مهر دنا گزارش می‌دهد

“محرومیت در لوداب”؛ زخمی که شاسی‌بلندهای مدیران بر آن نمک پاشید+تصاویر

تاریخ انتشار: شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۵ ب.ظ
“محرومیت در لوداب”؛ زخمی که شاسی‌بلندهای مدیران بر آن نمک پاشید+تصاویر بخش محروم لوداب با بیش از ۵۰ روستا از توابع شهرستان بویراحمد در ۱۲۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده که این روزها از نبود برخی زیرساخت‌های لازم از جمله جاده ارتباطی مناسب، آنتن دهی تلفن همراه، نبود آب شرب، شبکه‌های تلویزیونی و …رنج می‌برد.

مهر دنا/ برخی مدیران کهگیلویه و بویراحمد به همراه نماینده بویراحمد و دنا به بهانه افتتاح ۳ پروژه کوچک خیرساز با خوردوهای شاسی بلند مانوری تبلیغاتی در بخش محروم لوداب داشتند که دستاوردش “نمک پاشیدن بر زخم محرومیت” در این منطقه بوده است.

به گزارش مهر دنا از یاسوج، بخش محروم لوداب با بیش از ۵۰ روستا از توابع شهرستان بویراحمد در ۱۲۰ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده که این روزها از نبود برخی زیرساخت‌های لازم از جمله جاده ارتباطی مناسب، آنتن دهی تلفن همراه، نبود آب شرب، شبکه‌های تلویزیونی و …رنج می‌برد.

اما کاروان خوردوهای ساشی‌بلند تبلیغاتی مدیران و آقای نماینده به این منطقه، دردی از  دردهای مردم این دیار نکاسته، بلکه بر درد کهنه “محرومیت در لوداب” نمک پاشیده تا همچنان ولی نعمتان انقلاب به این فکر کنند که باید با “فقر، نداری و محرومیت” تا ایستگاه آخر بمانند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار