بهره‌برداری از ۴ پروژه بزرگ درمانی در کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۰ ب.ظ
بهره‌برداری از ۴ پروژه بزرگ درمانی در کهگیلویه و بویراحمد با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک ۴ پروژه بزرگ درمانی در این استان با حضور مسئولان کشوری و استانی از جمله قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مهر دنا/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و بهره‌برداری از ۴ پروژه بزرگ درمانی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

غلام‌عباس سبز اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک ۴ پروژه بزرگ درمانی در این استان با حضور مسئولان کشوری و استانی از جمله قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این ۴ پروژه شامل بیمارستان ۲۹۲ تختخوابی یاسوج، بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، کلینیک درمانی یاسوج و اورژانس دهدشت است عنوان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها به طور حتم شاهد ارتقای شاخص‌ها و همچنین رضایت مردم این دیار هستیم.

سبز با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از این پروژه‌ها به طور حتم شاهد کاهش اعزام بیماران هستیم عنوان کرد: مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به جد پیگیر تامین تجهیزات و تاسیسات زیرساختی پروژه‌های در دست افتتاح به‌ویژه بیمارستان بزرگ یاسوج هستند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بیمارستان بزرگ یاسوج به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین و کارآمدترین مراکز درمانی و آموزشی جنوب کشور به‌زودی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

سبز با تشریح خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه درمان و افزایش ۱۰۰ درصدی تخت‌های بیمارستانی در استان تصریح کرد: هم اکنون ۷۰۰ تخت بیمارستانی در این استان فعال است که تا پایان امسال ۵۰۰ تخت دیگر به این تعداد اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار