در گفت‌وگو با مهر دنا مطرح شد

طعنه‌های احمدی‌کیش به جاوید/”مقدم ” شهرداری را با ۷۷ میلیارد تومان بدهی تحویل گرفت

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۳ ق.ظ
طعنه‌های احمدی‌کیش به جاوید/”مقدم ” شهرداری را با ۷۷ میلیارد تومان بدهی تحویل گرفت عضو شورای شهر یاسوج صفرشدن بدهی‌های شهرداری توسط شهردار سابق را فرار رو به جلو دانست و افزود: انتظار می‌رود مسئولان صادقانه با مردم مشکلات را مطرح و واقعیات موجود را بیان کنند زیرا بازی با اعداد و الفاط سبب سلب اعتماد مردم می‌شود.

مهر دنا/ عضو شورای شهر یاسوج گفت: شهرداری یاسوج با ۷۷ میلیارد تومان بدهی تحویل شهردار جدید شد.

فرشید احمدی‌کیش  اظهار داشت: شهرداری یاسوج با ۷۷ میلیارد تومان بدهی در سرفصل‌های مختلف تحویل شورای شهر دور پنجم و شهردار جدید یاسوج شده است.

عضو شورای شهر یاسوج صفرشدن بدهی‌های شهرداری توسط شهردار سابق را فرار رو به جلو دانست و افزود: انتظار می‌رود مسئولان صادقانه با مردم مشکلات را مطرح و واقعیات موجود را بیان کنند زیرا بازی با اعداد و الفاط سبب سلب اعتماد مردم می‌شود.

احمدی‌کیش با تشریح مشکلات موجود سازمان فضای سبز یاسوج ابراز کرد: این سازمان بدهی‌ها دارد به طوری که برخی از کارگران فضای سبز حقوق و مزایای ماه‌های مختلف سال را طلب دارند.

عضو شورای شهر یاسوج به‌روز بودن حقوق کارگران شهرداری یاسوج را غیر‌واقعی دانست و گفت: انتظار می‌رود مسئولان سابق شهرداری جویای وضعیت کارگران فضای سبز شهرداری باشند تا از عدم پرداخت چندین ماهه حقوق کارگران مطمئن شوند.

احمدی‌کیش مسئولیت‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی را یک امانت و فرصتی برای خدمت به مردم دانست و اظهار داشت: شورای دور پنجم و شهردار یاسوج بنا ندارند چنان وانمود کنند که یک خرابه را تحویل گرفته‌اند ولی متاسفانه برخی با جوسازی دنبال فرار از برخی کاستی‌ها و ناکارآمدی‌های موجود در شهر هستند.

انتهای پیام/تسنیم

کانال تلگرام بویر نیوز
آخرين اخبار
پر بحث ترين
بانک توسعه تعاون
ابفا
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار