ابلاغ ۶۹۵ میلیارد تومان اعتبار برای عمران و آبادی کهگیلویه و بویراحمد؛ پاداش بازنشستگان پرداخت می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۸ ب.ظ
ابلاغ ۶۹۵ میلیارد تومان اعتبار برای عمران و آبادی کهگیلویه و بویراحمد؛ پاداش بازنشستگان پرداخت می‌شود وی از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی تا پایان سال ۹۶ خبر داد و افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور این اعتبار را تامین و همین هفته به استان‌ها ابلاغ می‌کند.

مهر دنا/ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۹۵ میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی استانی ابلاغ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهر دنا از یاسوج، حسن نوروزی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۶۹۵ میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی استانی ابلاغ شده که از این میزان ۵۹۲ میلیارد تومان مبادله موافقت نامه انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه مبادله موافقتنامه ۴ دستگاه اجرایی استان به مبلغ ۱۰۳ میلیارد تومان مانده است، عنوان کرد: در ۲۰ روز گذشته مبادله موافقت‌نامه‌ دستگاه‌های اجرایی به سرعت انجام شده و طبق هماهنگی‌های انجام شده با دیوان محاسبات زودتر تخصیص اعتبارات اعلام می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: ۲۰۶ میلیارد تومان از اعتبارات هزینه‌ای استان ابلاغ شده که موافقت‌نامه ۲۳ دستگاه اجرایی از ۲۴ دستگاه اجرایی شده و امیدوارم یک دستگاه دیگر نیز در کمترین زمان ممکن این مهم را انجام دهد.

نوروزی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ ریزی‌های انجام شده دستگاه‌های اجرایی این استان مکلف بوده در نشست‌های شورای برنامه ریزی در زمینه جذب اعتبارات از محل ردیف‌های ملی گزارش دهند و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

وی از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی تا پایان سال ۹۶ خبر داد و افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور این اعتبار را تامین و همین هفته به استان‌ها ابلاغ می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تخصیص عمرانی به دستگاه‌های اجرایی منوط به واگذاری پروژه‌ها بوده و در غیر این صورت حتی جریمه اعمال می‌شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار