انتقادهای بی سابقه یک عضو شورای شهر از نماینده مجلس/هدایت اکبری، حاج زارعی را شست

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۲ ب.ظ
انتقادهای بی سابقه یک عضو شورای شهر از نماینده مجلس/هدایت اکبری، حاج زارعی را شست بارها به نمانده بویراحمد و دنا گفتم چرا هواپیمای یاسوج را عوض نمی‌کنند که وی معتقد بود امکان نشستن هیچ هواپیمای نیمه سنگین و سنگینی در فرودگاه این شهر وجود ندارد.

مهر نا/ رئیس شورای شهر یاسوج گفت: مانده‌ایم چگونه هوایپمای مدرن و نیمه سنگین عباس آخوندی در فرودگاه یاسوج امکان نشست و برخاست داشت ولی برای مردم این شرایط وجود نداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهر دنا از یاسوج، سید هدایت اکبری در نشست علنی شورای شهر یاسوج اظهار داشت: سقوط مظلومانه هواپیمای ای.تی.آر۷۲ “تهران-یاسوج” تمام ملت ایران را در غم فرو برد.

وی با تقدیر از نیروهای امدادی و رسانه‌ها در زمینه تلاش‌های انجام شده از ابتدای سقوط هواپیما تاکنون عنوان کرد: بارها به نمانده بویراحمد و دنا گفتم چرا هواپیمای یاسوج را عوض نمی‌کنند که وی معتقد بود امکان نشستن هیچ هواپیمای نیمه سنگین و سنگینی در فرودگاه این شهر وجود ندارد.

اکبری با اشاره به اینکه قبل از سقوط هواپیما وزیر کشور و بعد از آن نیز هواپیمای نیمه سنگین عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه یاسوج نشست، ابراز کرد: این برای مردم جای سوال بوده که چگونه امکان نشستن هواپیمای نیمه سنگین برای عباس آخوندی وجود دارد ولی مردم از این مهم محروم بودند تا این مشکل بوجود آمد.

رئیس شورای شهر یاسوج با تاکید بر اینکه مخالفت با استیضاح وزیر راه و شهرسازی توسط برخی نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی جای تاسف دارد، افزود: این درحالی بوده در چند سال اخیر شاهد حوادث ریلی، هوایی و دریایی بوده‌ایم که باید شخص عباس آخوندی پاسخگو باشد و در این زمینه‌ها چنان مغرور بوده که حتی قائل به عذرخواهی از مردم نیست.

اکبری با بیان اینکه بری نمایندگان استان در مجلس آرزویشان عکس انداختن با وزیر است، ادامه داد: نماینده مجلس باید پاشنه در وزیر را بکند زیرا استانی که ۲۵ درصد نفت و گاز کشور را تولید می‌کنند هنوز فرودگاه و هواپیمای درست و حسابی ندارد.

وی با انتقاد از یکی نمایندگان مردم در مجلس که گفته بود مشکلی نیست و هواپیما بیمه است، گفت: حضور در محجل سقوط هواپیما و انداختن عکس سلفی هیچ دردی را از مردم دوا نمی‌کند و هیچ بیمه‌ای دیگر نمی‌تواند التیام درد خانواده جانباختگان همچون دکتر دانشی باشد.

اکبری تاکید کرد: اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم حق دفاع از حقوق مردم را بدون هیچ گونه ملاحضه کاری دارند و نباید با هر انتقاد بگویند اکبری چون معاون عمرانی استاندار نشد دارد انتقاد میکند و هدفشان خفه کردن صدای مردم باشد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام بویر نیوز
 1. راضیه موسوی   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  انگار یادت رفته قبل ازابن باند فرودگاه رو بزرگتر کردن
  شما یه کم به فکر شهری باشین که شهرداری وشما نابودش کردن
  وضعییت خیابانها ماشینهای میوه فروش دست فروشها پیاده روها بچه های به قولا کار
  عملکردخودت که زیرصفر
  کسی میتونه انتقادکنه که خودش عملکردش حداقل صفرباشه
  برادرتومنفی منفی هستی

 2. ناشناس   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  درو بر دکتر اکبری

 3. مسلم رفیعی   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  آقای اکبری یادت رفته شب و روز قفل در خونه حاج زارع رو گرفته بودی برل معاونت عمرانی چرا حاجت برآورده نشد

 4. مسلم   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  آیا واقعا ایشان نمی دانند تازه زیر ساخت لازم برای نشستن چنین هواپیماهایی آماده شده. آنهم با تمام پیگیریهای چند ساله جناب حاج زارعی.
  مگر نه اینکه هدف از افزایش باند فرودگاه برای ورود چنین هواپیماهایی بوده.
  مگر نه اینکه باید اعتبارش تامین بشود.

  دوستان شورای شهر خودشان در تامین منابع مالی حقوق کارگران، جدول خیابانها، پل چهارم و کارهای ضروری سطح شهر مانده اند. آنوقت دارند از هواپیما حرف میزنند.
  به والله این دوست بزرگوار اگرامروز معاون عمرانی بود هیچ وقت چنین انتقادی را بیان نمی کردند.
  پس لطفا شعار الکی ندید و برای تخریب دیگران و خالی کردن عقده های درونی خود از دیوار مردم بالا نروید.

  یادت نره شب وروزهایی که التماس میکردی

 5. مهرداد   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  ازقدیم گفتنه دین دنیا دراز
  اخ خدا دونه حاج زارعی ایشناختت پست وت ندا
  متاسفم سیت که منفعت طلب تر وتو وجود نداره

 6. بویر   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  توبه بفکراین خیابانهای درب داغون شهرباش هواپیماپیشکش

 7. وفاداری مرد   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  من نمیدونم آقای اکبری چطور فرصت کردی اون معاملات تو شهرادری را ول کنی و بری دنبال این کارها
  آخه این چند سال که شما عضو شورای شهر بودی چرا تا حالا همچنین حرفی را نمیزدی و تا موقع انتخابات شورا همیشه میگفتی که الگو و خط قرمزت حاج زارع است و از زمانی که معاونت عمرانی استانداری معرفی شدند شما ساز مخالف میزنید
  شما خودت خوب میدونی این آراء جنابعالی مدیون حاج زارعی هستی و این یک رویایی بیش نیست که شما مجددآ وارد عرصه سیاست شوید
  قریب به ۲۲روز از واقعه تلخ سقوط هواپیما گذشته شما تازه از خواب بیدار شدید و ممیدونم این مطالب را از کجا کمی کردید شما باید فکری به حال این شهرداری کنید که با معاملات شما داره رو به نابودی کشانیده میشود

 8. ناشناس   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  درود بر اکبری شجاع باغیرت وبا اصالت
  اکبری روی صفره پدر بزرگ شده …..

 9. عزت بویراحمد واقعی نه عزت معامله    اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  اکبری کسی مثل زارع را بها بهش نمیده

 10. عزت بویراحمد واقعی نه عزت معامله    اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  اکبری اهل معامله نیست پاک دست هم هست

 11. وفاداری مرد   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  تا دلت بخواد معامله گره
  فقط یک قرون به نفعش باشه راحت دورت میزنه

 12. ناشناس   اسفند ۱۹, ۱۳۹۶  

  بإسلام اقای زارع رواستاندار توی پست ها بهائی بهش نمیده اصلا روحش هم خبر نداره از انتصاب ها چرا داریم گوارش

 13. بی طرف   اسفند ۲۰, ۱۳۹۶  

  ی سوال شما که میفرمایی آغای اکبری زارع باعث ورودت به شوراشد چطورفامیلای درجه یک خودزارع رای نیاورد بعدش زارع فقط تو حوزه شهرستان کرغطیه والی استان فقط میشینه تا طرف معارفه بشه اونم اعلام حمایت میکنه بیشتر وقت آقای زارع دنبال کارشناس مسئول شهرستانهاست

 14. شهیدی   اسفند ۲۰, ۱۳۹۶  

  باسلام انصافا مهندس اکبری بحق گفتن .درود بر مهندس اکبری .شهرداری با وجود مهندس اکبر شاهدد شکوفایی جدیدیست.بخصوص اینکه باورود دکتر مقدم به کرسی شهرداری که فردی عدالت محور هستش.شهیدی شهرداری

 15. یا ابا صالح   اسفند ۲۰, ۱۳۹۶  

  زارعی مرد فاتحه خوانی هست نه انتصاب مدیر یا پست که بخواهد برا کسی پست جور کند.
  تاج گردون کلید دار هست زارع هم شیشه ماشین پاک می‌کنه خوب خوب

 16. ناشناس   اسفند ۲۰, ۱۳۹۶  

  مهندس اکبری مطمین در آینده رایش حداقل دو برابر الان میشه به خاطر صداقت ویک رنگ بودنش وانتخاب شایسته اش دکتر مقدم ولحق وانصاف تنها شهرداری که شخصیت به نیروهای شهرداری داد وتنها شهردارخاکی وبدش اگه مثل زارع دروغگو ومعامله گر باشه بمیره بهتر کسی که در دوران نمایندگیش به غیره فامیل خودش نه کسی را سر کار گذاشته یا مشکل کسی راحل کرده ونه در انتصاب مدیرانش به غیره فامیا خودش این چند سال پست نداده ابروی هر چه سیاسی را هم بردنمایند همه چه آنهایی که رای بهش دادن چون فامیلش نبودنه از گردونه مدیریتی وشغلی دور زدشونه آیا به نظر شما این نماینده مردم وعموم هستش دو دور رای بهش دادم خجالت میکشم به کسی رای دادم که بویی ارز مردی وشجاعت وانسانیت نبرده

 17. حسن پور   اسفند ۲۰, ۱۳۹۶  

  درود بر مهندس اکبری که همیشه حامی مردم هستن. همه حرف های شما بحق و کارشناسی شده هست.

 18. جلیل   اسفند ۲۱, ۱۳۹۶  

  نالایقترین شهردار عمرم ……. هیچی بارش نیست

 19. ناشناس   اسفند ۲۵, ۱۳۹۶  

  درودبرتاجگردون کهبا غیرت ترین فرد لرشدندبخدا نه زاراع چیزی بارش هست نه اکب ی اینها خودشون میدونندچطوررای اوردندمردم هم میدونندونمیخوادبگید کارخوبی انجام دادندفقط حرف حق را بزنید نه زارع برای استان کاری کردنه اکبری شهرمون درست میکنه اینها دنبال منافع هستند

آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار