموال، املاک و مستغلات این دانشگاه مستندسازی می‌شود.

به گزارش مهر دنا و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ نشست مستندسازی اموال، املاک و مستغلات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

امین‌الله بابویی با اشاره به اهمیت مستند سازی اموال، املاک و مستغلات دانشگاه تاکید کرد: باید مشکلات و موانع مورد بررسی قرار گیرد تا هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب برسیم و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: املاک دستگاه‌های اجرایی با توجه به مصوبات هیئت امنا دانشگاه و همچنین هیئت دولت باید حداکثر تا پایان امسال شناسنامه دار شوند.

وی ادامه داد: نهایت تلاش ما این بوده که سند رسمی اموال و مستغلات اخذ شود تا مشکلات آنها با شهرداری و دیگر نهادها و ادرات استان درخصوص مطالبات، عوارضات و پروانه های ساختمانی مرتفع شود.

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار