کد خبر : 7665
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲

نماینده پر تلاش و کهگیلویه محروم

متاسفانه بعضی تحولات سیاسی شهرستان با رفتارهای قهقرایی رو به رو شده و متاسفانه شاهد بداخلاقی هایی هستیم که خواهشمندیم با توجه به اینکه چرخ ماشین توسعه شهرستان کهگیلویه بزرگ به راه افتاده است بیایید دست به دست هم دهیم تا ان شاالله عقب ماندگی های شهرستان را جبران کنیم.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین پایگاه خبری مهردنا است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

مهردنا؛موسی شناور
به نام خدایی که به هر کس بخواهد عزت می دهد؛
مدیر محترم پایگاه خبری تحلیلی جما نیوز
ضمن عرض سلام و امید به روزی که همه قلم بدستان هم برای خوشبختی بشریت تلاش کنند؛
از آنجایی که پایگاه تحلیلی شما در تاریخ ۳۱/۰۴/۹۷ خبری را با کد ۵۵۵۴۳ با تیتر “کهگیلویه مظلوم و نماینده پرهیاهو” منتشر کرد بر آن شدیم که با توجه به حمله های گاه و بی گاه اما مغرضانه به عدل هاشمی پور از طرف محدود رسانه های متعلق به گروه های خاص در شهرستان که این روزها هم به بهانه انتصاب فرماندار کهگیلویه رنگ و بوی تازه ای به خودش گرفته است جهت روشن شدن بعضی مسائل و تنویر افکار عمومی پاسخ به مطلب را انتشار دهیم و طبق اخلاق و رسالت رسانه ای از شما انتظار انتشار آن را در پایگاه خبریتان داریم.
نماینده پر تلاش ، کهگیلویه محروم
“النور روزلت” اولین رئیس کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل چه زیبا نوشته اند که: افکار بزرگ در مورد ایده ها صحبت می کنند، افکار معمولی در مورد حوادث صحبت می کنند، افکار کوچک در مورد مردم صحبت می کنند.
همان طور که هم در خبر شما آورده شده هر مدیری برای اجرای کردن سیاست ها و برنامه های مورد نظرش دست به تغییراتی در مجموعه تحت امرش می زند و از آنجایی فرمانداری کهگیلویه با توجه به حضور استاندار جدید (حدود ۱۰ ماه گذشته) دستخوش چنین تغییراتی شده و دکتر علی پوزش (کارمند سازمان برنامه بودجه) بعد از حدود ۳۸ ماه تلاش شبانه روزی صندلی فرمانداری را به دکتر جعفر نیک بخت (کارمند علوم پزشکی) داده است.
حال که بعضی از رسانه های شهرستان با شعارها و تیترهای خوش آب و رنگ ذهن و افکار مردم را دچار مرزبندی های قومیتی و تفکرات رادیکالی سیاسی خود می کنند که ره آوردی جز درجازدن های سیاسی و عمرانی برای این شهرستان محروم چیزی را به ارمغان نخواهد آورد و از آنجایی که در آن مقاله سوالات و مباحث متعددی نگاشته اید که بار حقوقی ایجاد شده در آن را نیز با توجه به عدم ذکر نام نویسنده قطعا خود پایگاه خبری جما نیوز در صورت پیگیری پاسخگو‌ است اما با توجه به بیان مطالبی در خصوص نماینده محترم مردم شریف شهرستان کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی بر حسب وظیفه و حق شناسی مجبور به پاسخ هایی در آن خصوص شدیم که اولاً با توجه به ادعاهای ایجاد شده در خصوص اینکه دولت وامدار گروه خاصی (اصلاح طلبان) است و نماینده شهرستان را هم از طیفی سیاسی (اصول گرا) مخالف با گرایش هم کیشان خود مورد خطاب قرار داده ای پس بفرمایید با این برداشت شما چه انتظارات سیاسی دارید، خوب است که اولاً بدانید دولت، دولت اعتدال است و متعلق به مردم، و ‌مردم هستند که دولت و نمایندگان خودشان را با انتخابات آزاد مشروعیت داده اند، چه خوب است در این برهه از زمان هم از واژگان اصلاح طلب و اصول گرا که خستگی و فشار بر گرده های مردم بیشتر احساس می شود کمتر استفاده کنیم چون مردم شهرستان دیگر از القاب و واژگان بی خدمت خسته شده اند.
خوب است بدانی و‌ می دانم که می دانی ، همان طور که هم بیان داشته اید اصلاح طلبان شهرستان کهگیلویه با توجه به شکاف و اختلافات قدیمی به دو طیف سیاسی تقسیم شده اند که گویی اصلاً چشم پیشرفت هم را که ندارن در صدد حذف همدیگر هم هستند، بطوری که در این مدت چند ماه اخیر که بحث تصدی فرمانداری های کهگیلویه بزرگ پیش آمده بود از هر طیف نیروهای شاخصی برای فرمانداری ها شهرستان ها معرفی می شد طیف دیگر با حمله های رسانه ای و حضور فیزیکی سران طیف خود در مرکز استان با لابی زدن های سیاسی با تخریب همدیگر از پست گرفتن همفکران سیاسی کشوری و دشمنان سیاسی شهرستاتی خود جلوگیری بعمل می آوردند، تا دست آخر بعد از کنش های سیاسی جنگ بر تصدی فرمانداری کهگیلویه طوری بالا گرفته بود که استاندار و تیم مدیریتیش را مجاب به قبول جو سیاسی مسموم در شهرستان کهگیلویه کردند که بعد از چندین ماه در خصوص تغییر فرماندار شهرستان کهگیلویه اقدامی عجیب و بی سابقه و شاید حتی ناراحت کننده هم برای خود ایشان (استاندار) تنها راهکار برای فرار از این جو مسموم، شبیخون زدن در خصوص انتصاب فرماندار کهگیلویه بود که می توان تنها و تنها دلیلش را خودزنی های سیاسی سیاسیون کهنه کار شهرستان دانست که فقط و فقط خودشان باید پاسخگو باشند و نه هیچ کس دیگر.
خوب است برای آگاه شدن و پیگیری شعارها و وعده های انتخاباتی عدل هاشمی پور گریزی بر نطق های انتخاباتیش بزنیم و ببینیم چه آماده باش هایی زده بود، بله قرار بود سردار راست قامت با آن پروژه های چغر کشتی بگیرد که بر همگان روشن است که بعضی تسلیم و خیلی ها هم در آستانه ضربه شدن.
از وضعیت بی صاحب تر شدن شهرستان در مجلس شورای اسلامی گله داشتی که باید بگویم آیا ‌واقعا” اخبار و رسانه های دیگر را هم رصد می کنی !!!
آیا واقعا نمی دانی عدل هاشمی پور نماینده شهرستان کهگیلویه بزرگ کلید قفل درب های وزارت خانه ها را از قبل داشت و راه ورودشان را بلد بود !!!
آیا نمی دانی عدل هاشمی پور عضو کمیسیون انرژی بود و سال کاری پرتلاشی را گذراند و دیگر نمایندگان را با پشت کارش متقاعد به رأی دادن به ایشان برای نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در سال جاری کرد !!!
آیا از وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان خبر داری !!!
آیا شنیده ای با پیگیری های مجدانه هاشمی پور پروژه جاده پاتاوه-دهدشت ان شاالله تا پایان سال جاری زیر بار ترافیک خواهد، حتما نمی دانی پروژه آبرسانی از سد کوثر به چهار شهر دهدشت، سوق ، لنده، چرام و روستاهای مسیر با مطالعه آب شرب پایدار برای حداقل ۵۰ سال آینده با چه سرعتی در حال کار است، از آخرین وضعیت پروژه گاز رسانی به قلعه رئیسی و دیشموک (با روستاهای مسیر) که تا بهمن ماه سال جاری به بهره برداری کامل می رسد خبری گرفته ای، می دانی پروژه پتروشیمی بعد از سال ها بلاتکلیفی در چه وضعیتی به سر می برد و تا هفته دولت سوله های غیر صنعتی آن هم بر پا خواهند شد، از پروژه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی و اعتبارش اطلاعاتی داری، شاید آخرین وضعیت معدن فسفات چرام را پیگیری نکرده ای،حتماً از پروژه گاز رسانی به بخش های سرآسیاب یوسفی و ممبی شهرستان لنده هم خبر نداری، شاید در جریان پروژه آبرسانی از سد کوثر به بهمئی هم نیستی، و و و
مطمعناً که کهگیلویه بزرگ به کارگاه عمرانی بزرگی تبدیل شده است که اگر قرار به نوشتن تمامی پروژه های شهرستان باشیم از حوصله خوانندگان خارج می شود و همین بس اشاره کنیم که از هر طرف شهرستان کهگیلویه بزرگ که وارد می شویم دستگاههای مکانیکی در حال کار را مشاهده و فعال بودن پروژه ها را آن هم در وضعیت بحران اقتصادی می بینیم.
نه اینکه بخواهیم پروژه ها را به اسم شخص و یا جریان خاص مصادره کنیم اما همانطور هم که مسئولی اسبق از شهرستان فرمودند نباید با شعبده بازی های سیاسی تلاش های خدمتگزاران صدیق را سیاه نمایی کنیم و مردم را از نظام و خدمات عام المنفعه بی اطلاع بداریم و همگام با دشمنان قسم خورده این نظام مردم را دلسرد کنیم اما در مدت نمایندگی عدل هاشمی پور تحولات عمرانی اساسی در شهرستان در حال رخ دادن است که به عینه قابل مشاهده هستند و اما متاسفانه بعضی تحولات سیاسی شهرستان با رفتارهای قهقرایی رو به رو شده و متاسفانه شاهد بداخلاقی هایی هستیم که خواهشمندیم با توجه به اینکه چرخ ماشین توسعه شهرستان کهگیلویه بزرگ به راه افتاده است بیایید دست به دست هم دهیم تا ان شاالله عقب ماندگی های شهرستان را جبران کنیم.
شاید بتوان از بعضی لحاظ از عدل هاشمی پور خرده گرفت اما همه می دانیم که عدل اهل عمل است و برای رسیدن به اهدافش در خصوص برون رفت شهرستان کهگیلویه از وضعیت موجود با تمام توان تلاش می کند و شور و شوقی که او از خود نشان داده و می دهد به او اعتبارعامی داده است.
در آخر عرایضم را با کلام مولا علی (ع) در خصوص نکوهش از موضع گیری های ناروای عثمان در سال ۳۵ هجری که فرمودند: ای پسر عباس! عثمان جز این نمی خواهد که مرا سرگردان نگهدارد، گاهی بروم و زمانی برگردم. یک بار پیغام فرستاد که از مدینه خارج شوم، دوباره خبر داد که باز گردم، هم اکنون تو را فرستاده که از شهر خارج شوم به خدا سوگند! آن قدر از او دفاع کردم که ترسیدم گناهکار باشم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.