آیا مدیرکل جدید راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بازنشسته است؟

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۳۱ ب.ظ
آیا مدیرکل جدید راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بازنشسته است؟ طبق پیگیری‌های انجام شده، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان ۲۸ سال سابقه کار دارد و می‌تواند تا ۳۵ سال در دستگاه‌های دولتی خدمت کند.

مهر دنا/ معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیدعبدالمجید نژادصفوی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان بازنشسته نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهر دنا از یاسوج، در روزهای اخیر در رسانه‌ها خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سیدعبدالمجید نژادصفوی مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان کهگیلویه وب ویراحمد بازنشسته بوده و این موضوع با قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مطابقت ندارد.

عزیز فیلی ضمن تکذیب این خبر اظهار داشت: طبق پیگیری‌های انجام شده، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان ۲۸ سال سابقه کار دارد و می‌تواند تا ۳۵ سال در دستگاه‌های دولتی خدمت کند.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عبدالمجید نژادصفوی از تجربه بالایی برخوردار است که می‌توانیم از این تجربه در راستای توسعه استان بهره ببریم.

به گزارش مهر دنا، آیین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار که در پایان این آیین از زحمات علی‌محمد علیمردانی مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان تقدیر و سیدعبدالمجید نژادصفوی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار