شهردار و ۷ عضو شورای شهر یاسوج به دادسرا احضار شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۴ ب.ظ
شهردار و ۷ عضو شورای شهر یاسوج به دادسرا احضار شدند پرونده‌ای در زمینه آتش سوزی شب گذشته جمعه بازار یاسوج تشکیل و در این رابطه شهردار و ۷ عضو شورای شهر احضار شده‌اند.

مهر دنا/ دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از احضار شهردار و ۷ عضو شورای شهر یاسوج به دادسرا به دلیل وقوع آتش سوزی شب گذشته جمعه بازار خبر داد و گفت: پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شده است.

مهرداد کرمی اظهار داشت: پرونده‌ای در زمینه آتش سوزی شب گذشته جمعه بازار یاسوج تشکیل و در این رابطه شهردار و ۷ عضو شورای شهر احضار شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در زمینه حوادث احتمالی جمعه بازار یاسوج در گذشته تذکرات لازم به مجموعه متولیان امر داده‌ام، عنوان کرد: به جد خواستار ساماندهی این بازار بوده‌ایم و در این زمینه هشدارهای لازم نیز داده بودیم.

وی هدف از احضار اعضای شورای شهر و شهردار یاسوج را انجام تحقیقات لازم دانست و افزود: بخشی از تحقیقات ما احضار این اقایان بوده که بیایند و پاسخ دهند و دلایل و مدارک آنها را می‌بینیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به دلیل آتش سوزی شب گذشته جمعه بازار یاسوج، ۱۶ باب مغازه در آتش سوخت.

انتهای پیام/

کانال تلگرام بویر نیوز
  1. بازار   مهر ۱۴, ۱۳۹۷  

    تصمیم گیرنده تنها شهردار وشورای شهر نیست همه تصمیم میگیرند سی سال است /////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار