کد خبر : 7354
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷

با تخریب استاندار به اهدافتان نمی رسید

سید ضیا رضا توفیقی که حالا می گوید نمایندگان استان امور را به دست گرفته اند دقیقا همان کسی است که در انتخابات دست به دامان همین نمایندگان مجلس شد تا از طریق آنها برای روحانی رای بگیرد

مهر دنا/ سید امید ملارودی: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مساله عدل هاشمی پور و هدایت اکبری نشان داد که حاضر است تیر تخریب بخورد اما به صداهای بلند باج ندهد. ایستادگی استاندار بر مواضعش نشان می دهد که علی محمد احمدی نه اهل باج دادن به تریبون هاست نه حاضر است به خاطر چند صباحی مدیر ماندن، افسار امور را به دست کسانی بسپارد که جز منافع شخصی، منافع عامه در ذهن ندارند.

سر و صداهای نماینده کهگیلویه بزرگ و میکروفن ربایی هایش را در مراسمات مختلف فراموش نکرده ایم اما انتهای ماجرا چه شد، علی محمد احمدی آبدارچی های ستاد هاشمی را به کار گرفت؟ یا احمدی استانداری کهگیلویه و بویراحمد را رها کرد و رفت؟ هیچ کدام از اینها رخ نداد و اتفاقا اقتدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد کمتر که نشد بیشتر هم شد.

فریادهای هدایت اکبری، رئیس شورای شهر یاسوج هم دقیقا شبیه همان رفتار عدل هاشمی بود. اکبری که معاونت عمرانی استانداری به او نرسید مساله پارک جنگلی و سرمایه گذاری نفت را بهانه کرد و رای شورا را گرفت تا مثلا با اینکار استاندار را شکست دهد اما ته ماجرا چه شد؟ نه احمدی از منافع مردم کوتاه آمد، نه سرمایه گذاری نفت ملغی شد و نه اینکه اکبری توانست با ژست دفاع از منافع مردم وجهه اجتماعی پیدا کند.

حالا دوباره عده ای پرچم اصلاح طلبی بلند کرده اند و به استاندار کهگیلویه و بویراحمد می تازند، آن هم نه قاطبه اصلاح طلبان استان بلکه گروهی که از قدرت دستشان کوتاه مانده است. این گروه میکروفن به دست اتفاقا کسانی هستند که اصلاح طلبان پشت سر هم با بیانیه دادن از این گروه تبری می جویند و دسته دسته از استاندار حمایت می کنند.

سید ضیا رضا توفیقی که حالا می گوید نمایندگان استان امور را به دست گرفته اند دقیقا همان کسی است که در انتخابات دست به دامان همین نمایندگان مجلس شد تا از طریق آنها برای روحانی رای بگیرد او با استفاده از زارعی برای روحانی ستاد انتخاباتی زد و تاجگردون اصلی ترین سخنرانش برای جلب رای مردم بود و حالا از استانداری که روحانی منصوب کرده است می خواهد که این دو نماینده را دور بریزد.

سید ضیا اما ژست هم می گیرد که بخاطر منافع مردم و از جایگاه یک اصلاح طلب در نقش منتقد ظاهر می شود اما در زمان موسی خادمی که با استان و مدیریت هایش مثل گوشت قربانی برخورد می کردند، سکوت کرده بودند تا احمدی شرایطی را به ارث ببرد که جز ویرانی چیزی نباشد احمدی اگر چهارسال هم استاندار باشد تنها باید امیدوار بود که بتواند گندهای چهار سال قبل را پاک کند همان چهارسالی که برای این به اصطلاح اصلاح طلبان اصلا منافع مردم مهم نبود و سکوت کردند تا موسی خادمی و تیمش فاجعه ای بزرگ به بار بیاورند.

اتفاقا علی محمد احمدی، نماد اعتدال است اعتدال واقعی در کهگیلویه و بویراحمد استاندار این استان است کسی که نه طایفه اش در این استان است که برای آنها تلاش کند و مدیریت برایشان به ارمغان بیاورد و نه به لحاظ جایگاهی در بدنه دولت آنقدر محتاج است که اگر از استانداری کهگیلویه و بویراحمد برود پستی در همین حد و قواره در دولت گیرش نیاید او اعتدالگرا و عملکردگراست و این از نحوه انتصاب مدیرانش پر واضح است.

انتهای پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.